Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pazar Alani İle İlgili Dikkat!

Spoof

Öne çıkan mesajlar

Char alirken dikkad edin.. Benim Basima gelen 1500 YTL 2 char almisdim Rogue ve mage id pass dt aldiqim gun her iki Char blockluydu rogue 1 gun sonra acildi mage 2 ay gecdi daha acilmadi bani ve Rogue -20.000 Cash Point yani servere borcluydu char 2000 Cash point almak icin 25 $ vermem lazimdi parayi daha onceden odemis olduqumuz icin parada gitti charlarin ikiside gitti bi anlamda rogue acik olsa bile -20.000 cash point icerdeydi baya bi zararli cikdik ve boyle serefsizlerden char almayin.. O adamin mail adresini yaziyorum eger olurda sizede denk gelirse bu sahis almayin ondan bisey.. Beni kandirdi sizide kandirmasin.. [email protected] msn adresidir.. paticik deki nickide realmadboy olmasi lazim..[signature][hline]Name: ::OverSouL::
clan: RetroSpect
Server : Ares
Lvl: 61
np: 6xxx
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

bence en iyi alısveris elden yapılması adamın yanına gidicen bi cayını icecen ondan sonra internet cafeye gidip ilk önce satın alıcagın chara bi girip bakıcan ne var ne yok diye sonra dogumtarihini alıp sifresini degistireceksin sonra degistirdigin sifreyle oyuna birdaha gireceksin ve adama vericeksin parayı nekadarsa sonra herkez kendi yoluna[signature][hline]Server:Ares
Nick:Xaar_tr
Lvl:61 ARCHMAGE
Clan:Sistem
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum yüzyüze tanışıp almak gerektiğine. Ayrıca banlı bir charı neden alırsın, önceden aldığın charı kontrol etmyi düşünmedin mi, neden adamı bulup boğazına yapışmıyorsun paranı geri almak için sorularını sormak istiyorum. Gayet yüksek bir miktar söyledin. Karşılığını vermesi lazım. Ayrıca lvl 60 adamlar en fazla 400-500 m iken nasıl bu kadar para baydığını merak ediyorum. (ki o lvl 60lar gayet sağlam itemleri ve yarım kasa goldbarı olan charlardı)[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spoof, 22 Eylül 2005 05:55 tarihinde demiş ki:
Char alirken dikkad edin.. Benim Basima gelen 1500 YTL 2 char almisdim Rogue ve mage id pass dt aldiqim gun her iki Char blockluydu rogue 1 gun sonra acildi mage 2 ay gecdi daha acilmadi bani ve Rogue -20.000 Cash Point yani servere borcluydu char 2000 Cash point almak icin 25 $ vermem lazimdi parayi daha onceden odemis olduqumuz icin parada gitti charlarin ikiside gitti bi anlamda rogue acik olsa bile -20.000 cash point icerdeydi baya bi zararli cikdik ve boyle serefsizlerden char almayin.. O adamin mail adresini yaziyorum eger olurda sizede denk gelirse bu sahis almayin ondan bisey.. Beni kandirdi sizide kandirmasin.. [email protected] msn adresidir.. paticik deki nickide realmadboy olmasi lazim..

Yaptıgın dogru değil. Simdi bu adamabir ton küfür ettik nerden bilelim senin dogru söylediğini. Belkide adamla baska bir sorunun var böyle fake bir sebebten mail adresi falan veriyorsun. Tamam uyarılarını yap ama onun bunun mailini işte bu diyerekten hedef göstermek tamamen yanlıs. İspatlayamayacaksanız hedef göstermeyin. Kimsede bilmediği alakası olmadıgı seyler küfür etmesin. Biri gıcık olup benim mailimi buraya koyasa yok istemihan söyle böyle dese hemen kaynamaya mi baslayacaksızız. Yazıktır ayıptır.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :63 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Ne olursa olsun isimlerin verilmesinden yanayım. Kimseye küfür et demiyorlar. Ama aynı teklifle senin karşına gelirse adamın ne mal olduğunu bileceksin en azından. Bence gayet iyi yapmış isim vermekle[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VashTheStampede, 22 Eylül 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
Ne olursa olsun isimlerin verilmesinden yanayım. Kimseye küfür et demiyorlar. Ama aynı teklifle senin karşına gelirse adamın ne mal olduğunu bileceksin en azından. Bence gayet iyi yapmış isim vermekle

