Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler size bşi danışcam bakın

Subzero_TRQ

Öne çıkan mesajlar

beyler ben char takas yaptım lvl 61 arch mage human ımı verdim itemsizdi ayrıca 23k np si vardı dies deydi. aldığın char lvl 55lık rogue aldım karus her savaşı kazanı karuslar cypherde ama roguede np yok bide süper itemleri vardı ib+7 den tut mirage +7 silver ring flan filan işte ii güzelde rogue ii güzelde ama kazık mı yedim bilmiom. :?ayrıca diez de her savaşı kaybedioduk gına gelmişti bende geçtim cyphere orda hersavaşı alıoz bu kadar yazdım gerisine siz kararverin kazık mı yadim????[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Subzero_TRQ, 31 Ekim 2005 11:56 tarihinde demiş ki:
beyler ben char takas yaptım lvl 61 arch mage human ımı verdim itemsizdi ayrıca 23k np si vardı dies deydi. aldığın char lvl 55lık rogue aldım karus her savaşı kazanı karuslar cypherde ama roguede np yok bide süper itemleri vardı ib+7 den tut mirage +7 silver ring flan filan işte ii güzelde rogue ii güzelde ama kazık mı yedim bilmiom. :?ayrıca diez de her savaşı kaybedioduk gına gelmişti bende geçtim cyphere orda hersavaşı alıoz bu kadar yazdım gerisine siz kararverin kazık mı yadim????

süper item ?
silver ring ?
rogue ?
LOL ?

xD[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

iyide beyler lvlin dupesi olmaz ama cyper gibi serverda fiyatlar tavan olduuğu için ve dupe çuvalla olduğu için ve bu +7ıb 1 hafta sonra silnirse nolcak??????
Biraz geleceği düşünün bu adam hem lvl kasacak zmn kaybedecek hem 60 olunca item düzecekki 60 a kdr ıron bowu büyük olasılıkla dupe gibi 60 olamadan bowu silincek ortada dımdızlak kalcak sonra item alayım dicekki oda cyper gibi serverda çooook zor bişey olduğu için adam yalan olcak çar yalan olcak....Çok yapay düşünüyorsunuz item herşey deil önemli olan lvl ve np dir itemin 1 gün sonra silinmiş olunca çökersiniz kendinizi hazırlayın bu kdr dandik bir serverda ne zmn neler olacağı belli deil girince itemleriniz silinince göçmeyin ....

Ve kısaca not sen çok pis kazık yemişsin.zmn kaybı yaşaycaksın bu 1 !!!2.side itemelrin silinirse nolcak cyperda cıbıl cıbıl gez artık....[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Subzero_TRQ, 31 Ekim 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
ayrıca bıkmıştım mage den en ezik char mage a.q hem rogue mi 56 yaptım mutluyum ama kazıkmı yedim yemedimmi merak ediom sikiyim ''LOL'' unuzuda adam gbi yazın tomruk ne lan ?

tomruk kütüğün bi büyükj boyu oluo :D[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Subzero_TRQ, 31 Ekim 2005 11:56 tarihinde demiş ki:
beyler ben char takas yaptım lvl 61 arch mage human ımı verdim itemsizdi ayrıca 23k np si vardı dies deydi. aldığın char lvl 55lık rogue aldım karus her savaşı kazanı karuslar cypherde ama roguede np yok bide süper itemleri vardı ib+7 den tut mirage +7 silver ring flan filan işte ii güzelde rogue ii güzelde ama kazık mı yedim bilmiom. :?ayrıca diez de her savaşı kaybedioduk gına gelmişti bende geçtim cyphere orda hersavaşı alıoz bu kadar yazdım gerisine siz kararverin kazık mı yadim????

Yazık etmişsin bea diezde ben seni biliodum ne güzeldin tamm hep kaybedioz savaşları ama czde rebelde varken arkadan salla novayı rahat rahat bence yazık charın ii di senin hem dert etme sen diezdeki savaşları diezde humanda yeni bir efsane doğuyor...(Yani ben)[signature][hline]Diezde bir efsane doğacak ama GM ler izin vermiyo bi acc... alabilsem..
Sosyal ağlarda paylaş

rogue iidir pk canavarıdır , gorunmez olur , hızlı gider , %600 çakar teey teey , iyi iyi kazık falan yedigin yok devam et
60 ol başlar zaten meyvelerini vermeye harpy kasıp mirage dagger düşür +7 kas vs vs[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Subzero_TRQ, 31 Ekim 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
BENİ TANIYAN TANIR ETERNİTY CLANINDAYDIM İSMİM Subzero_tr di :)) ama mage de çok ezik ti aslında ben güçlüydüm tüm diesıın güçlü asas larını kestim ama artık efsane sona erdi rogue e i kasam demi?

[spo1=Diez Subzeroyu anıyor...]Gel armıza subzero gel mageyler :d senin charın çook iyii olm pişş gitmee gel diesde hayat var subzero tr var eternity var nova var cz var (ha Bide savaşta hep karuslara kaybetmek vr :d)ama sen gel ben 60lvl olunca sorarım 411,WaSaBi,Zike,Roquenler,Faim.. hepsine sorarım sen gir rebeldenin arkasından nova at ...Olm diez seni özlemiş :D[/spo][signature][hline]Diezde bir efsane doğacak ama GM ler izin vermiyo bi acc... alabilsem..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naughty, 31 Ekim 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
said:
Subzero_TRQ, 31 Ekim 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
BENİ TANIYAN TANIR ETERNİTY CLANINDAYDIM İSMİM Subzero_tr di :)) ama mage de çok ezik ti aslında ben güçlüydüm tüm diesıın güçlü asas larını kestim ama artık efsane sona erdi rogue e i kasam demi?

[spo1=Diez Subzeroyu anıyor...]Gel armıza subzero gel mageyler :d senin charın çook iyii olm pişş gitmee gel diesde hayat var subzero tr var eternity var nova var cz var (ha Bide savaşta hep karuslara kaybetmek vr :d)ama sen gel ben 60lvl olunca sorarım 411,WaSaBi,Zike,Roquenler,Faim.. hepsine sorarım sen gir rebeldenin arkasından nova at ...Olm diez seni özlemiş :D[/spo]

;)[signature][hline]Diezde bir efsane doğacak ama GM ler izin vermiyo bi acc... alabilsem..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...