Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CLAN PLS

GANDAL_MAN

Öne çıkan mesajlar

said:
GANDAL_MAN, 31 Ekim 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
AGA WOOBOLUS CLANA ALIRMIISN AMA EZİK İM 44 LVL OLACAM SENIN CLANA ALIRMISIN KARDS ARES TEYIM ELMORAD

clan pls clan pls clan pls :D[signature][hline]Bir efasane doğuyor yakında cz sokaklarında.....
COMING SOON...
(Abi size özendim warior kasıyom)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 31 Ekim 2005 21:56 tarihinde demiş ki:
said:
BugsBunny, 31 Ekim 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
KADINLARIMIZIN GÜL GİBİ OLACAK!!! OLMADIMI ERKEKLERİ NATASHALAR KAPACAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK...

SNN ALNINI KARIŞLARIM HAAAA

orucunu nası açtın sen bakiim ööle ?

Efenim iftardan 10dakaka önce orucunuzu bozabilrisiniz caiz DEĞİİİİLDÜÜÜÜR.
Sosyal ağlarda paylaş

öyleyse

beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç beni seç[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Gratz bir duygudur, gratz serverin o güzel zevkli dönemlerinden kalma bir hoş sedadır. Level atlanınca denir. Asıl anlamı tebrikler olsa da o gratz demeyi özenle beklersin adsgasdfasgfdahgdfahgda.
Gratz yaşamadan bilinmez. Hele o goblinli perulu warrior yok mu? ah ah nerdesin?

PARTY MAN!

Not: Mirkovic hıyartosunu sevgiyle anıyorum (Zwift plz)[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GANDAL_MAN, 31 Ekim 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
AGA WOOBOLUS CLANA ALIRMIISN AMA EZİK İM 44 LVL OLACAM SENIN CLANA ALIRMISIN KARDS ARES TEYIM ELMORAD

caln pls,party plz,gateden geçecem 10 k pls,chitin bow pls,lycoan pls,sub clan pls,np pls vs vs pls... siz bitmezsiniz ama ben bittim pls..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerbahce, 31 Ekim 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
AGA PARA VERSENE BANADA PELERİN ALCAZ KILANA :D

144k np olmadan klana pelerin alınıyomu?[signature][hline]Bir efasane doğuyor yakında cz sokaklarında.....
COMING SOON...
(Abi size özendim warior kasıyom)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 31 Ekim 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
"WOOBOLUS"
nice man! gratz!

bilinc...hmm..şu ::Glatic:: le beraber dm kesen bilinc sanırım :Dhani şu 67 level olan ..hayranım abi:D:D

kop kop poli kop kop[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:65k+
Clan:bugs_bunny nerdesin amk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...