Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GICIGIM

Ujio

Öne çıkan mesajlar

kosp kullananlara gicigim nedense sen git icerde tv seyret disarda gez dolash sex yap macro kassin lvli ondan sonra gel pk yap bu ss leri sexsiz gecen gecelerimin intakami diyede yorumliyabilirsiniz buyrun...

[spo1=[/spo]

[spo2=[/spo]

yani arkadaslar baya dirayetli cikti önce ellerinde horn bowlar felan kücümsedim troll warrior cektim kestiler troll berserker cektim kestiler (umarim shell bot gitmemistir :( ) ama iste bu 2. SSde gördügünüz bu babayigit görevini yapmanin mutluluyla spotuna geri dönüor :D:D:D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares

Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 01 Kasım 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
abi şu <3 ne anlama geliyor :D kafama takıldı

<3 = love yandan mi tersten mi tam olarak hatirlamiom ama bi yerden bakinca kalbe benziomush :D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 01 Kasım 2005 02:04 tarihinde demiş ki:
said:

<3 = love yandan mi tersten mi tam olarak hatirlamiom ama bi yerden bakinca kalbe benziomush :D

ilginç :D[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 01 Kasım 2005 01:57 tarihinde demiş ki:
kosp kullananlara gicigim nedense sen git icerde tv seyret disarda gez dolash sex yap macro kassin lvli ondan sonra gel pk yap bu ss leri sexsiz gecen gecelerimin intakami diyede yorumliyabilirsiniz buyrun...

[spo1=[/spo]

[spo2=[/spo]

yani arkadaslar baya dirayetli cikti önce ellerinde horn bowlar felan kücümsedim troll warrior cektim kestiler troll berserker cektim kestiler (umarim shell bot gitmemistir :( ) ama iste bu 2. SSde gördügünüz bu babayigit görevini yapmanin mutluluyla spotuna geri dönüor :D:D:D:D:D

AHAHAHAHAHAAHAHAH mükemmel olmuş zuhahahahahaah
azında sigara spota dönüyo puhahahahaha[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 01 Kasım 2005 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 01 Kasım 2005 02:05 tarihinde demiş ki:
said:
Ujio, 01 Kasım 2005 02:04 tarihinde demiş ki:
said:

<3 = love yandan mi tersten mi tam olarak hatirlamiom ama bi yerden bakinca kalbe benziomush :D

ilginç :D

bende ilginc bir insanim iste ilginclik olsun die yaptim :D
sen disarda gezip oynamak lay lay lom warken gitmisim warrior kasmisim enayi miyim neyim :D:D:D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 01 Kasım 2005 02:08 tarihinde demiş ki:
Arada bi gittiğim cafenin sahipleride aynı bu şekiLde kosp sayesinde bi clan kurucak kadar adamı kastıLar ve bununla övünüyolar 3 günde 5x lvl oLdu hiç dokunmadan gibi...

nerde kasiolar kordinat ver :D:D:D troll captainin kesemiyecegi sey yoktur :D:D:D o da olmazsa onlar icin özel TK mönümüzüde sunabilirim :D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 01 Kasım 2005 02:09 tarihinde demiş ki:
said:
Arada bi gittiğim cafenin sahipleride aynı bu şekiLde kosp sayesinde bi clan kurucak kadar adamı kastıLar ve bununla övünüyolar 3 günde 5x lvl oLdu hiç dokunmadan gibi...

nerde kasiolar kordinat ver :D:D:D troll captainin kesemiyecegi sey yoktur :D:D:D o da olmazsa onlar icin özel TK mönümüzüde sunabilirim :D

zuahhahahahah :D talosda getir bari ortaya karışık olsun[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

nerde kasiolar kordinat ver :D:D:D troll captainin kesemiyecegi sey yoktur :D:D:D o da olmazsa onlar icin özel TK mönümüzüde sunabilirim :D

herşeyin İllegaL oLduğu bi serverda (beramus)...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 01 Kasım 2005 02:10 tarihinde demiş ki:
said:
said:

zuahhahahahah :D talosda getir bari ortaya karışık olsun

walla talos zor ya talos spawn olur 10 dakka icinde kesilir ( en azindan orc tarafinda böyle) TK ise serverin leshidir kimse kesmez o hep bi yerlerdedir :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 01 Kasım 2005 02:11 tarihinde demiş ki:
said:
said:

oraya kadar yetmez ki gücüm kudretim areste öter borum :([signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 01 Kasım 2005 02:14 tarihinde demiş ki:
said:
eMrE_uLTrAsLAn, 01 Kasım 2005 02:11 tarihinde demiş ki:
said:
said:

:D

oraya kadar yetmez ki gücüm kudretim areste öter borum :(

:D

[Bu mesaj eMrE_uLTrAsLAn tarafından 01 Kasım 2005 02:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 01 Kasım 2005 02:05 tarihinde demiş ki:
said:
Ujio, 01 Kasım 2005 01:57 tarihinde demiş ki:

[spo1=[/spo]

[spo2=[/spo]

yani arkadaslar baya dirayetli cikti önce ellerinde horn bowlar felan kücümsedim troll warrior cektim kestiler troll berserker cektim kestiler (umarim shell bot gitmemistir :( ) ama iste bu 2. SSde gördügünüz bu babayigit görevini yapmanin mutluluyla spotuna geri dönüor :D:D:D:D:D

AHAHAHAHAHAAHAHAH mükemmel olmuş zuhahahahahaah
azında sigara spota dönüyo puhahahahaha

söylememe gerek war mi bilmiom ama orgazm sigarasi o :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 01 Kasım 2005 02:55 tarihinde demiş ki:
spolier? o ne ola ki ? :P

asadadada

spoiler arabalarin arkalarina sekil olsun die konan rüzgarlik

adhuahudhuahudahud[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 01 Kasım 2005 02:55 tarihinde demiş ki:
spolier? o ne ola ki ? :P

allahım give me patience allahım save me from the dark
off marlon off , tık - la - yın - ız yazan şey tıklanınca resmi açıyo hani adamın ilk açtıgı sayfada var hani hani :@[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 01 Kasım 2005 03:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...