Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu topicte herşey var

bilinc

Öne çıkan mesajlar

said:
BugsBunny, 04 Kasım 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
said:

He saol canım.. Tv izlemek? O tvde izlediklerini ben yazıyorum. Şaka değil gayet ciddiyim. Yaşım da sanırım senin iki katına yakındır.

Aferim sana ... Benim de boyum ve akıl yaşım snnkinin 2 katı kadardır herhalde belkide yaşın benimkinin yarısıdr kim bilir? ....benim tv de izlediklerimi yazıyo gibi değil koda gördüklerini yazıyo gibisin gibi geldi bana ...

Yahu ben şenlik olsun diye topic açtım, sen gelin sus ulen garı gibilerinden bayağı bir tümceyle giriş yaptın.
E ayrıca bir zahmet KO da gördüklerimizi yazacaz buraya KO ya ait bir forum burası. Tv de izlediklerini buraya yazacak değilim. Ha ayrıca ben akıl yarıştırmadım senle, kişiliğine dair bir şey de söylemedim. Sen gelip tanımadığın birine asosyal insan dersen yanlış olur.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yahu ben şenlik olsun diye topic açtım, sen gelin sus ulen garı gibilerinden bayağı bir tümceyle giriş yaptın.
E ayrıca bir zahmet KO da gördüklerimizi yazacaz buraya KO ya ait bir forum burası. Tv de izlediklerini buraya yazacak değilim. Ha ayrıca ben akıl yarıştırmadım senle, kişiliğine dair bir şey de söylemedim. Sen gelip tanımadığın birine asosyal insan dersen yanlış olur.

Ya işte ben sana qarı marı demedim onu ortaya attım öyle şahan ın tiplemesinden içimden geldi ok baba? me good gun :D
asosyal i onu bilmiyosun diye demedim kafa olsun diye dedim ....
Sosyal ağlarda paylaş

adam:aga clan pls
leader:level kaç??
adam:20
leader:olmaz alt sınır 50
adam:aga olsun al sen ben hızlı kasıyom hemen 50 olurum
leader:nekadar hızlı??
adam:aga seb karar ver daha hızlısını tanıyosan
leader:?
adam:3 günde 20 oldum
ve bütün kafece oyunu bırakıp buna kopuyoruz herkes ne yapıyosa bırakıp yerlere yattı :D:D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]nick:leonidas5
level:4*(ezzik)
clan:yok
server:xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemshit, 04 Kasım 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
adam:aga clan pls
leader:level kaç??
adam:20
leader:olmaz alt sınır 50
adam:aga olsun al sen ben hızlı kasıyom hemen 50 olurum
leader:nekadar hızlı??
adam:aga seb karar ver daha hızlısını tanıyosan
leader:?
adam:3 günde 20 oldum
ve bütün kafece oyunu bırakıp buna kopuyoruz herkes ne yapıyosa bırakıp yerlere yattı :D:D:D:D:D:D:D:D

adam good gun mış :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...