Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL tarifelerinde geri adım atıldı

deejay17

Öne çıkan mesajlar

çok fazla tt topiği var ve topic kirliliğine bende karşıyım ama herkes görsün istedim....

----------------------------------------------------------

Türk Telekom Genel Müdürü Mehmet Ekinalan, abonelerin talebine göre 256 Kbps hızdan abonelik alabileceklerini söyledi. Ekinalan, ADSL tarifelerine yönelik açıklamalarda bulunurken, abonelerden TV’ye telefon yağdığı belirtiliyor.

Türk Telekom Genel Müdürü Ekinalan, CNN Türk’te Didem Tümer’in sorularını yanıtladı.
256 Kbps ile limitsiz bağlanan eski müşterilerin 49 YTL ödemeye devam edeceğini belirten Ekinalan, tüketicilerin talebine göre 256 Kbps limitsiz ADSL erişim başvurularına yeniden başlayabileceklerini kaydetti.

Limitsiz kullanımdaki fiyat ve bağlantı hızı artışını yoğun talebe bağlayan Ekinalan, Türkiye’de kullanıcıların yüzde 90’ının tercihinin limitli ADSL olduğunu söyledi. Limitsiz kullanıcıların apartmana dağıtım yaptığını ve bunun limitli kullanıcılar için haksızlık yarattığını söyleyen Ekinalan, “limitli ücretlerini düşük, limitsizleri yüksek tutarak bunu engellemek istiyoruz” dedi.

“Bağlantı hızlarını artıracağız”
Ekianalan, bağlantı hızlarını bir yıldan daha az bir zamanda artırmayı planladıklarını söyledi. Diğer taraftan 1 Mbps ve 2 Mbps hızlarında da kotalı uygulamasına yönelik çalışmaların sürdüğünü belirten Ekinalan, Türk Telekom’un fiyatlarının makul olduğunu ve fiyatların Avrupa ile aynı standartlarda olduğunu savundu.

Kaynak[signature][hline]Absolutely ABSOLUT.
Sosyal ağlarda paylaş

+1 diyoruz ki arkadaş iyice ezilsin. iyice de pekişsin diil mi efenim?[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 01 Kasım 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
+1 diyoruz ki arkadaş iyice ezilsin. iyice de pekişsin diil mi efenim?
post kasmak için değil yani yanlış anlaşılma olmasın
+1[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...