Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SORU:CHAR ASKIDA NİYE KALIYOR SEBEP>>:

Lucifer

Öne çıkan mesajlar

Charın Askıda Kalma Sebebi Lag Dupe olayını Denenme Sayısını Azaltmak için Kullanılmakta olduğunu duydum Böylece Dupe yapma oranı azalacakmış..Askıda Kalmanın o sıradaki serverda olan lag la veya bug la Uzaktan yakından alakası olmadığı gibi Charın Askıda Kalmasındaki Sebepler Oyun içindeyken (alt+f4,ctrl+alt+del,istem dışı veya isteyerek bilgisyar restartı)EXIT ile çıkmamaktan kanaynaklanıyorumuş yani Serverın Restartı yada Lagdan kaynaklanan DC lerde askıda kalma tehlikesi yokmuş.Bana söylenen UNDUPE ROLL denen şey minimum 1 saat ile 11 saat arasında deişiyormuş.Onun dışındaki Oyun lagı veya Dc sindeki Askılar Charı düşür Buttonuna Basıldığında Direk düşürülüp siz ReLog olabilyormuşunuz..Paylaşmak istedim bilginize. ;)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 31 Ekim 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
Charın Askıda Kalma Sebebi Lag Dupe olayını Denenme Sayısını Azaltmak için Kullanılmakta olduğunu duydum Böylece Dupe yapma oranı azalacakmış..Askıda Kalmanın o sıradaki serverda olan lag la veya bug la Uzaktan yakından alakası olmadığı gibi Charın Askıda Kalmasındaki Sebepler Oyun içindeyken (alt+f4,ctrl+alt+del,istem dışı veya isteyerek bilgisyar restartı)EXIT ile çıkmamaktan kanaynaklanıyorumuş yani Serverın Restartı yada Lagdan kaynaklanan DC lerde askıda kalma tehlikesi yokmuş.Bana söylenen UNDUPE ROLL denen şey
minimum 1 saat ile 11 saat arasında deişiyormuş.Onun dışındaki Oyun lagı veya Dc sindeki Askılar Charı düşür Buttonuna Basıldığında Direk düşürülüp siz ReLog olabilyormuşunuz..Paylaşmak istedim bilginize. ;)

yaw iii de ben geçen gün dc oldum server restartında 74 saat char açılmadı:D nasıl oluo bu.. LOL :D[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...