Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar acil warpriest için itemler hakkında bilgi werin

honordalsword

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ilk olarak bir war priest(buffer) +7/12 fabric coat hp bonus fabric coat giyerse iyi olur +7/72 str fabric coat mı giyerse iyi olurr.. Yardım edin.Ayrıca takılardan +9 iki tane yüzük lupus perdant bunlardan daha iyi ne takabilirim...Silah olarak hell breaker gibi bişi kullanamı düşünüorm..[li]...[/li]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
honordalsword, 31 Ekim 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar ilk olarak bir war priest(buffer) +7/12 fabric coat hp bonus fabric coat giyerse iyi olur +7/72 str fabric coat mı giyerse iyi olurr.. Yardım edin.Ayrıca takılardan +9 iki tane yüzük lupus perdant bunlardan daha iyi ne takabilirim...Silah olarak hell breaker gibi bişi kullanamı düşünüorm..[li]...[/li]
ikisinden de yedek tutuyordum ben[signature][hline]http://img363.imageshack.us/img363/450/mysig35wm5xk.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
honordalsword, 31 Ekim 2005 20:19 tarihinde demiş ki:

lupus pendant tan farklı olarak warrior pendant kullanabilirsin,
sana çok büyük bi tavsiye hell breaker lardan uzak dur çünkü piyasada dupe olmayan hell breaker kalmadı ,pauldron olarak goblin giyebilirsin hp ve resist veriyo[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

pad goblin rulez pauldron içinse bence goblin dense cz de talia takman daha sağıklı yalan olursun yoksa defans çok az oluo
gaunletler spear +5/20 boots +5/20 spear helmet +625 dagger defans[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / peru clanındayım o_0
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi server da olduguna da bağlı.Ares de isen full unique olmadan BP olmanı tavsiye etmem.Tabi Bp için ideal olan hem hp hem str veren uniquelerdir roc,we gibi ama bunlar yoksa, benim fikrim giysilerini hp takılarını str takman, çok vurmak güzel tabi ama parasite+spike a ölmek de hoş olmaz.[signature][hline]server:ares
level:65
np:350k++
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle war priest ddin şey sanırım debuff oluor dmi :D lupus mupus takmana gerek yok suan hızlı lvl kasman için buffer ol lvl 62 olunca holye dön eline al bitane mirage sword en düşük +6 :D necklace olarak iron,belt olarakta iron belt tak yzuk olarak diamond ring tak kupeleride warrior earring yap seni kimse tutamaz o zaman şimdiden kolay gelsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...