Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nox arıyorum....

Chorap

Öne çıkan mesajlar

abi var mıısnız nox oynıyak paso[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

walla benimde kafama esti emuleden indiriom nox'u yalnız hatırladığım kadarıyla nox 2cd.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bi oyun acıklasanıza biraz (: gaza geldim bende bayram vakti , call of duty alıcam dukkanlar kapalı , quake 4 alıcam dukkanlar kapalı mahsur kaldım resmen ):[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bende bilmiyorum hep içimde kalmıştı nox oynayamadım diye
rpg türü oyun. grafikler falan kötüdür yalnız diablo2den biraz önce çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam...[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

gayet güzel bi oyun. dünyanın en hızlı frp sistemine sahip gerek büyüler gerek oynanış gerek ölme/öldürme süresi olarak. grafikleri tatlı konusu güzel. sadece biraz eşya kıtlıı var ondan özellikle warrior oynamak bi süre soora bayıyo. onun dışında en sevdiim oyunlardan biridir.[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...