Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arkadaşlar yardım edermisiniz!!

Arxchill

Öne çıkan mesajlar

said:
Ujio, 29 Ekim 2005 02:38 tarihinde demiş ki:
murtaza sence bi yanit verebilir mi dereq ;-)
kendiside asa ziyan olduundan öle pustu köseye asadasasada

üstteki mesajdan alıntı yapmak doğru değildir ama burada örnekleme yapıcağım için almak durumunda kaldım...

Şimdi birincisi; Türkçe'mizi sevelim sayalım... Noktalama işaretlerine saygı gösterelim...

Zira yukarıdaki ilk cümleden 2 farklı anlam çıkıyor.

Neyse konuya dönecek olursak, kütüphanemde yapmış oldıuğum araştırmalar sonucu, "Assasian" kelimesinin bulunmadığına kanaat getirmekte olup, doğrusunun "Assassin" olduğunu ve "suikastçi" anlamına geldiğini belirtmek isterim. Dolayısıyla Ujio arkadaşımızın tolkien filan deyip demogoji yaptığının da altını çizmek isterim...

PS: Off baydım lan bu ne böyle :D[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

dereq ben daha yorum yapmicam arkadas buranin yetkililerinden biliosun bi nevi kogus agasi yani topic mopik kitlemeye kalkar mazallah xD[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Walking on Clouds (H)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Ekim 2005 02:43 tarihinde demiş ki:
said:

üstteki mesajdan alıntı yapmak doğru değildir ama burada örnekleme yapıcağım için almak durumunda kaldım...

Şimdi birincisi; Türkçe'mizi sevelim sayalım... Noktalama
işaretlerine saygı gösterelim...

Zira yukarıdaki ilk cümleden 2 farklı anlam çıkıyor.

Neyse konuya dönecek olursak, kütüphanemde yapmış oldıuğum araştırmalar sonucu, "Assasian" kelimesinin bulunmadığına kanaat getirmekte olup, doğrusunun "Assassin" olduğunu ve "suikastçi" anlamına geldiğini belirtmek isterim. Dolayısıyla Ujio arkadaşımızın tolkien filan deyip demogoji yaptığının da altını çizmek isterim...

PS: Off baydım lan bu ne böyle :D

Senki noktalama işaretlerine saygıdan bahsediosunda ne diye her cümlenin sonuna (.....) koyuyosun bre ziyan ... Ben koyuyorum bakma sen bana ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dereque, 29 Ekim 2005 02:45 tarihinde demiş ki:

Sen ki noktalama işaretlerine saygıdan bahsediosun [b]( devrik cümle :S )da[/b] ne diye her cümlenin sonuna (.....) koyuyoRsun bre ziyan ? ... Ben koyuyorum , bakma sen bana .... ( dört nokta yok, 3 nokta var. Hatta vücutta 7 ışık noktası var, ben bir tanesine odaklanmışım )
[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Ekim 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
said:
dereque, 29 Ekim 2005 02:45 tarihinde demiş ki:

Sen ki noktalama işaretlerine saygıdan bahsediosun [b]( devrik cümle :S )da[/b] ne diye her cümlenin sonuna (.....) koyuyoRsun bre ziyan ? ... Ben koyuyorum , bakma sen bana .... ( dört nokta yok, 3 nokta var. Hatta vücutta 7 ışık noktası var, ben bir tanesine odaklanmışım )

Bir konu bu kadar saptırılabilir... Tebrik ederim Sayın Murtaza.. Sizden daha iyi bi cvp beklemekteyim....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Ekim 2005 02:43 tarihinde demiş ki:
said:

kütüphanemde yapmış oldıuğum araştırmalar sonucu

muahaha pardon nerde yaptigin arastirmalar ????
bilim kültür ve sanat adami murtaza selametle asadadaadasa[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

yani pes ii ki f9 yardi afk iken dedim sanada vermen icin gerekli cevap cikti ortaya acaba onu demesem ne yazcaktin Prof. Dr. Murtaza asadad
bu arada imzanin altindaki noktalar ne ayak die bi bakayim dedim senin harbiden de cok igrenc bi skill barin olduguna kanaat getirdim xD utanmasan hp potu koymicakmissin skill bara asadasada 1 de leg cut KoP[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

eeth walla hatta tiskinios pkda felan almicaz bi da yanimiza dimi dereq asadsada hatta bi keresinde istemedigimizi "" ümit townda otur lupine ac yeter"" lafiyla belirtmek istemistim ama anlamamisti asadasadasasa[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 29 Ekim 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
eeth walla hatta tiskinios pkda felan almicaz bi da yanimiza dimi dereq asadsada hatta bi keresinde istemedigimizi "" ümit townda otur lupine ac yeter"" lafiyla belirtmek istemistim ama anlamamisti asadasadasasa

Roflolmao axaxaxaxaaajajajajahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Ekim 2005 03:17 tarihinde demiş ki:
Bi saniye, buralarda bi yerde "Ban command" ı vardı. Arıyorum...

Ya biraz uykusuzum göremiyorum. 5 dk ya bulurum...

zuahhahahah dereq demistim ama dimi arkadas burda kogush agasi die ban gelio ban asadasasada
neyse msnde 3lüde aliriz gene aramiza sorun deil her türlü asasdadasada[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...