Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Medeniyet dışındaki sitelerde oturanlara müjde!

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Umarım bu konu hakkında daha önce topic açılmamıştır açıldıysa da şimdiden pardon.
Bugün Superonline'ın bir kampanyasını gördüm sitelere özel çok hoşuma gitti. Benim gibi Sarıyer gibi medeniyet dışı bir yerde sitede oturuyorsanız ve cable falan yoksa tam size göre bir kampanya. 12 site sakini superonline'a başvuruyor, superonline 12 member olunca sitenize ADSL çekiyor, sabit 60$ kurulum ücreti üstüne 128K ADSL ayda 40$, 256K ADSL ayda 70$, 512K ADSL ayda 110$, böyle fırsat kaçmaz, bizim buraya cable'ın geleceği yok biz sitece başvurup yaptırıyoruz haberiniz olsun.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Değil 12 1000 kişi bulurum :d
Zaten anlamışda değilim üsküdar gibi bir yerin merkezinde nasıl hem kablo hemde adsl olmaz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

prawler uskudarın neresındesın ...

*pardon baglarbası soyaklarının yan mahallesınde oturuyorum *evet
*ben seyı soracaktım ,(adres verılır),burada hem cable hemde adsl yok ,ne yapabılırım ...
*pek bısey yok ...
*ama uskudarın gobegı sızce mantıklımı ...
*bu cable ve telekomun genel plan ve stratejılerıne baglı bısey bızım dısımızda ...
*ama bızım ev baglarbası soyaklarının hemen yanı ,yanı oradan cable yada adsl hattı getırebılırmıyız bızım mahalleye ımza toplayıp falan ...
*hayır ...
*neden ...
*baglarbası soyaklardada cable yok kı ...
*pekı bızım mahalleye en erken ne zaman cable yada adsl gelır ...
*adsl ı bılemem kımse de bılemez ama cable ın 2003-2004 planlarında gorunmuyorsunuz ....
*kısmetse 2005 temı yanı :(
*belkı ...
*ıyı gunler ...
*...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*did you sergen ...
*no ı'm blind ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Adkbilişim demin aradım Türkiye çapında Eylül-Ekim ayında 100% heryerde Adsl portları açılacak diyor.(E tabi heryerde olmasını beklemiyorum ama işlek olan heryerde olacakmış).Bunun yanında superonline hedesi için kesin sitede oturmanız gerkeiyormuş yandan komşudan mahalleden olmuyor yani.Napalım bekliyecez.Delucian sanırım praw'a sorduğun soru bana olucaktı Sultantepede oturuyorum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Salieri, 03 August 2003 03:28 tarihinde demiş ki:
abi bunun bi sitesi fln yok mudur ya bizim soyak sitesinde 88 blok var yaklaşık 5000 kişi oturuyo sitede :) bi 50 60 kişi bulsak en az çok karlı oluyo aslında yaa hoşuma gitti :D

koç grubu bütün blocklara internet bağlantısı sağlıyacak bir sistem üzerinde açlışıyordu ama o gelene kadar cable var[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...