Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amsterdam Turnuvası

jankis

Öne çıkan mesajlar

bulmacanın çözümünü yayınlıyorum.
start menüsüne tıkla shutdown de, bilgisayarını kapa, yatağına uzan ve gözlerini kapat. gözlerini açtığında sabah olacaktır herhalde. kalk sokak kapısına git, kapıyı aç gazete olacaktır büyük ihtimalle. al ve oku.
inşallah yardımcı olmuşumdur, en iyi dileklerimle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 01 August 2003 00:19 tarihinde demiş ki:
bulmacanın çözümünü yayınlıyorum.
start menüsüne tıkla shutdown de, bilgisayarını kapa, yatağına uzan ve gözlerini kapat. gözlerini açtığında sabah olacaktır herhalde. kalk sokak kapısına git, kapıyı aç gazete olacaktır büyük ihtimalle. al ve oku.
inşallah yardımcı olmuşumdur, en iyi dileklerimle

gazte kullanmıyorum napim :)
abi ne gaztesi 22. yüzyıldayız (oha)
netten bi öğrenelim dedik yüzümüze bulaştırdınız yane helal ehu

biraz önce show da bu maç kaçmaz! yazısını gördüm kesin bu turnuvaydı ama reklamın sonuymuş :([hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarıyı izlemedim ancak ikinci yarıda yediğimiz 2 gol de bence şansa atılmış goller.
birisinde martins tamas'tan sıyrılmaya çalışıyor, tamas topa vuruyo top yine de martins'in önünde kalıyo sonra vuruyor ve gol atıyo
ikincisinde de frikik atılıyo top baraja çarpıyo, barajtaki interlinin önünde kalıyo vuruyo gol
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de buna benzer bişeyler olmuştu 2000-2001 sezonu başında Bayer Münich in 100. yılı için yapılan turnuvada önce bayern'e sonra real madrid'e 3-1 yenilmiş ama süper kupada reali devirmiştik.
Gerçi o sezon lucescu'nun ilk sezonuydu ve takım sonradan açılmıştı ama inşallah bu sene de açılırız.
Sosyal ağlarda paylaş

2.yarıda yediğimiz goller çok pisi pisineydi acıdım ama defansta büyük zaaf var .. de boer gitmemiş sanki oraya
bilmiyorum tamas la oynayabilecekler mi
gene bülente kaldık gibi
de boer u boşuna mı aldık diye korkuyorum
bomboş alan kaldı

ilk yarıyı tam izleyemedim yorum yapamayacam ama maçın genelinde forvetimiz çok beceriksizdi yine de ben hakan-ümit ikilisine güveniyorum onlar bizi taşıyacaktır
ikinci yarının ilk 20-25 dakikası iyi oynadık intere top göstermedik sora adamlar üstüste 2 bala gol buldular tabi moral falan kalmadı bizimkilerde doğal olarak
benim gözlemim defansa acil çare bulunmalı o kademe anlayışında sorun var ..
orta sahada pas dağıtacak adam en önemli eksik
gerisi şimdilik aksamıyo iyi götürdüler işi[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

maçta çok güldüm izlerken
birincisi spiker ikinciside gs nin haliydi.
spiker batistaya batistuta dedi koptum.
sonra martins martens oldu ve böle bikaç inglizce hesabı işler yaptı.
gs nin durumu zor. bu hakanlarla o romen defansla işi zor.....
valla gene 6 maltı atarsak işin tadı kaçar.....[hline]mutluyum çok mutluyum süper mutluyum :D

[Bu mesaj behran tarafından 01 August 2003 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
behran, 01 August 2003 23:35 tarihinde demiş ki:
maçta çok güldüm izlerken
birincisi spiker ikinciside gs nin haliydi.
spiker batistaya batistuta dedi koptum.
sonra martins martens oldu ve böle bikaç inglizce hesabı işler yaptı.
gs nin durumu zor. bu hakanlarla o romen defansla işi zor.....
valla gene 6 maltı atarsak işin tadı kaçar.....[hline]mutluyum çok mutluyum süper mutluyum :D

[Bu mesaj behran tarafından 01 August 2003 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]

geçen sezon sonundada herkez size gülüyordu :p herneyse gs çok basit hatalardan yemiş gölleri 3. gölde tamamen şans yani. defansa acil çare bulmaları lazım. şu yeni oyuncu zenci olan (adını bilmiyorum) sanki defans oyuncusu değil gibi sürekli adam kaçırıyor anlayamadım walla. gs nin defansı sağlam olsa yenebilirdi çok pozisyon harcamışlar. Bu arada hasan'a gösterilen karta uyuz oldum adam hasan'ın koştuğunu görünce bilerek onunde durdu egelleme yaptı. hakem kıl bi şeydi lavuk ittirip durdu hasan'ı

spiker hakkında bi eşy daha yazayım adam az önce ajax liverpool maçında çiftyumruk yerine "iki"yumruk dedi ahahahs

[Bu mesaj Castigater tarafından 02 August 2003 00:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 01 August 2003 23:33 tarihinde demiş ki:
noldu blood dokandı galiba sözlerim :rock:
ama gerçekler acıdır canımın içi[hline]Every girl that I f*ck tried to make me satisfied.

Hayır dokunmadi da bole bi havalarda olmaniza anlam weremedim 2 gun sizin yaptiginiz maclari da izledik..
abi spiker ilker yasin deil miydi zati lol
pintu dedi butun mac kafayi yicektim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...