Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo III, bu sefer olacak gibi

Davion

Öne çıkan mesajlar

ben hala onun diablo1'in senaryosu old. inanmıyorum çünkü farklılık içeriyor. Ama senaryo ne olursa olsun diablo III eğer bi multi online oyun olarak tasarlanırsa özünü yitirir.
Ve Necromancer'ım gibisi varmı:) en iyi dostum blood golem..[signature][hline]ALSHARO : Seni 55 yapıcam..
? - E ben 58 oldum.Nese düşersem çağırırım seni o zaman..
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo çoğu oyuncunun hayatında bir dönüm noktasıdır..

Diablo I'de intro sonrasında yaşanan "oha bu ne?" sorusu olsun,oyuna başlar başlamaz Ogden kardeşimizin bizi hikayenin ortasına çekercesine "much has changed since you left my friend" demesi,Farnham'ım The Butcher hakkındaki müthiş yorumu,Griswald'un müthiş iskoç aksanı,ve benim kişisel favorim olan ve book of the blind'da ulaştığımız şiirvari yazı "Halls of the blind",kısacası herşeyiyle bir saplantıdır Diablo..
Sonrasında Diablo II'nin geleceği söylenmeye başlanmıştır..Inanılmazdır,"3 cd olacakmış!Yok artık Lebron James,3 cd ne demek yahu?" tepkileri verdirir insana..Gene inanılmaz bir intro ile adeta büyülenir oyuncu..Sıra karakter seçmeye geldiginde,ekranın tam ortasında duran arkdaş dikkatinizi çeker..
Eğer içinizde gizli bir "Berserk" varsa karakter seçimi kaçınılmazdır,barbarian adamınızdır..
Ara demolar introyu aratmaz,tam tersine Lut Gholein sonrasında Tyrael öyle bir giriş yapar ki,"baaaw"-"huuu" şeklinde sesler çıkararak izlersiniz..Gerek görünümü,gerek ses tonuyla Tyrael bugüne kadar en iyi yansıtılmış Archangel'dır..
Expansion Pack apayrıdır,bir barbar olarak kendi topraklarınıza dönmek nefistir..
Yazımı daha fazla uzatmak ve can sıkıntısı-baş ağrısı karışımı duygular uyandırmak istemem.
Diablo III 'un dedikodusu bile yeterli benim için..
22 yıl sonra çıkacak olsa bile,o 22 yıl boyunca "lan acaba neyi naapçaklar?" sorusunu kendime sorarım..[signature][hline]Based on my experience,I can tell you that there is no such thing as "luck"..
Sosyal ağlarda paylaş

İnanç meselesi değilki bu , kaç kere bitirdim D1i senaryosunumu bilmiycem zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.[signature][hline]WOW( again ;) Kobaren Shadow Song Undead Mage
NEDAIN 24 Duelist (Recursion) Matrix online (Retired)
GUNZ LVL 1x Gunslinger
WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)
RO Saratan 88 backstab master (retired)

Sosyal ağlarda paylaş

Hazımsızlık yaratmadığı sürece belirli bir kitle mutlaka bekleyecektir Diablo III 'ü..
Ama süre ne kadar uzarsa hayal kırıklığı ihtimali o kadar artar..
"Lan o kadar bekledik,getire getire bunu mu getirdiniz" mentalitesinin önüne geçilmesi zorlaşır..[signature][hline]Based on my experience,I can tell you that there is no such thing as "luck"..
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'ın sorunu da bu. İnsanların damağında öyle bir tat bırakıyor ki. Bir sonraki oyunda beklentiler çok yükseğe çıkıyor sonrak arşılarına gelen oyuna beklediğimi veremedi gibisiden şeyler söyleniyor. Oysa adamların yaptığı oyun hala bir öncekinden daha iyi. İşte o nedenle ben beklenti içerisine sokmuyorum ama çıkacaüı söylense sevinirdim yani.[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'ta çalışcak adam yokki :D Adamların sitesinde sürekli iş ilanı var. Yoksa adamlarda oyunuçıkartmak istiyordur ama adam yok yapcak :D[signature][hline]Kasksız girme inşaata canın yanar. Kondomsuz girme ilişkiye hayatın kayar!
Paticik Abazalar Birliği Başkanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dunedain, 26 Ekim 2005 09:47 tarihinde demiş ki:
İnanç meselesi değilki bu , kaç kere bitirdim D1i senaryosunumu bilmiycem zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

