Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu kadarda olmaz

kertenqele

Öne çıkan mesajlar

slm herkese.
burda bahsedeceğim konu umarım birilerine ibret olur.isim vermeyecem çünkü murtaza abimiz hemen siliyo.bi cure:::shot arkadaşım eslandda ark.kasıyodu.ve partide güseldi.grade 1 klanlardan birinin başkanı oraya gelip party istedi party full olduğu için full dedi.bunun üzerine o şahıs partiye almazsan spotu gaspederim dedi ve klandan elemanları topladı ve spotu ks ile ele geçirdi.arkadaşım da bana pm attı yardıma ihtiyacımız var die bende o sıra cz de orc kovalıyodum .direk /town ve hemen eslanda geçtim.partiyi kurduk.(bu sırada ben ve yardıma gelen diğer 2 arkadaşımda o klandaydı).bizde ks ile ele geçirilen spotu geri aldık.ark.lvl atlayınca alın spot sizin olsun dedik.bunun üzerine o ks ci klanın başkanı gururuna yediremeyip beni ve diğer 2 arkadaşımı klandan attı.çok ta ........... dedim.
burda anlatmak istediğim oraya kadar gelen bi klanın ks yapması doğrumu sizce........[signature][hline]Nick: Kertenqele
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: Canım nereye isterse :D
Sosyal ağlarda paylaş

"Yoksa siz hala Eslant' da mı level kasıyosunuz?"

Cz' de kasın babalar gibi.

alla alla bugün hep reklamlardan gidiyoruz. Hayırdır işalla.

Konuyu açan arkadaşımız, kişi hakkında değil, KONU hakkında yorum istemiş. Ona göre yazın. Sora ortalık dağılıyor.

Kilit manyaa yaptınız beni ha :D[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 31 Ekim 2005 18:31 tarihinde demiş ki:

Konuyu açan arkadaşımız, kişi hakkında değil, KONU hakkında yorum istemiş. Ona göre yazın. Sora ortalık dağılıyor.

Kilit manyaa yaptınız beni ha :D

walla bilerek yapmiom sorry :D:D:D

ben sadece düsüncemi söledim sen nediosun kanka acaba ncs acilinca ücün1i yapsam mi nickimi :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:

walla murtaza cz de hem lvling yerlerine giderken zaman kaybediyosun hem millet zevk için lvl yerlerini basıyo oda var ,cz de her zaman kasılmıyo yaneeeee,+ golemlere gidiyodum h tarafı 2-3 adam kestim yanına f9 u arnitsosu ne kadar adam varsa tüm kahveyi toplamış gelmiş[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 31 Ekim 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 31 Ekim 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
said:

walla murtaza cz de hem lvling yerlerine giderken zaman kaybediyosun hem millet zevk için lvl yerlerini basıyo oda var ,cz de her zaman kasılmıyo yaneeeee,+ golemlere gidiyodum h tarafı 2-3 adam kestim yanına f9 u arnitsosu ne kadar adam varsa tüm kahveyi toplamış gelmiş

info arkadasta zevk olsun die lvling basanlardan kek caario o ayikamadin mi :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 31 Ekim 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 31 Ekim 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
said:

walla murtaza cz de hem lvling yerlerine giderken zaman kaybediyosun hem millet zevk için lvl yerlerini basıyo oda var ,cz de her zaman kasılmıyo yaneeeee,+ golemlere gidiyodum h tarafı 2-3 adam kestim yanına f9 u arnitsosu ne kadar adam varsa tüm kahveyi toplamış gelmiş

info arkadasta zevk olsun die lvling basanlardan kek caario o ayikamadin mi :D:D:D

ahahah tamam :D[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:

işte kendii bilmez daha dün cz ravende baskın yedi 2-3 kere aldı eline hala estlanta kasanlara laf atıyor
asglkjbasogkjbasg :D:D:D[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kertenqele, 31 Ekim 2005 18:38 tarihinde demiş ki:
ben zaten bu ujio ya hasta oluyom apos yapıyoz orda harpye gidiyoz ora geliyo deli ediyo beni onun sayesinde lvl kasılmıyo ki ...
:D

zuhahaha yetismeyin kardesim sana lvl kastiripta basima bela mi alacam :D:D:D humanlarda acaip bi lvl kasma potansiyeli war korkuom :D mazallah yarin öbür gün 70 felan olursun ondan sonra bela ugrasamam sorry :D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kertenqele, 31 Ekim 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
evet doğru hatırlıyon human warrıorum
:D
ben seni aybss de çok görüodum şubat ayları filamdı sanırım[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / peru clanındayım o_0
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...