Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adls / Counter Strike

Convi

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar çok gerekli bir bilgiye ihtiyacım var. Nasıl test edeceğimide bilmiyorum.

Evden Cs oynuyorum 3 gb limitli adsl e donmek istiyorum.
Ancak Cs nin 1 ay içinde veya 1 saat içinde benim bağlantımın ne kadarını kullandığını bilmiyorum. Şöyle bir durum mümkünmü?
Cs Ortalama 1 saatte 10 mb download harcar, yada bu tarz bir bilgiye ihtiyacım var ki günde diğer işlerimin haricinde cs ye ve internet trafiğime göre hattımı belirleyeceğim. Şimdiden kolay gelsin ve sağolun:P[signature][hline]It's a good day to die !
Sosyal ağlarda paylaş

ben ornek olarak yazdim zaten 10 mb i sonucdan band harcayan bir oyunun bir sekilde zaten download yapmasi lazim az veya cok.. ama arkadasin sabah aksam cs oynamasi mp3 indirmesi vs.. sonucunda 2 gb download yapmasi benim icin yeterli bir sonuc zaten. tesekkur ediyorum..[signature][hline]It's a good day to die !
Sosyal ağlarda paylaş

cs snde 4kb download 2kb upload kullanır,
1dk, 240kb download 120kb upload,
60dk 14400kb download 7200kb upload

işini görür sanırım?[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
Zopik, 20 Ekim 2005 01:39 tarihinde demiş ki:
Gamze Özçelik vidyosu ile tatminkâr dakikalar dilerim sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Hesapladım günde 24 saat cs oynarsan 337mb download etmiş oluyorsun arkadaşın verdiği bilgiye göre.

Her gün ortalama 18 saat online oyun oynayan birisi ayda 7gb download etmiş oluyor ortalama.(4kb/sn hızı baz alınırsa)

Her online oyun ortalama 4kb/sn download mı harcar?nereden öğrenebiliriz bu hızı?

*Not:Her online oyundan kastım, mmorpg, strateji ve fps tarzı oyunlar genelde(C-s, wow, wc3....)[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
LorathTauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-

[Bu mesaj Arloth tarafından 01 Kasım 2005 14:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...