Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NP düştü

Devil_May_Cry

Öne çıkan mesajlar

Sağ taraftaki npnin bir manası yoktur. Sadece dönemlik npni görmeye yarar. Esas ve gerçek np sol taraftır. Ama bizim insanımızda npin kaç sorusunu yönelttiğimiz zaman ikisini toplayıp toplam rakamı söyleyip yüksek np gösterme gibi bir çakallık arayışı var. Gerçi her tür çakallık biz de, bunun böyle olması da enteresan değil.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Resser_Killer, 01 Kasım 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
benimde silindi ama daha 1 ay olmadı herhalde sorun varr
walla benim silinmedi cunku np 0/0ben bundan mutluyum cunku lwl kasacam once np daha sonra[signature][hline]name:sak_suka :D
lwl: hala 52 a.q
clan:almiolar 55+mış
np:kasmıor önce lwl ilerde insaallah kasacaq
orc/mage/flame-ice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 01 Kasım 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
Sağ taraftaki npnin bir manası yoktur. Sadece dönemlik npni görmeye yarar. Esas ve gerçek np sol taraftır. Ama bizim insanımızda npin kaç sorusunu yönelttiğimiz zaman ikisini toplayıp toplam rakamı söyleyip yüksek np gösterme gibi bir çakallık arayışı var. Gerçi her tür çakallık biz de, bunun böyle olması da enteresan değil.
Eğitim şart.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
saruman204, 02 Kasım 2005 03:16 tarihinde demiş ki:
said:
bilinc, 01 Kasım 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
Sağ taraftaki npnin bir manası yoktur. Sadece dönemlik npni görmeye yarar. Esas ve gerçek np sol taraftır. Ama bizim insanımızda npin kaç sorusunu yönelttiğimiz zaman ikisini toplayıp toplam rakamı söyleyip yüksek np gösterme gibi bir çakallık arayışı var. Gerçi her tür çakallık biz de, bunun böyle olması da enteresan değil.
Eğitim şart.

Evet şart ben bilic in yerinde olsam vatandaşlığımı değiştirirdim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...