Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Almõra: görüşleriniz, yorumlarınız

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

ben sevdim bu grubu.. güzel müzik yapıyolar türk olmaları da cabası.. tek beğenmediğim yönü erkek vokali oldu biraz.. (bildiğim kadarıyla) gates of time ilk albümleri ve ilk albümleri olmasına rağmen gayet başarılı buldum..
özellikle cyrano'yu sevdim ben.. sözleri biraz daha uzun olsa daha iyi olurmuş sürekli tekrar olmuş ama güzel yine de[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

erkek vokal kotu... ayrica hem erkek hem bayan vokale sahipler buna ragmen ikisini de ayni anda kullanmiolar sarkilarda. Duet yapma sansi warken kullanmalilar. Bu durum canli performanslara da yansio... Hadi bayan vokalin ayni zamanda keman calma gibi bi yetenegi war, sirf erkek vokalli sarkilarda sadece keman calip sahnede bos durmuo... Ama erkek vokalin olmadigi sarkilarda adam sahnede sap gibi duruo hehe...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

[b]Tabiki tanıdık ezgiler bildik seyler ...Herkes birbirinden etkilenir.Vallahi ben sevdim.Habiden o erkek vokal beni deli etti.Rock market e cıktı bunlar adam sarkı soylemeden ampul gibi yarım saat kaldı orada patlat arada brutal vokali!!![hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Hehehe benim hayatımda doğru dürüst dinlediğim ilk Metal grubuydu ve açıkçası çok beğendim. CD'si var 5-6 kere dinledim her şarkıyı o derece yani. Erkek vokali ben de pek beğenmedim. Ama olsun metal müzik dinlemeye onunla başladım bi apocalyptica bi de blind guardian bunları seviyom neyse yavaş yavaş diğer gruplara da bakacaz.

SAYGILAR[hline]VATAN SAĞOLSUN!
Sosyal ağlarda paylaş

Erkek vokal biraz kötü düet imkanı varken hiç yapılmamış sanki haremlik seyranlık deri elbiseler giyiyolar bu sıcakta ( Rock the Nations tan bahsediyorum ) pişik olmazsa güzel bilinen ezgiler ama Türk rock-metal camiyasına yeni şeyler katıcaklarına eminim başarılarının devamını dilerim

eheue[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
http://diablokiller.cjb.net/
Sosyal ağlarda paylaş

düet yorumuna katılmıyorum, kimse çift vokalde düet kasmak gibi bir durumda diyildir, düet yapıp kulağı tırmalayan müzik yapan tonlarca gurup mevcut zaten.

almoraya gelince, erkek vokal hakketen kötü, uymamış. müzik altyapıları ve gitar soloları da ilk dinleyişde biz amatörüz daha ilk albümümüz modunda. ama genel olarak basma kalıp power metaller arasında başarılı sayılabilir.

ama oturup da bunları knight errantla kıstas alırsak orta okul müzik grubundan öteye geçemez almora.[hline]divine sarcasm
Sosyal ağlarda paylaş

grup soner'in ego grubu haline dönüşmüş durumda olduğu için kötü durumda. yoksa daha serbest bir ortamda daha iyi bir albüm çıkarabilirler ki bence ikinci albümleri çok daha iyi olacak bu yüzden. ayrıca erkek vokalin de bir an önce gruptan ayrılması gerekiyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

boşverin ya gelin Knight Errants dinleyelim :) Birşeyler yapmaya çalışmışlar ellerine sağlık, en azından uğraşmışlar ama... olmamış be. yinede bir kalemde silip çöpe atmayalım arada çıkarıp dinleyelim, gelecekte iyi işler yapacağını hayal edelim. (Bu arada bir parçaları türkçe yapmışlar o olayı çok takdir ettim. Bu konu soruluncada "sözleri oturtabildiğimiz sürece Türkçe yapmayı bizde istiyoruz" cevabını verdiler.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...