Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

roll back hakkında yardım

izmir

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaslar basıma cok ılgınc bı olay geldı neyse anlatayım benım bı zamanlar cok ama cok sevdıgım +6 raptorum wardı :( 650m saymıstım kafeden bı arkads klanındakı bı warıor la dm keseceklermıs we benden ıstedı bu arada adam yanımdakı masada oturuodu neyse cz ye gel werem dedım oda bana ıdareten +6 glave werdı neyse save leyıp elmorad castleye gectı adam dc olmadan el morad castleye gıtıgınde +6 glaveler dupe olmustu fakat benım cok sevıdıgım ugruna 2 ay tıcaret yaptıgım +6 raptorum kaybolmustu bunu nasıl gerı alabılırım bı bılgııs olan warmı ?[signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:7xxx
clan:camel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 30 Ekim 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
Customer support dan başka çaren yok..

bosuna ugrasirsin
gecmish olsun
/save yapmayi unatmayin bundan sonra plsss[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Fenalardayim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
izmir, 30 Ekim 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
ah ulan ahhh 62 yız ama hala +6 setle ddolasıoz :D

ben ne elbiseler gördüm içinde insan yok, ne insanlar gördüm üstünde elbise yok... Knight'a uyarlayı verin yapamadım ben :D[signature][hline]Name: Genuine
Clan: A_Few_Good_Man
Server : Ares
Lvl: 6x
Np: 40xxx
Job: Paper Mage
Not: Katliamlarımız Tüm Hızıyla Devam Edecek !
Sosyal ağlarda paylaş

Lem izmir ne diyem ben sana bilmiyom ki. Roll back yüzünden clanda neler kaybedildiğini bilmiyormuş gibi. save save save. Hatta gate den geçerken inventory de sağlam item ları bırakmamak bile lasım. Ayrıca üzülme sen o chittinlerle bir çok shell li adam dan ii iş çıkarıyorsun. ''Clandan yardım iste'' eger shell giymek istiyorsan. XD[signature][hline]Beni deli etmeyin üzerime gelmeyin ne verilecek hesabım ne sorulacak günahım var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...