Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duperlar, Macrocular,Tatlı Su Hekiylayı Bi Bakın Bakalım

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Bu postta forum kurallarını çiğniyebilir hatta ezip geçebilirim. Ama varsın olsun canıma tak etti.

Yukarda saydığım insan yada insan numarası yapanların oyuna yaklaşımı(İstisnalar kaydeyi bozmaz, ama istisna olduğunuz lüksüne kapılmayın) ;

Duperlik; Hayatımda bu oyun dışında başka bişi yok. Kendimi bu oyundada kanıtlayamazsam bitik durumum. Bu oyun yüzden anamı bile satarım ve parayla edit karakter alırım. Satamazsam dupelarım 2 tane olur 2 side beni doğurduğu güne lanet okur.
Ben her halukarda haklıyımdır gerisi boşmudur anlamam ama ben haklımıyımdır acaba ?????? Muallak nedir yoksa ben sefilimmidir dir dir dir.......... Mutlak hayvanlık diye bişi söylediler bu ben miyimdir dir dir......

Macroculuk; Yaptığım dupelar bile yeteneksizliğim ve sefilliğimi örtmez. Bu yüzden sanal bir oyunda kendimi diğer oynayanlara kanıtlamak için her türlü pisliği yaparım, yapmazsam hayatımda yeri olan son şeyi bile kaybederim.
Türkçe yazamam, yazanı kınarım ama dupladığım bana yetmediği için interneti karış karış Hileeee hileeeee Hileeeee diye ararım.
Aha buldum ama kullanamam okadar bile beynim yoktur. Dururum bir foruma sorarım, sordum öğrendim kralım.

Hekıylık; Lamer diyeni yakayım önene geleni hekıylıcam seni diye boyayım. Ben 3 payalık beynimle milletin emeyini çalayım. Yaşasın ben. Pass plsss ide plsss. Bu numarayı yemediniz ama ben GEMİYİM seni banlarım plsssss

Gerçek hayatın var olduğunu anlayan ve sadece Hobi olarak oyun oynamaya çalışan zavallılarrın durumu ;

Yukarda yazdıklarımı yazmaya vakit ayıracak kadar kafayı yemiş durumdalar. Sadce yuh diyorlar ve yozlaşmışlığı hayatın her ortamında hatta sanal ortamlarda bile tarz edinmiş eşşeklere tımar atan ve besliyenleri esefle kınıyorlar.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:164.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bi de butun bunların ustune üstüne foruma gider;;

ben cok iiyim 2 gunde 100000 np yaptım hemde el emegimle(herlde dupe yaparken ki el emeginden bahsediyodur)
benm :::gerizekalı::: die charım da vardı onlada 150000 np yapmıstım hem de 2.5 gunde. o kdr sexydim ama nedense gmler onu banlamıstı..cok ii masturbasyyon yaparım.dupeun kralını yaptım.cok da yetenekliyim.ii acid pot atarım....

ve turevi yazılar yazıyosa bu nedir bi de onu açıklasan!!!

bu topic pek cok kisiye dokuncagı icin pek hit almıcak herlde.

onur:(ing:honor)
1 . İnsanın kendine karşı duyduğu saygı, şeref, öz saygı, haysiyet, izzetinefis.
2 . Başkalarının gösterdiği saygının dayandığı kişisel değer, şeref, itibar:[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Black aynen katılıyorum.
Hangem_High sana da katılıyorum.
Tinerci yuvası benzetmesini yapam arkadaşada katılıyorum.

bastaki arkadasların benzetmelerle süslediği şeyleri ben biraz açıkca söylemek istiyorum.

Bugün server birkaç saatliğine kapalıydı. Ne yazık ki sadece oyunda görüp paticikte kurtulduğumuzu sandığımız bazı tip insanlar, oyunun kapalı olması sebebiyle acaba KO dan sonra şimdi nereyi b.k etsek acaba gibi bir düşünceyle olsa gerek pati KO sayfasını topic bombardımanına tuttular.

