Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Gangren, 21 Şubat 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
9'nda çıktı ve bana hala gelmedi.
En sonunda dediki "Topkapı Gümrük'te" uğraş dur.

aynen benimki de 9'da çıktı ama hala tık yok. izmir'deyim ben. şimdi ptt'den geldim; ctsi ve bugün yurtdışı posta gelmemiş. rahat bir yirmi gün bekle diyor oradaki amca. yarın gelebilir dedi de ben pek ihtimal vermiyorum. su mu içsem acaba şöyle buzdolabında soğutup bir bardak...

gümrüğe takılmamıştır; kimseninki takılmadı da bizim bir tane malzeme mi takılacak...[signature][hline]Indeed!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SideWinder, 21 Şubat 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
said:
Gangren, 21 Şubat 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
9'nda çıktı ve bana hala gelmedi.
En sonunda dediki "Topkapı Gümrük'te" uğraş dur.

aynen benimki de 9'da çıktı ama hala tık yok. izmir'deyim ben. şimdi ptt'den geldim; ctsi ve bugün yurtdışı posta gelmemiş. rahat bir yirmi gün bekle diyor oradaki amca. yarın gelebilir dedi de ben pek ihtimal vermiyorum. su mu içsem acaba şöyle buzdolabında soğutup bir bardak...

gümrüğe takılmamıştır; kimseninki takılmadı da bizim bir tane malzeme mi takılacak...

benimki de 10'unda çıktı yola, hala yok. (izmir) posta dağıtım ile görüştüm, ellerinde olmadığını söylediler. ya posta dağıtım tarafından postacıla verildi, dağıtılmayı bekliyorlar ya da posta kutularımıza bırakıldılar ve çalındılar.
sendit ile görüştüm, postada kayboldu muamelesi yapmak için gönderi tarihinden itibaren iki hafta beklemeleri gerektiğini söylediler. bu hafta da gelmezse, isteğimiz üzerine birer kopya daha yollatabileceğiz, ve bu sefer daha güvenli bir gönderim metodu kullanmalarını isteyebiliriz. (dhl gibi)[signature][hline]yılın sözü: "resistance is futile"
(elektrik sobalarının faydasız olduğuna dair borg kelamı)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silencer, 21 Şubat 2005 18:20 tarihinde demiş ki:benimki de 10'unda çıktı yola, hala yok. (izmir) posta dağıtım ile görüştüm, ellerinde olmadığını söylediler. ya posta dağıtım tarafından postacıla verildi, dağıtılmayı bekliyorlar ya da posta kutularımıza bırakıldılar ve çalındılar.
sendit ile görüştüm, postada kayboldu muamelesi yapmak için gönderi tarihinden itibaren iki hafta beklemeleri gerektiğini söylediler. bu hafta da gelmezse, isteğimiz üzerine birer kopya daha yollatabileceğiz, ve bu sefer daha güvenli bir gönderim metodu kullanmalarını isteyebiliriz. (dhl gibi)

işte orada ayrılıyoruz. ben malesef ki siparişi "trusted shops" gibi bir dalganın sıralamasında ilk 10da bulunan gameseek.co.uk'dan verdim. benim öyle bir şansım olduğunu sanmıyorum, kaldı ki adamlar maillarıma cevap dahi vermeye yeltenmediler.

ben buzdolabına koydum bile bir bardak suyumu. soğusun, içeceğim.

p.s. şunu da düşünmeden edemiyorum: hesap kesim tarihi ayın 7'si ve son ödeme tarihi ayın 17'si olan kartımın ekstresini şansım varsa ayın 17'sinde, yoksa 18-19'unda alabiliyorken, ta elin ingiltere'sinden gelen bir postanın bu kadar sarkması bir bakımdan normal de geliyor aslında.

+++selamlar[signature][hline]Indeed!
Sosyal ağlarda paylaş

allahım gelmedınemı yanam ptt dekı adamın sınır bozucu dawranıslarınamı. kardes kac gecedır sabahlıyom sendıtte belkı bır havadıs cıkar dıye sen altınkuru keyfın yerınde :)=
11 de yollandı kayserıye daha gelmedı. burda wow satan bır tukkan bıle yok koc koca maza war 10 tane halflıfe 2 cdsı koymular bır tane wow yok.
postanedekı adam postan ıstan buldan buraya gelır(gumruk ıslerı merkesı) dedı. bız burdan ıslemı onaylayıp sıze yollarız dedı.postacı sıze elden teslkım yapar dedı ama sımdı hıc bır postacı yapmıyo bına gırısıne koyup gıdıyoo dedı yada kapıcıya teslım edıyo dedı bunu en gelleyemıyoz normal postalarda falan dedı. akıllıca anlatan war bıde manyak war o da adını sormadan postan yok kardes dıyoo yada ole molasındayım dıyoo zıtlasmakta ıstemıyorum cunku bu ıslerde bı kaybolmus aya cekse daha kac gun surer yenısını ayarlamam oo herkese bol sabırlar
yeter sınırden tomp raıder oynamaya basladım[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

dolaptaki suyu çıkarttım geri :) zira bugün, şubat'ın 22. günü ve postanın 13. günü olmak üzere geldi paket. daha doğrusu ben gittim aldım ptt'den.

dedim "abicim yurtdışı paket var mı?" dedi "var. ismin ne? ha o isme yok" demesinin ardından paketlerin arasından beyaz şişkince bir zarfın üzerindeki game... yazısını gördüm. bir çektim zarfı diğerleri döküldü "aman abi pardon" demeye kalmadan kimliği çıkarttım gösterdim. eyvallah deyip tüydüm.

