Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Cumartesi gecesi yarısı" aksiyonları *macera devam ediyor*

Kumadam

Öne çıkan mesajlar

said:
Aron-Caldwell, 31 July 2003 21:01 tarihinde demiş ki:
Bu arada kumcum seni burada bulmusken dos yapalım :)[hline]The-Hunter - Atlantic

Tam tatilimin son demlerini yaşarken yarın aniden genel müdür yardımcılarından birinin toplantı histersi nedeni ile apar topar tatilden gelip yarın işe gidecek olmanın bana katmış olduğu birilerini öldürme ve kesme isteğimi herhalde ancak ve ancak bir cumartesi gecesi aksiyonu paklar,

Gelelim aksiyona,

Önce tecrübeler ve kazandıklarımız;
Ilsenhar'da erdemli erdemli gidip juka kesmek bize yakışmıyor, hele bir de içimizdeki bazı irlandalıların kapı açma merağı :) nedeni ile iyice yakışmaz hale geliyor.
Gel gelelim Malas'ın tam bize göre olan yeri Doom ise dörtdörtlük bir izlenim bırakıyor hafızalarımızda, hele milletin ölüp ölüp dirildikçe birbirine sevgi dolu sözlerini dinlemek daha da tecrübe katıyor -yeni kuşakların deyimi ile ekspi meselesi- bizlere,
Şimdi herkesin bu sıcak yaz günlerinde beyni kaynama noktasına geldiği ve bu noktanın tek aşılmadığı saatler olan geceyarısında yeniden toplanıp bu ...... kodumunun *hala kızkındır genel müdür yardımcısına* sosaria'ında gidip birşeyler keselim derim,

Gidilecek yer kesin olmamakla beraber malas olabilir mesela, katılımcılarım genel istekleri ile yer değişmesi her hakkı ile saklıdır, *ne demekse*

Aksiyon detayları; *toplantı demeyin bana*
topl.... yeri : Moonglow Bank Trammel Atlantic/OSI (vay be eskiden sadece moon bank derdik, şimdi bir sürü sıfat eklemek gerekiyor heyyy gidi günler heyyy)
topl.....saati: 00:38 (kılım yaaa...)
topl....tarihi: 2 Ağustos'u 3 Ağustos'a bağlayan sabah

Yoruldum daha fazla yazamayacağım gerisini siz tamamlayın artık...

Kumadam of Moonglow
Liche

ahaha...unutuyordum,

offf... OSI/Atlantic :)[hline].:. RES TANTUM VALET QUANTUM VENDI POTEST.:.

"Birşeyin değeri ancak başka kimselerin ona vereceği bedel kadardır"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...