Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARESLİ ORCLAR UTANIN

avarel

Öne çıkan mesajlar

beyler gecen gün olan olayı ızlegince utandım walla. Humanlar bildiginiz gibi cz de orc base cıktıgı yok gecen hafta GM sonunda geldi ve humanlar orc base'den cekilin dedi ve ceekilmeyıp kalan 5-6 mage ban yeid bu nolay gece saat 4 de olud uttanın be yaw
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avarel, 27 Ekim 2005 21:31 tarihinde demiş ki:
beyler gecen gün olan olayı ızlegince utandım walla. Humanlar bildiginiz gibi cz de orc base cıktıgı yok gecen hafta GM sonunda geldi ve humanlar orc base'den cekilin dedi ve ceekilmeyıp kalan 5-6 mage ban yeid bu nolay gece saat 4 de olud uttanın be yaw

geçen seferki küfürlüydü bu daha güzel olmuşşş[signature][hline]Diezde bir efsane doğacak ama GM ler izin verilmiyo bi acc... alabilsem..
Sosyal ağlarda paylaş

said:

harbi mi ban sebebine ne dedi
Sosyal ağlarda paylaş

rofl ... adam base önünden çekilin dedi demekki mallar çekilmedi adamda demişti banlarım die banladı bunda ne war garip ? :D bırak ya[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 45k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:

kop kop kop :D[signature][hline]server:Ares
Level 62 %8 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:55k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

Öle bi yazı bende okumuştum.... Ama tam olarak ne dediğini anlamamıştım GM'in.. bi kere _Dumaa bizim party deydi.. 5dakka geçmedi adamın banlandığını yazdı adam partyden düştü :([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

hemen utanıyorum abi :utaniem:[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...