Bütün o topiclerden sadece 4-5 tanesi anlamlıydı. (ki hatırladığım biri mod istiyorum buları silin diye yakaran bi arkadaş)

Ben buraya sizler kadar eskiden takılmaya başlamadım belki ama arkadaşlar tavsiye etti, geldim baktım. (ki arkadaslarda uyarmıştı orası biraz daha seviyeli, legit adamların takıldığı bi yer ona göre diye) hakikaten aradığım tarzda bir forumdu.(KO içeriği bakımından) son günlerde saçma sapan adamlar doluşup kıraathanaye çevirdi güzelim mekanı. Adam hile yapıyorum diye bağırıyor anlamıyoruz, geliyor bi de ban yedim diyor ve üzülme 3-5 gün yatar çıkarsın biz seni yinede seviyoruz filan diyoruz yaa. Nerde düpcüleri lanetleyen tayfa nerde şimdikiler?

macro kosp bilmemne zart zurt çıktığında en çok sızlanan adamlar şimdi kospdan ban yiyince vıcır vıcır gm tanıdık varmı diye sormaya buraya damlıyor.

allah akıl fikir versin herkese...ama daha çok legit oynamaya çalışan insanlara(amin)[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu forumda geyik yapılmaz
bu forumda oyun muhabbeti yapılmaz
bu forumda hiç bişey tartışılmaz
bu forumda kavga edilir
bu forumda küfür edilir
bu foruma maça stres atmak için gidenler dadanır
bu forumda kimse kimseyi takdir etmez
bu forumda seviye yoktur
bu forumda saygı yoktur
bu forumda kendine saygı hiç yoktur

3 ayda gördüklerim bunlar ( tabi hepsi k.o ya ayrılan kısım için geçerli )
blackbox ne dediyse gördüklerinin üzerine demiştir diye inanıyorum , hangem in de bu çerçeveden baktığını biliyorum.
oyunun tüm pisliklerini geçtim de burda biraz insanca davranılsa çok daha çekilir olucak belki oyunun kendisi de ama , nafile .
Sosyal ağlarda paylaş

Ellerine ağzına yüreğine sağlık... Bende böyle bi topic açmak istiyodum ama beni belkide söyliyceğim çok kötü şeyleri söylememi engelledin... Tekrar teşekkür ederim ama bi nokta varki değinmeden edemiycem...
Biz burda ne dersek diyelim o ağzından çıkan küfrün bile ne anlama geldiğini bilmeyen ve hatta aga kelimesini bi hitap şeklinden başka hiç bi anlamı olmadığını sanan o malum ucubeler bunları anlamıycaklardır. Onlarla anlaşabilmek için aga ile başlayıp a.q ile biten ve içeriği tonlarca küfür dolu ve birleştirince aslında bir cümle bile olmayan sözcük öbekleri kullanmalıyız ki belki bi anlam çıkartabilirler...

Yine sinirlenmeye başladım, en iyisi susuyım![signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende burda bu konuya uygun düşecek hemde ramazanın son günü Peygamber efendimizin söyledigi guzle bir sözle katkıkda bulunmak istiyorum

[li]Biliyorsan Anlat

Bilmiyorsan Dinle

Anlamıyorsan sus

Dödüncüden olma [/li][signature][hline]Nick:Nix_
Lvl :61 Blade Master
Clan:şu an yok bug var
Nation: El Morad
Server: Beramus
Np:33xxx[b](Düpe nedeni ile kapalıyız)

"Yüreğin kendi mantığı vardır, mantığın ise bundan haberi yoktur"[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 03 Kasım 2005 04:27 tarihinde demiş ki:
tatlı su hekırı nasıl bişidir ya. :lol:

Birkaç tarifi var ben en bilinen 2 tanesini yazayım;

Tatlı Su Hekıyı = Kendini köpekbalığı sanan japon balıkları.

Tatlı Su Hekıyı = 1 tek satır code görmemiş, ama sağdan soldan bulduğu 3-5 programla hayatının zirvesine çıkan ama kişiliğinin dibini gören zavallılar.[signature][hline]----------------
İYİ BAYRAMLAR :tebrikz:
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:164.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...