Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su ares cıldırtıcak beni yardım..

BoDrUmLu

Öne çıkan mesajlar

Su aresi bulup yuklemem bi sorun oldu yukledikten sora kullanmak ayrı sorun acalaı 15 dk oldu yaklasık hala baglanıyor dio.bunun sebebi ne bilen war mı acaba?
deLi oLacam ya[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de bağlanamiyk. Ares böyle bi program zaten; ihtiyacın yokken çat diye bağlanır, en çok ihtiyacın olduğu zaman gece bırakırsın, sabaha hala "bağlanıyor"dur.[signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Bu kesin Kominist a.q heryerde karşıma çıkıyor Turkiye ve müsliman karşıtı sloganlarla Ulan sana kayacam.. az kaldıı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mulgear6, 31 Ekim 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
www.limewire.com dan bu programı indir saniyesinde indirirsin ne istersen

lime ve bear share kullanan Phex var. ben de onu öneririm. Lime'ı komple tarıyor .üzerine ayni dosyaları bearshare'de de tarıyor.

Lime'dan eksiği sadece önizleme ile fake kontrolü yapamıyor olmak...[signature][hline]Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary sayı sistemini bilenler ve bilmeyenler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...