Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. (Geleneksel) Paticik Paintball Turnuvası Sonuçlandı !!!

Dorn

Öne çıkan mesajlar

said:
Ehehe yandan kızlar geçiodu Azmo Asl Pls diyip duruodu kızlara :)[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm

Tezekiel işte ne beklenir ki adamdan ya. Muhauhauahau adamın heralde olaya en oricinal yaklaşımı "ateşin var mı?" olurdu. Neyse koysun şu resimleri sonra dalga geçeriz adamla.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

ya rambo bana ole bi giristiki kum torbası yaptı onumdeki siperi acıdım valla bi an sipere
neyse abi ilk oyun bizimdi bole hic oynanamamısız daa once girdik sahaya fln bakıoz ole raad la ben bi sipere girdik etrafı izlioz :)
baktım onumde bi kafa bana bakıo ana dedim basladım tak tak taktak ama super di ilk oyun bole ilkini aldıktan sonra beni koruma atesiyle korudular bi anda adamların beys in icine girdim sati o gazla 3 kisi aldım hepsi headshottu ( biri agız ama :P) acayip gaz yaptım ama orda ben fakat rambo konusunda o adam cidden insan deil abi bi yogunluumu atlatıyıim terminator modunu ananatcam size[hline]

[Bu mesaj Angelfire tarafından 20 June 2003 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adam gercekten yuruyen terminator gibi oguz abi oyun basladıında tazı gibi en onde ( normal bi insandan 3 kat hızlı bi sekilde ) kosuo fakot rambo elinde silah hafif bi acıyla yukarı doru bakarak her yere basısında topragı titretir gibi ilerlio siperinbi buluo etrafı izlio karar verio bi iki nokta atısıo yapıo sonra ayaga kalkıp bi temizlio milleti
inanılmaz bi olay :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

orda ben çok kötü sıkıştım ya
....x
........x
...o.y
(o ben, y rambo)
bu şekile 3 satırın arası baya açık ama adamlar tarıyo beni hatta beni 2 kez vurdular da patlamadı toplar iyice cekildim siperin köşesine orada alçakmış, rambo da alçakmış patlattı direk kafaya :P[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

[Bu mesaj Aegean tarafından 21 June 2003 00:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda anlatacak cok sey var ama o kadar yoruldum ki $u satirlari zor yaziyorum...
o kadar geyik olaylar oldu, anlatilmaz yani gelemeyenler catlasin diyorum.
ramboyu anlamak icin orda olmaniz lazimdi , ilerki gunlerde askerlik resimlerini yayimlariz burada (ele gecirebilirsek tabii).
bu arada rambo Teamkill cekerken ordan birisi " OHA HERIF SAHICI RAMBO!!" diye bagirdi ve bari$ abinin ismi rambo olarak hafizalara kazindi.

edit : ah bir de rambo'nun Aegean a attigi efsane hs var , dillere destan . Kisa süre bayginlik geciren Aegean'nin agzindan kendine geldikten sonra $u sozler dokuldu : "Allah affeder, Rambo affetmez..."

[Bu mesaj sanerixx tarafından 21 June 2003 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehuh kalır tabi :) ehueh bıçak yerine fırça geyiği çok süferdi ya yarıldım orda heuehueh hatta ramboya bi tane fırça tasarlayalım hani rambo filmlerinde rambpnun bıçağı hep boyle aşmışdır ya pusulası olur otu boku olur onun gibi bi fırca da veririz ramboya tam olur :P[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

abi oradaki imitasyon atlayış.

asıl atlayışta baya bi yükseldim.

1. geleneksel paintball oscar'larını dağıtalım şimdi.

1.En iyi oyuncu:
Rambo(bütün oyunlardaki en yüksek frag'iyle)

2.En İyi Atış:
Wanderer (Boyacı Krallar-PSX maçında OguzAmca'ya 30 metreden head shot'îyla.biraz baldı ama olsun)

3.En İyi Taktik:
Ted Team & Azmodai(İkinciyi belirleyecek Pati-Ted Team maçındaki taktikleriyle)

4.En iyi ucuş:
Ra_d(Gaddar Ördekler-Pati maçındaki samanlıklara uçuşuyla.walla yere paralel hale gelmişim havadayken)

5.En komik vurulma sahneleri:
homoid (bütün vurulma sahneleriyle)

6.En iyi Saydırma:
Ra_d(Gaddar Öredekler-Pati maçında bir oyuncuya tek seferde 50 boya topu atmasıyla.)

7.En Zevkli Maç:
Boyacı Krallar-PSX maçı.

8.En İyi Savunma:
Boyacı Krallar(PSX Maçındaki savunmalarıyla)

9.En Şanslı Oyuncu:
Raider (Pati-Ted Team maçındaki aynı siper'e atılan yaklaşık yüz boyatopunda sıyrıklarla kurtulmasıyla.) ve Angelfire(10 defa vurulmasına karşın 9 tanesnin patlamamasıyla.) paylaşıyorlar.

10.En Acımasız Oyuncu:
Rambo(Tam 5 metreden Aegean kafanın açıklıklarına Head Shot çekmesiyle.walla benim canım yandı çocuk vurlunca.)[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

[Bu mesaj Ra_d tarafından 21 June 2003 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...