nihayete erdim sonunda. darısı bekleyenlere.
p.s. izmir'deyim

Sosyal ağlarda paylaş

ohhhhhhhhh masallah alan alana yok abisi bizde şans yok 11 ınde shıp edıldı daha yok kayseridede satan yer yok koskoca bınalar var wow yok 8274376tane half lıfe 2 var la havle delı oldum ya
ne yapsak bende lord of the rınge basladım napıyım yok abısı okul 28 ınde baslayacak ohhh goya tatılde oynayacaktık

dolaptakı sudan gelmeyenlere verebılırım:P

artık ptt ye gıtmıyorum sıkıldım gıtmekten gelırse gelır yok sa ankaradan alacam artık bu hafta son sasları yollamak ıcın gırecek bı 80 daha eeeee napalım ınsan hastası olursa katlanıyo haaaa bu arada karta 700 tl geldı bı sekılde 80 tl bulmam lazım bu hafta ıcınde wow alacam bıdaha ınt dobe bısey sparıs etmıyecem buradakı bı magazayla konustum magaza toys a benzıyoo bayagı buyuk oda warcraft oynuyomus ben 7 8 gunden getıttırecem dedı bayagı oyun getırecekmıs wow tabıı artık ayın sonuna kadar gelmezse ya ordan alırım yada ankaradan bakalım hadı hayırlısı:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SideWinder, 22 Şubat 2005 14:12 tarihinde demiş ki:
dolaptaki suyu çıkarttım geri :) zira bugün, şubat'ın 22. günü ve postanın 13. günü olmak üzere geldi paket. daha doğrusu ben gittim aldım ptt'den.

dedim "abicim yurtdışı paket var mı?" dedi "var. ismin ne? ha o isme yok" demesinin ardından paketlerin arasından beyaz şişkince bir zarfın üzerindeki game... yazısını gördüm. bir çektim zarfı diğerleri döküldü "aman abi pardon" demeye kalmadan kimliği çıkarttım gösterdim. eyvallah deyip tüydüm.

nihayete erdim sonunda. darısı bekleyenlere.
p.s. izmir'deyim

+++selamlar

hayırlı olsun. daha fazla bilgi verebilir misin?[signature][hline]yılın sözü: "resistance is futile"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silencer, 22 Şubat 2005 18:47 tarihinde demiş ki:hayırlı olsun. daha fazla bilgi verebilir misin?

teşekkürler, darısı sana ve diğer arkadaşlara. iç dağıtımda çok beklemiş anlaşılan. 9'unda çıkmıştı, bugün öğlen postasıyla gelmiş.

yalnız 9'unda çıkanların neden en geç geldiği biraz garip tabi. dikkat edilirse erken çıkanlar geç geldi. sanırım ayın 10'unda ve 11'inde gümrükte ve istanbul dağıtım merkezinde yığılma olmuş ve bizim kutuların olduğu çuvallar altta kalmış. yenileri üstüne gelince de onlardan başlamışlar açmaya ve bizimkiler geride kaldığından gecikmiş. burdaki dağıtım işini yapan amca öyle bir teori anlattı.

silencer, sen gitmediysen bugun ptt'ye, kesin gelir yarın diye tahmin ediyorum. gittiysen ve yoktuysa da yarın tekrar gidersen kesin alırsın. diğer uzak şehirlerdeki arkadaşlar da ya yarın ya da ertesi gün kesin alırlar.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Footlocker, 23 Şubat 2005 00:27 tarihinde demiş ki:buarada oyun koli dagıtımamı gıdıo
yani ordanmı örenicez gelıp gelmedıgını

yok, bildiğimiz zarf içinde dağıtılan postalarla birlikte geliyor. kısacası yeni posta çuvallarını takip et. genelde öğlen 1140 1150 gibi gelir, emanet indirir ve 1200 gibi gider. bir hafta git gel yapınca öğreniyor insan her şeyi :)[signature][hline]Indeed!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SideWinder, 23 Şubat 2005 00:42 tarihinde demiş ki:
said:
Footlocker, 23 Şubat 2005 00:27 tarihinde demiş ki:buarada oyun koli dagıtımamı gıdıo
yani ordanmı örenicez gelıp gelmedıgını

yok, bildiğimiz zarf içinde dağıtılan postalarla birlikte geliyor. kısacası yeni posta çuvallarını takip et. genelde öğlen 1140 1150 gibi gelir, emanet indirir ve 1200 gibi gider. bir hafta git gel yapınca öğreniyor insan her şeyi :)

sidewinder acaba izmir'de nereye gittin oyununu almak için? bir dağıtım merkezi falan mı?[signature][hline]yılın sözü: "resistance is futile"
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Sidewinder bende izmirde oturuyorum halen tık yok yoldan geçen ptt arabalarının önüne kesmek felan geçer oldu içimden!
Neresi bu gittiğin yer nerdedir her semtin farklı ben mektupçuda oturuorum yani konağa bağlı bi yardımcı ol be bize gözünü seveyim[signature][hline]SWG : Eves Aenoza
WOW(soon): Palanor Windsire
Msn:[email protected]
E-mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
palanor, 23 Şubat 2005 10:24 tarihinde demiş ki:
Sevgili Sidewinder bende izmirde oturuyorum halen tık yok yoldan geçen ptt arabalarının önüne kesmek felan geçer oldu içimden!
Neresi bu gittiğin yer nerdedir her semtin farklı ben mektupçuda oturuorum yani konağa bağlı bi yardımcı ol be bize gözünü seveyim

itk'nın oradayım ben de, yakınız epey. aynı merkeze bağlı olmalıyız.[signature][hline]darakkitlauncha//rockin' the business since '98.
"resistance is futile" (elektrik sobasıyla ısınamazsın)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...