Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

isimsiz biseyler.

mono

Öne çıkan mesajlar

Kendim icin uzun suredir birseyler cekmeye zaman ayiramamistim, iyi oldu zaman oldu. paylasim olsun cosalim.

hasselblad h1 + 22mpixel olarak cekildi..kendi kurdugum bir duzenek icindeki cam kiriklari seklinde..ama ama maviyi fotosaplamissin ama cakcuk felan diye atlamadan once ters verdigim isiga 80b adli isik filtresini koydugum icin mavi tonlarini elde ettigimi belirteyim. (80b sari sicak isigi beyaz isiga cekmeye yarayan bir filtredir..basittir bir renktir :) ) fotosap kisminda da bi guzel tabiki shadow/midtone/highlight ayarlarini elden gecirdim.

buda ofisin disinda yakaladigim guvercin besleyen pardesulu romantik adam modelinde tatli bi kare. digital 1600iso nun siyah beyaza cekildiginde o kadarda 'dijital' kacmadigina ornektir sanirim.

yorumlar foraaaaa
[signature][hline]www.fuysal.com

[Bu mesaj mono tarafından 31 Ekim 2005 13:35 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

hasselblad'ın hakkını vermişsin ilk fotoğrafta. 2. fotografı beyenmedim cünkü tarzım olmadıgı için fakat 1600 asa da iyi pozlamışsın kareyi.
İlk fotografını seri hale getirmeni isterim şahsen. 4 lü 6lı güzel bir seri cekim yapabilirsin.[signature][hline] Istanbul Fotograf ve Sinema Amatorler Dernegi-Magnum Photos[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...