Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Görünmez Mage'ler ve digerleri

AKI

Öne çıkan mesajlar

Server ımızda 3 gündür Eski clan ismi > My Names < olan orc clanından birkaç mage ve priest asasien skillini(görünmezlik) kullanarak town'un inn hostess tarafına geçiyorlar ve ordan town basıyorlar. isimleri ve video kayıtlarını yayınlamak istemiyorum. bunları bilenler uyarsın.. kötü konuşucam yoksaaa. ulen sağa bakıyorum kimse yok sola bakıyorum kimseee yok ama ben nerden torment / melice yiyorum die kendime soru sormakta istemiyorum... ok mu ? bu oyuncuları tanıyanlar vardır.. uyarsınlar. birdaha böyle skill bug ile town bastıklarınıda görürsem kayıtları yollarım gm e... saygılar.[signature][hline]Nick : The_sTRom
LvL : 69,??
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PozitiVe
Servr : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gönder. Beklersen düzelecek diye işe yaramaz.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum storm o videoyu merakla bekliyorum... Öyle söylentiler duymuştum ama inanmamıştım.. Hem buraya hem rankinge koyarsan olaylar daha iyi olur bence...[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

MONSTERKILL,Demon_Thanks,PrinceofPercia,Full_Moon ,_SoulSlayer..isimleri böyle şebeklerin..hepsi warrior ve sırf onlarla konuşmak için orc açtım.Konuştum onlarla da gm'_Bıff_ ile de.Gm questi sonucu verilen invisible scroll muş 30 dk.görünmezlik.lanet olsun bu oyuna..czde görünmez warrior show peh!![signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...