Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antimatter

dory

Öne çıkan mesajlar

aramaya inandim ancak acilmiş başliğa rastlamadım, varsa özür dilerim :)

rahatlatıcı ve insana huzur veren, muzikte ruh kavramının olabilecegine inandıran bir hava estiriyorlar dinleyince,"saviour" ve "lights out" isimli albumleri guzel ve begenilmesi muhtemeldir :)
Black Sun ve Flowers isimli parcalari benim en begendiklerim arasına girer :)

edit: yanliş bildigim bir bilgiymiş, neyse duzelttik[signature][hline]Safety in numbers, you thought I'd washed away,
But I'm still waiting for the rain...

Çizimlerim [Pati Albüm]

[Bu mesaj dory tarafından 03 Ağustos 2005 02:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Danny Cavanagh i bunyeinde bulunduruyo????
Duncan Patterson o
son albumlerini cikardilar Planetary Confinement diye, cok kotu, Nick Moss ile Duncan Patterson tartisiyolar cunku
ve bu albumde Patterson ayriliyo gene (bu demek oluyor ki Patterson in yeni kuracagi gruba gidecegiz)

eger ebeniyorsaniz Antimatter Peccatum u inceleyin

The Art of a Soft Landing varken (Restless Oblivion u kalpten dinleyenler bu sarkiyi tanidik bulacaklar) baska sarkisi tapilmaz :D[signature][hline]Cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet
Sosyal ağlarda paylaş

ve ilk defa antimatter a rahatlatici huzur verici diyenini goruyorum
direk dark depresif atmosferin allahini yaratan muziktir antimatter, so you made it, shame you had to fake it, so you feigned the way, you're a fucking disgrace to your name

black lies failing, forging sound/ lights out as you hit the ground (resmen anathemaya laf sokmus amcam hehe)

antimatter dinlenirken gayet depresiflesilir, delirilir, bunalir insan[signature][hline]Cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
the art of a soft landing'in demo versionu var bende erkek solistin seslendirdiği. bence o normalinden daha güzel olmuş, angelic'i de seviyorum. lost control coverı güzel olmamış.
hastası değilim historysini de bilmem, melodileri huzur verici, az önce lyriclere bakayım dedim korktum kapadım :)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds.
Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.antimatter.tk

Nick Moss un falan uygun ordugu resimlere bakin lyric lerde
ki direk insanligi asagilayan zayifliklarini hor goren bi felsefe var

ha angelic in melodisi huzur veriyo olabilir bilemem, ama ben lyriclere dikkat eden biriyim, Angel cried last night, it was something in her dreams diyen bi lafa da huzur duyamam[signature][hline]Cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...