Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

czde böyle şey olmaz

rallici

Öne çıkan mesajlar

cz de gidiyorum yiine karuslar mageler ile topluca geliyorlar ben spell of life la gidiyorum partide değilim lvlim 58 mageyim spell of lifeten belli zaten:D gidiyodum bu karus mage lere bi nova attım 4kişi yattı sonra ardına 2nova daha attım toplam 3nova bu 3 novada 7 kişi yattı sonra gidiyorum ezik bir adam elindeki +8 kılıç solucanlardan çıkanlar gittim adamı kesmeye oda edit yapmış adam kendine attı buffu daldı bana priest biraz kaçtı ve orda priestin yanında kimse yoktu çok eminim öğle sırası idi adam yanına moonsterkilli nychrisi çekti bu iş nasıl oluyor adam priestti zaten öldükten sonra baktım yanlarında mage yoktu ondan öncede yoktu priestte3 onları healledi gerçi vuramadım ama:D galba bu adam gm ama ben bu adamın tek bir kelime ile anasını............ ramazanda olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
I_sarsie_I, 10 Ekim 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
Cz ye girdim baktım kapıda org sürüsü çıkardım aack 08 ve cihitin goblinleri giydim healtları hazırlan sw bastım kapıya geldim(Arkadan dalcaktım)ne göreyim arşımda 14 tane lv 46-55 arası roqeler okcu yok içlerinde kuruky alıyolar daldık saldırıyodum baktım o sırada arkadan 5 nowacı elmorad nowaları kodular biri civcivdi 300 vurdus anırım onlara hepsi topuk yapmaya başladı nowacıalr sw sizdi ben hepsini kovaladım geberttim nowacıalr yolun ortasında kaldılar.geri dönüyodum karşımda 27 tane kişi buldum sw yi sildim ligi midir nedir yeni çıkan hızı kullanıyom adamlar arkada kaldı ben kaçıyom orsırada bizimkiler 5 nowacı çıktı nowaladılar onun üstüne pususuda duran 6 roqelen daldık yavaş yavaş bizimkiler geliyodu o sırada bizimkilerin tamamı geldi saldırdık orglara adamlar ğpusu kkurdu kapıda 16 roqemi ne wariwor lar öne çıktı bizde bu arada mekanı temizliyoz karus wariwor bırakmıyoz susunderes ve ın geberdi sonra towarlara akın ettin geberdiler ama bastığımızda manyak bi sahne çıktı 100 kere fotoya basmışımdır ama çekmedi fotosunu çekseydi buraya koycaktım görseniz ağzınız açık kalırdı bu orglara ibret olsun!!!!(bandit camp bastık ora ana baba günü idi orada 35 org geberttik.hepside ezikti

tanıdık geliyormu bi yerden :D[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 29 Ekim 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
Utanmasan 3 nova attım olmadı geri çekildim 1920 bastım kendime cure attım sonra geri kaçtım stealth oldum arkalarından girdim nova attım yine 3 tane sonra herkes dalınca gate çektim diğceksin....
lolzzzz[signature][hline]http://img363.imageshack.us/img363/450/mysig35wm5xk.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 17 Ekim 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
CZ denilen yerde normal orglarla insanlar savaşıyor bende en önden yara yara gidiyorum baktım arkadan astors çıktı kestim bundan faydanalanlar ok hucumuna vurdu e bu nun karşısında kimse duramaz en 3 kişi en fazla 6 kişi daldı ben yerleri süpürüyom ama bi lv 30 np kazandırmışlar sanırım yoksa üstündeki goblinmiydi?

ah be sarsie nerelerdesin off[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerbahce, 29 Ekim 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
said:
CZ denilen yerde normal orglarla insanlar savaşıyor bende en önden yara yara gidiyorum baktım arkadan astors çıktı kestim bundan faydanalanlar ok hucumuna vurdu e bu nun karşısında kimse duramaz en 3 kişi en fazla 6 kişi daldı ben yerleri süpürüyom ama bi lv 30 np kazandırmışlar sanırım yoksa üstündeki goblinmiydi?

ah be sarsie nerelerdesin off

cikar yeni macerasi ile bu ara k.e cok kaptırmıs galiba uyumuyor uyusun rüya görsün yazacak burda bu sefer shell goblin görür anlatir bize:D zaten böle giderse yürürken bile rüya görmeye baslicak cok vahim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerbahce, 29 Ekim 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
said:

ah be sarsie nerelerdesin off

Ulan susun duyacak gelicek geri. Bir kaç gündür kafamız rahattı.

Ayrıca rallicide zırvalama oskarlarında kapışabilir Sarsi ile.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:151.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...