1ay boyunca hub la bir evde gece gündüz uykusuz hiç evden çıkmadan 3 kişi oynadık biz o oyunu. cinematiclerini belki 39250 kere izledik. Ve sonunda orginal cdsini alıp kitapçığınıda okumuşluğumuz var ve bu senaryo tıpa tıp diablo I değil. ama III de olmayabilir. Sonuçta tam bi karar verilmiş değil şirket tarafından. Herifler daha çıkarıcaz bile demediler. Sadece beyinlerdeki senaryosu bu şirketin.[signature][hline]ALSHARO : Seni 55 yapıcam..
? - E ben 58 oldum.Nese düşersem çağırırım seni o zaman..
Sosyal ağlarda paylaş

işallah diyorum :) dört gözle bekliyorum[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Poibra, 25 Ekim 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
Yeter artık Blizzard!Diablo'ya binek istiyoruz.Hatta şöyle druide nightmare,firesteed vs verirseniz kesin druid oluruz :)

harbi yok artık biz paladinlerde divine shield istiyorus ozaman ve beleş binek ;) paladin olduğu için :D

Yaa bii blizzard yapsın amacı ne olursa olsun yeterki yapsın :)
Hatta diablonun kitapları yazıldı 1.si heriç diğeleri pek alakalı değil ama gerekirse onları bile eklesinler ama YAPSINLAR artık[signature][hline]Uyu, sevdiğim; sonsuza dek uyu
Gece ruhunu koruyacak
Karanlığı iyice kucakla
Uyu sevdiğim; sonsuza dek uyu...

Anialeyn/Priest[60]-Invadoria
Ellerosse/Hunter-Invadoria

[Bu mesaj slayer77 tarafından 27 Ekim 2005 14:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orada adamların konuşma kayıtlarını verseler şu tarihte çıkaracağız diye sitelere koysalar bile ben buna inanmam.

Blizzard ın official sitesinde next project olarak duyurmadıkça asparagas olarak kalacak bu haberler.

Varsyım olarak gamespy vs vs koyuyor oraya dedikoduları her seferinde oyuncuları heyecanlandırmak için.

SC 2 gelecek diye geceleri uyumamıştık birde baktıkki ghost adında bir konsol oyunu çıktı ...

ki

Blizzard diablo 3 ü getirecek olsa bile bizi ters köşe yapmak için gizlenip çok güzel sitesinde bir reklamla dumura uğratma taktiğine gidecektir.

Oyun sitelerinde gelen haberlerle bilgi almasını istemez hiçbir zaman meraklılarının blizzard .[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

valla cıksın artık beklemekten canım sıkıldı q:

diablo 1 2 exp valla serisini 2423423 kere bitirdim . Ama galiba baydi beni cok zmndir girmiom.. 3 gelse fena olmaz hani[signature][hline] What does not kill you will make you wish it had..!
|Visual Basic 6.0||ASP||Uo Scripting|

a.k.a NumberØne

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Padi, 28 Ekim 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
diablo 3 çıksın ilk alan ben olcam azuhah ( ama sadece haftasonları oynayabilirim ühüüüüüüü haftaiçleri sadece msn ye girmeme izin var )

ama bu kural sadece ailen uyanıkken geçerli, hele bi diablo 3 çıksın o zaman uni hayatım veba olacak nihuahahuhah[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
That's what it means to be strong...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...