İspatlayın cümle aleme rezil edelim. Benim bahsettiğim bu. Bircok kişi beni su ekledi diyip piyasaya cıktı. Sonra aaa hacklenmemişim diyip geri adım attı. Adaletmi bu. İspatlayın hep beraber kınayalım. Beni bahsettiğim bu mesaj değil, genel konusuyorum. Cünkü bunlar cok olmaya basladı.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :63 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

tamama ben inandımda sende hata var görmediğin çara 1200ytl vermişin biraz mayhoş yani...geçmiş olsun..

bide cash olayında nasıl borç oluyor anlamadım varsa öle bişey herkes ezik çar açar borçlanır borçlanır ve sonra bırakıp gider çarı....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

istemihan demiski...

Yaptıgın dogru değil. Simdi bu adamabir ton küfür ettik nerden bilelim senin dogru söylediğini. Belkide adamla baska bir sorunun var böyle fake bir sebebten mail adresi falan veriyorsun. Tamam uyarılarını yap ama onun bunun mailini işte bu diyerekten hedef göstermek tamamen yanlıs. İspatlayamayacaksanız hedef göstermeyin. Kimsede bilmediği alakası olmadıgı seyler küfür etmesin. Biri gıcık olup benim mailimi buraya koyasa yok istemihan söyle böyle dese hemen kaynamaya mi baslayacaksızız. Yazıktır ayıptır.

Sana ispatlarim bunuda eger inanmiyorsan [email protected] ekle beni listene id pass verim sende gor char'in banli olduqunu ve Adam bize soylediqi para gelmeden id pass vermem .. para gonderdik basimiza bu olaylar geldi istemihan inanmiyorsan soylediklerime gel kardesim msn'den id pass vereyim sende gor .. ne deyim sana baska ????[signature][hline]Name: ::OverSouL::
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

Knight Cash
You have [-6,235] Knight Cash Points.
Please purchase knight cash in Game.

buu mage eger gene inanmiorsan id pass vereyim oyuna girebilirsen sen haklisin dicem bi daha bu oyuna girmicem ve siteyede girmicem yany.. Ortalikda Serefsiz kayniorsa Bizim sucumuz ne ??[signature][hline]Name: ::OverSouL::
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de guzel kardeşim minareyi çalan bi kılıf uydurur
sen burda o adamı ifşa etsen nolur mail adresi almak 2 dakikalık iş yeni bi tane alır yine yapar yapıcanı
önemli olan sizlerin uyanık davranması böle ucuz numaralara gelmemesi. adamlar official site acık halde beklıyolar char ı satarken, size pass id verip deiştiriyolar ve siz oyundayken daha o pass'i deiştirip sizi tekrar makus talihinizle başbaşa bırakıyolar
elden almadıktan sora bence babanıza bile güvenmeyin bu durumlarda
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
KingMadboy, 07 Ekim 2005 18:27 tarihinde demiş ki:
başlıkta belli zaten acc 2 aylık kullanılmadı daha önce 2 sinide satmak için post atmıştım ilgi olmayınca 1 i ile ben oyanamaya başladım!
belirttigim gibi ac boş cd-key le beraber vericem 7 kasım a kadar ücreti ödenmiş durumda istedigim fiyat 50ytl cd ler yok bende alacak karşılıgı almıştım 0 cd keyleri

isde bu arkadas bunu yapan !!! burdada bu arkadas olduqunun ispati !!

said:
KingMadboy, 17 Ağustos 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
http://img30.imageshack.us/img30/492/serefsiz6qs.jpg

burda acc simi satıyorum diye ilan bıraktım salagın biri geldi msn den konustu! fiyat sordu ardından bu mailler geldi hala devam ediyo yollamaya bu tip salak mailler bu tip serefsizler kendini fazlamı akıllı sanıyo napıyo anlamıyorum! komedi ya

ordaki linke girip bakarsiniz o kisiyle ayni kisi olduqunu anlicaksiniz.. ve simdi arkadas wow da satis yapmaya calisior !!! Boyle serefsizler oldukca nefret ediyorum herseyden!!!![signature][hline]Ares Serverinde Rogue 60+ Ariyorum Warsa Satan Pm Atsin Yada [email protected] msn adresine gelsinler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...