Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. (Geleneksel) Paticik Paintball Turnuvası Sonuçlandı !!!

Dorn

Öne çıkan mesajlar

Bütün topici baştan okudum:D
Heheh süper özendim yaa:)
Ama orada rambo beni dizse idi bi şekilde gerçekden hırs yapar vururdum valla oyunu bırakıp:)
Abi kimse nişan almadan kol hareketi ile nişan alamıyormu?
Rambo abimiz süper yapıomuş onu hehe:)
İşallah İstanbul'daki paintballda yakın ateşlerden önce beni tanırsınızda kaska ateş edersinizda acımaz:D ama ben gelirken küçük çapta bi zırh giycem kesin

İstiyenlere istanbul'da yapılıcağında zırh ayarlayabilirim kağıttan yapılmış? (20 sayfa üst üste konur kola sarılıp bantlanır eklem yerine getirilmez çok rahat olur)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

abi nişan almak o kadar kolay bi iş değil eğer tulum felan giyersen zaten ayrı bi işkence siperde şekilden şekle girdikten sonra aynı pozisyonda 1 dakikadan fazla durmak her yiğidin harcı dğeil yani insan ister istemez titretiyor bu bir diğeride eğer sen kurşun boşaltmazsan adam çıkıp saydırıyor sana mesela psx deneyimliydi kafayı çıkardığın anda pat pat atıyolar[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 21 June 2003 02:49 tarihinde demiş ki:
Offfff :)
Azmo Öyle bir Anlatmışın ki GELEMEDİĞİME BİN PİŞMANIM!

GELİCEM! BİR DAHA

Bİr DAha

BİR DAHAAAAAAA...

bende bendeeeeeee![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!

yaa pişman olursun tabi eylule kadar catla sende hıh :P[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

ehe gelemeyenler çatlasın bu arada ramboyu gormeden ben vururum onu diyenleri birdahaki sefere davet ediyoruz
Psx çok feciydi
ouz amca direk koşuyor zaten bi 70 metre fln yol katediyor arkaşında bir koruma ateşi geliyor allah diye atıyorsun kendini birde konuşuyorlar o konuşmaları duymak işkence
-LAN BURDA ADAM
-NERDE?
-LASTİĞİN ARKASINDA
-TAMAM GELİYORUZ

adamlar koru beni bi diyor anlıyorsun biri kosucak cıkıp vurim diyorsun adam kosmaya başlıyor mermiler tek tek değil 10 10 ar geliyor

psx in ilk maçından sonra herkes psx cıkısı yaptı ama yalanlarla dolu havaya sıkıyor millet nereye giderse

Neyse Muhtesem zevkliydi eyluldekine herkesi bekliyoruz şimdi dışarı cıkıcam ouz amcaya borcum var onu yatırıcam ahus
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe akşam forumlara giremeden uyumuşum şimdi kalktım yazılanları okudum :)

gerçekten güzeldi.

psx le maçta euhahue en gerideki siperlere yattık adamlar taa dibimize kadar geldi 10 saniyede eheh her yerden tak tuk tak sesleri geliyordu ama göremiodum adamları. benim siper sahanın sağındaydı işte hemen yanımda otlar filan vardı onun yanında da teller işte alan bitiyordu. ben bi ara otların arasından çıkıp gidiim dedim kafamı bi çıkardım sağ taraftan ehahuhue tak tuk tak 3 tane yedim :)

eheh son 2 oyun daha güzeldi ikisinde de aynı sipere geçtim. ra_d en ballı ilan etmiş bu siperdi işte ehehe kule gibi birşey fazla uzun değil ama bunun altında lastikler var onun arkasındayım işte eheh karşıdan 2,3 kişi ateş ediyor her yerden boyalar geçiyor lastikte patlamalar duyuluyor ehehe zaten oyunun sonunda gördük ki lastik sapsarı olmuş :D

son oyunda angelfire beni vurdu ama ehuehue tam kaskın solundan vurdu ben bi sarsıldım ama boya patlamamış :)

ehe son oyunda artık terden kask buğulandı tabi zaten herifler bayaa bi uzakta ateş ediyoruz birbirimize. bi ara bi baktım onların orda 1-2 kişli gördümö birde hindi yürüyor ortada euheahhea koptum zaten orda hindi kraldı :)

rambonun headshotı çok pisti eauhue ayrıca rambo rulz adam kesinlikle terminator :) hani terminatorde polisler saklanır ateş eder filan terminator hiç iplemeden yürür sağa sola ateş edder ya aynen öleydi ehuauheauhea

ayrıca ted haini bonecrusher çatlasın :PpPp
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha turnuva bitti hala yukarda banner duruo :D
Bunun yanında harbi manyak eğlendik ve yorulduk ben daha 30 dk once felam kalktım herhalde.
Bu arada angel ı da kutluorum o kadar yorulduk bende hareket edecek hal kalmadı adam öğlen berk ile buluşmak için kızılay'a gidecekmiş :)
:tebrikz:[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyiyle mükemmel bir organizasyondu. Deliler gibi eğlendik. Sahada adrenalin manyağı olduk, düşünme müşünme kalmadı hareket eden herşeyi(takım arkadaşları dahil!?) varlığımıza bir tehdit olarak algılayıp saydırdık. Hatta siperin arkasında ki göremediğimiz bir adamı vurabilmek dolayısıyla vurulmamak için çaresizce mermilerle sipere pasta-cila çektik.
Siperin arkasındayken (özellikle PSX maçında) siperden gelen mermi çarpma sesleriyle psikolojimiz alt-üst oldu. Dan-dun sesleri hala kulağımda çınlyor! Tabii RAMBO'yu atlamamak lazım. RAMBO'nun 5m den headshot çekmeye hazırlandığını gördüğümüzde seyirciler olarak son tepkimiz "Ulan adamın canı yanacak oldu" ki yandı da! Teamkill olayına hiç girmeyeceğim aklıma geldikçe... Son olarak ben son oyunda çakılı kaldığım siperden çıkıp şuursuzca koşarken beni dizimden vuran arkadaşın/arkadaşların vuruldum dememle yetinmeyip ağzıma boya sokmaktaki ve çükümden ve kolumdan vurmaktaki ısrarını esefle kınıyorum! Oğuzamcaya da yardımları nedeniyle çok çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada nişan almıo musunuz felam demişiniz abi hiç kolay değil ya nişan alsan bile normal silah kullanmıosunki belli bir mesafeye kadar atabiliosun daha sora aşşa doru düşmeye başlıo. ( oguz abi annatmıştı daha fazla yapılamıo toplar yamuk gidio sora vs. die ) Ben toplam 160 - 170 mermi felam harcadım. Ama yane para olsaydı daha da çok harcardım hani manyak zevkliydi abi[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...