Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık yavru köpekler..:) /Ankara

Christoph_Vassel

Öne çıkan mesajlar

Deniz adlı bir arkadaşımın konya'da gayet kaliteli bir köpek çitliği var , ve elindeki yavru , tüm aşıları yapılmış , iç dış parazitlerden arıtılmıs köpekleri satmak için bir nevi yeni iyi niyetli sahipler arıyor..pazar alanınamı açılır bilemedim , ama köpekleri birer eşya olarak göremeyip buraya açmanın daha yararlı olacağını düşündüm , umarım yanlışlık yapmamımışımdır..

ankarada olup uygun bir meblâ karşılığında Husky , kaniş , golden retriever cinsi minicik bir arkadaş edinmek isteyen varsa bana özel mesaj yoluyla ulaşırsa sevinirim..

teşekkürler..[signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 26 Ekim 2005 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uygun bir anda bi iki resim eklersen ilgiyi daha da arttırabilirsin ayrıca fiyat konusunda da bişey dememişsin pm ile mi sorucaz?[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
In my thoughts thou shalt forever be
As a dear and precious remembrance...
Sosyal ağlarda paylaş

fiyat konusunda şuan herhangi bir bilgim yok , ama arkadaş arasında hesabı olacağı için kaliteli petshop lardan çok daha uygun fiyata ve daha sağlıklı minikler edineceğinize garanti edebilirim..[signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...