Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu kadarda olmaz

kertenqele

Öne çıkan mesajlar

said:
VW__, 31 Ekim 2005 23:32 tarihinde demiş ki:
kIzIn1i 68 lvl.... 69'a kasıyo %34 tü sanırım.. Tabi ki ks yapıp spot alması çok ama çok büyük bi yanlış. Onu ayrı bi kenara koy spotu aldınız die sizi clandan atması ayrı bi sorun..ZZZZZZZZZZZZZZZZZ bilemicem o kadarını.....He bişey daha _cloud_ da 66 lvl bilgilerinize arkadaşları yanlış bilgilendirmeyelim lütfen....
o arkadaş 70 olsada bişi olmaz meraklanmayın. hatta 80.hatta 90 hatta 12903891287498213 azauehahahzhauzhıadshdnaas.Nie de bi sorun. lvlin yanında oyunculuk şart[(örnek minnie mause)70 miş ama fısssss]. Oyun bilmelisin. Bence knight oynamadan önce DS Dioablo gibi Knightın ataları olan oyunlar oynanmalı. Yani counter oynayan ilkokul çocuklarına bu oyunu oynatırsan "aqa 10 k aqa clan pls ivi 36"soora her yere nova atan civcivler Soora skill bug yapan 68 lvli arkadaşlar(kızın1i) ohoooooohooooooooooo daha neler neler. Öncedende dediğim gibi EĞİTİM ŞART
Sosyal ağlarda paylaş

ehehehe, ben human ken hatırlıyorum , ares2 harpy spotu
ash knights klanınındı , birileri orda olsada gelip ks ile efendi gibi alıyolardı spotu :S eh oyle oyle , harpy cogu oyuncuyu adam etti bu oyunda , edemedikleride var tabii...[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
0ttavio, 02 Kasım 2005 04:20 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 31 Ekim 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
salla 67 olduda ne oldu kızın1i , elinde hala scorpion shield takıp geziyo , kafa bu kadar işte 1 parasite yiyo 4 hit asılıyom cart yerde :D:D:D:D

o kızın1i(arzu) 67mi lwl way a.q gancıgı kızbasına iyi lwl kasmıs

67 deil 68 lvl %34 tü enson.. bilmiyorum şimdi ne oldu..Minniemouse a gelince 71'e kasıyor bildiğim kadarıyla şu anda 70 lvl olupta tek lvl kasan adam o herhalde fazla pk yapmıyo.Bir insan isterse 80 lvl olsun pk yapmayı bilmiyorsa her zaman yatar.. Ben VW iken 54 lvl dim pk yapmaya başladım. Pk gerçekten zordur arkadaşlar çünkü adamları tanımalısın kime dokunulur kime dokunulmaz örenilmeli.. Ben Vw iken nychris den uzak dururdum... Benden charı alan arkadaş nychris le 1vs1 kapışmaya kalkıyo...:D Dediğim gibi pk yapmayı bilmedikçe istersen 80 ol gene bişey yapamazsın...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 02 Kasım 2005 04:22 tarihinde demiş ki:
ehehehe, ben human ken hatırlıyorum , ares2 harpy spotu
ash knights klanınındı , birileri orda olsada gelip ks ile efendi gibi alıyolardı spotu :S eh oyle oyle , harpy cogu oyuncuyu adam etti bu oyunda , edemedikleride var tabii...

yeah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...