Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeter Artık!!

Prawler

Öne çıkan mesajlar

abi nedir easylistening ya?müzik yapiosan adam gibi olsun,müzikal anlamda bişeyler yap ya nedir bu lavuklardan çektiğimiz be yeter!!!...madem sözleri bi bok anlatmio ozm söz yazmanin anlami nedir ya?yapma bi şey git başka iş yap ortaliği batirmanin anlami yok.[hline][b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

[b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

Sosyal ağlarda paylaş

ama hilal cebecinin o muhteşem klibi vaar yaaaaaa
ooofff yaa!!
bir insan bu kadar mı yaratıc.. yok bu değil, üretk.. ı ıh, zeki, yok bu hayatta olmaz, eeee.... HIRSIZ, hah tamam buydu!
bir insan bu kadar mı hırsız olur be?

bu arada tarkan da kim?[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 27 July 2003 18:27 tarihinde demiş ki:
ama hilal cebecinin o muhteşem klibi vaar yaaaaaa
ooofff yaa!!
bir insan bu kadar mı yaratıc.. yok bu değil, üretk.. ı ıh, zeki, yok bu hayatta olmaz, eeee.... HIRSIZ, hah tamam buydu!
bir insan bu kadar mı hırsız olur be?

bu arada tarkan da kim?[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..

Bende ilk ve son kez Zaga'da görmüştüm.Bi dahada iyiki görmemişim TV'yi kırardım.[hline]ymumcuoglu
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe aklıma bu topiki okuyunca bu "Eleni" ile ilgili bi hadise daha doğrusu edilmiş bi laf geldi.

iki adam kalabalık trafiğe kapalı bir caddede dolayısı ile bir çarşıda yürüyorlar sağda solda müzik marketler. adamlar cadde boyunca sağdan eleeeni soldan eleeeni diye ilerliolar sonra birinin sigortalar atıyor diğerine dönüp "yeter ya ne bu yunanlılar hava sahamızı işgal etti koiim" diyor.

Süper yaklaşım valla ama takmayın kafanıza böle hadiseleri dünyanın her tarafında pop müzik çoğunluk tarafından benimsenirken bir kesimede buhran geçirtiyor malesef.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların saçma sapan bir şey yapması beni üzer açıkçası. Yani mesela Gökan Özen kim? Adam gibi sözleri olan bir tane şarkısı var mı? Yok. Peki insanlar neden bunlara saldırıyor, ben bunu anlamıyorum. Hoş olmaz mıydı biz de bir kaç tane Mozart, Elvis falan çıkarsaydık? (Tamam Sertab var ama 8-10 tane daha olsa ne iyi olurdu..)

Ayrıca "Size ne milletin ne yaptığından?" tepkisi TV'lerimizi işgal etmiş sefil Magazin programları için de kullanılabilir ve sadece bu bile "Size ne?" denmemesi için yeterli bir sebep.[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..

[Bu mesaj Eraq tarafından 02 August 2003 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu bilmem bendeöylebirşarkı yaziim satış rekorları kırsın milletimiz bokunu çıkarsın ama bende cebimi dolduriim :)

zaten cebimidoldurduktan sonra yüzyıllarca söylenecekşarkılar yazma gayesindeyim

*!singing in the rain... strangers in the night... bir şarkısın sen... I found my love in portofino... hit the road jack... uzun ince bir yoldayım...*[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aradaTarkan'a da helalolsun çocuk geliyor 2 senede bir 3-4 ay kalıyor Türkiye'de parayı toplayıp götürüyor... adamın reklamada ihjtiyacı yokki... ne bir sansasyonu var ne de bir lafı bir garezi.
Efendi gibi geliyor albümünü basıyor milleti eğlendirip parasını alıp gidiyor.
Öle her yaz da oturup albüm çıkartıp sonra yok jetskilerlekaybolmak yok camdan bacadan kaçmak yok medya mensubunu dövmek yok adam da yaa...

Kutlarım Tarkan, Sezen ablan seni iyi yetiştirmiş[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 22 July 2003 17:21 tarihinde demiş ki:
Müziğine şusuna busuna hiç girmiycem sadece şunu söylüycem: Bu ülkede anahaberlerde çok önemli bi haber die tarkan ın teknedeki görüntüleri gösteriliosa, flashlar patlatıldıktan sonra tarkan(yada herhangi biri) bilmem naaptı deniosa, birşeyin suyunu çıkartmamak gibi bir özelliğimiz olamaz. Bakın açın tv yi bi iki dolaşın kesin bir yerlerde tarkan yada dudusunu göreceksiniz, korkmayın, bakın...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

ehe güzel demiş. uzun süredir tv izlemiom. mutluyum ne güzel. sadece özellikle beklediğim filmler fln olursa izliom açıp saatinde.[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 22 July 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
aman sanki bi tek tarkan için mi geçerli ki bu söylediğiniz?
bizim millette "bokunu çıkarma" huyu var.
bundan bi ay önce davut denen o insan kılıklının şarkısı çalıyodu her yerde, ondan önce de çoori çoori çalıyodu. geçen yaz da hande yener çalıyodu.
her yaz böyle diil mi ki bu?
o zamanlar yazdığım bi yazıyı okudum geçenlerde, 97de de ricky martin maria çalıyomuş her yerde, yazmışım.
o diil, hepsi de birbirinden beter parçalar. al birini vur ötekine!

[Bu mesaj Emaleth tarafından 22 July 2003 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
harbi la çori çori hanggoru biseyler dior demi bayık sarkı ya okuldan cıkıoz yolda pejo lar var paso çori çori simdi de prawlere katlıyorum ya harbı dududuud gecen aksam gıttık dedeman parkbowling te bilardo oynıoruz paso dudud 2-3 kez üst süte caldılar en sonudna deyıstırme fırsatları olud yanı yoksa gıdıcektık sonracıma aqua landa gidiyoruz orddada bi davut bi çori çori bi dudu bi farklı sarkı bı pego nn reklamı husan bılmemne dıor ya bı justin caliyor dellendim ve bıktım bu sarkılardan harbi dozunda bırakmıyorlar ya üfffff
Sosyal ağlarda paylaş

al sna varya gecen kısın basında eminem cıkarttı sarkısı varya cleaning out my closet tuncalarda kaldık aksam ıste tunca bılg basinda bende onun bı katanası var onu ıncelıordum bu radyou actı paso eminem calıyor sonra aksam yatıom ıste gene emınem calıor dellendım kaattım eve geliom mtv yi aciom gene bu sarı kafa yıoo man yoo fln dellendim 1 ay sonra da basladı 8 mil paso yeah los your self yeh man comeon man yeh bıktırdı sonracıma sımdı dudu bıde bringme to life calıyor heryerde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...