Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilision kullanılmalı mı?

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bence 1 vs 1 de olsa kullanılır gayet doğal sonuçta hızlı olmak önemli admın spike trust vaktini kestirebiliyorsan hele çok yaralı olur

1vs1 de olsa 1 vs 10 da olsa her skill kullanılır bence ezik falanda olmaz kullanan

kendini cureler devam edersin ne var bunda

beni 10 tane asitledikten sonra kesiyorlar ben gene

bişey demiyorum

oyundaki herşey sonuna kadar kullanılır hele ki admın skilli
kullanacak tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 26 Ekim 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
1 vs 1 lerde karşıdaki sini etkisiz hale getiriyo gibi bişey. hıyarsan kullanırsın. 1vs1 2v1 3vs1 yada daha fazlasında fln bu skilli kullanmak açıkçası i.neliktir. hem korkaklıgı belirtir hemde 1vs1 in bi anlamı kalmaz. hee ama np için oynuyosan mal gibi ozmn kullan lafım yok. yada başkası sana atıyosa sende ona at. onlar normaldir.

Savaşta herşey mübahtır, başka bi açıklamasıda yok
hile harici isteyen istediğini kullanır...
gerçi bana illusion atsalar bişi olmuyo warrior skilleri %100 success rate ;)[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 05:57 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 26 Ekim 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
1 vs 1 lerde karşıdaki sini etkisiz hale getiriyo gibi bişey. hıyarsan kullanırsın. 1vs1 2v1 3vs1 yada daha fazlasında fln bu skilli kullanmak açıkçası i.neliktir. hem korkaklıgı belirtir hemde 1vs1 in bi anlamı kalmaz. hee ama np için oynuyosan mal gibi ozmn kullan lafım yok. yada başkası sana atıyosa sende ona at. onlar normaldir.

Savaşta herşey mübahtır, başka bi açıklamasıda yok
hile harici isteyen istediğini kullanır...
gerçi bana illusion atsalar bişi olmuyo warrior skilleri %100 success rate ;)

+999999999999999 dasjfkjsajkafsf :D:D:D[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 26 Ekim 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
said:
wastyrx, 26 Ekim 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım sen bugün birine sinirlendin patlıcak birinimi arıyorsun hayır bi adres ver geliim döviim demediğin kaldı... madem öle debuff flnda i.nelik senin dediine göre

1 e 1 kapışmalardan bahsediyorum ben yada 1 e karşı daha fazla kapışmalardan. ayrıca evet i.neliktir başka bir amacı yok. 1 e 1 girmeyin madem yemiyosa bu kadarda net söylüyorum. patladıgım konu sadece illusion başkada bi halta patlamıyorum farkettiysen. 1vs1 in amacı başkadır. kim daha iyi ortaya çıkması için yapılır en azından diezde bu şekilde oluyor. np için oynicaksan zaten 1vs1 e girmenize gerek yok dolayısıyla illusiona ihtiyacınız yok. gidin ks fln yapın millete.

+9398479834753984634986349834

debuffla adami 1 v 3 5 kisi kesen adamlar ne zevk alior hala anlamis deilim..üstümde fp+7 var ANY dahil hic bir human asasinden 1 v 1 de kacmadim..öldümmü evt öldüm ama 1 v 1 zevkini aldim..itemleri düzeltince gene kapsmak dilegiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
morad_slayer, 26 Ekim 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
ismini vermek istemedigim bi warrior bugün bana czde sag tuş ile yaklaşmaya çalışıyo oh valla bende var 3100 hp 800 defans adamda var 4500 hp 1200 defans bide benim gibi ligh fieet ile gelicek peşimden hak adaletmi bu sizce??

sen çokmu legal oynuyosun dün akşam aldığım ss ler dua et cafede deep freze olduğu için gitti . ama aynı şeyi kendi bilgisayarımda oynarken yapma benden söylemesi.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 106.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hocam ben kullanılmalı mı dedim atıp kaçıorum demedim düşüncelerinize saygı duyuyorum ama o i.ne dien arklara öpücük yolluorum (birileri olmalı yoqsam kim swift vercek :P:D) paper sin olarak 1v1 de 1v2 de farketmio atıp dalıorum ölürsem ölüorum,alırsam alıorum ben kötü, etik deil fln onu sormadım kullanılmalı işine yarıo, bumudur onu sordum... bence işe yarıo çokda güsel :)
ps:ilision skill fail şansını arttırır[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*

[Bu mesaj wastyrx tarafından 28 Ekim 2005 12:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 28 Ekim 2005 05:30 tarihinde demiş ki:
şöyle düzeltelim..

1v1 de illusion kullanan "n00b" dur... HEm de en kallavisinden...

Kimse de tersini savunamaz.

im n00b ohh yea asfdasfasdfasf[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kaladze, 28 Ekim 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
ben atıorum sürekli. ne zaman mageler 54 büyüsünü, priestler debuffu kullanmıcaz desinler ozman bende illus kullanmıyım oke?

57 deilmiydi o yaf??[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...