Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilision kullanılmalı mı?

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

1 vs 1 lerde karşıdaki sini etkisiz hale getiriyo gibi bişey. hıyarsan kullanırsın. 1vs1 2v1 3vs1 yada daha fazlasında fln bu skilli kullanmak açıkçası i.neliktir. hem korkaklıgı belirtir hemde 1vs1 in bi anlamı kalmaz. hee ama np için oynuyosan mal gibi ozmn kullan lafım yok. yada başkası sana atıyosa sende ona at. onlar normaldir.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 26 Ekim 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
1 vs 1 lerde karşıdaki sini etkisiz hale getiriyo gibi bişey. hıyarsan kullanırsın. 1vs1 2v1 3vs1 yada daha fazlasında fln bu skilli kullanmak açıkçası i.neliktir. hem korkaklıgı belirtir hemde 1vs1 in bi anlamı kalmaz. hee ama np için oynuyosan mal gibi ozmn kullan lafım yok. yada başkası sana atıyosa sende ona at. onlar normaldir.

Arkadaşım sen bugün birine sinirlendin patlıcak birinimi arıyorsun hayır bi adres ver geliim döviim demediğin kaldı... madem öle debuff flnda i.nelik senin dediine göre[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

Sinlerin büyük silahlarından biri... Ama bunu her fırsatta kullanıp suyunu çıkarmamak lazım... Ben ne sinler biliyorum teketekde illision atmadan bi fiske bile vuramayan... Böyle yapmayın beni üzmeyin... :)[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

ismini vermek istemedigim bi warrior bugün bana czde sag tuş ile yaklaşmaya çalışıyo oh valla bende var 3100 hp 800 defans adamda var 4500 hp 1200 defans bide benim gibi ligh fieet ile gelicek peşimden hak adaletmi bu sizce??[signature][hline]Clan:MoradSlayers
Np:51xxxx
lvl:62.5 :D
yeter a.q. çok bile :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wastyrx, 26 Ekim 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım sen bugün birine sinirlendin patlıcak birinimi arıyorsun hayır bi adres ver geliim döviim demediğin kaldı... madem öle debuff flnda i.nelik senin dediine göre

1 e 1 kapışmalardan bahsediyorum ben yada 1 e karşı daha fazla kapışmalardan. ayrıca evet i.neliktir başka bir amacı yok. 1 e 1 girmeyin madem yemiyosa bu kadarda net söylüyorum. patladıgım konu sadece illusion başkada bi halta patlamıyorum farkettiysen. 1vs1 in amacı başkadır. kim daha iyi ortaya çıkması için yapılır en azından diezde bu şekilde oluyor. np için oynicaksan zaten 1vs1 e girmenize gerek yok dolayısıyla illusiona ihtiyacınız yok. gidin ks fln yapın millete.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wastyrx, 26 Ekim 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
valla cat o zmn her saldırıda bplerde atmasın torment fln :D

Valla ne güsel olur dimi parasitesiz tormentsiz böyle korkmadan dalmak falan :D ehehehe :lol:[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

bp ye karşı kapışmak başka dufferlı sinle kapışmak başka şey. dufferla gelen sinden kaçarsın çünkü bi anlamı olmaz dufflıyken kapışmanın. aynı şey illusion için geçerli. dufflıyken kaçma şansın var ama. bak mesela tra diye bi adam var diezde. parasite yemedigin sürece o adamı göremezsin. onunla kapışmakla aynı şey illusion yiyip kapışmak. bi sonucu yok. 50 np yi dert ettigim yok sadece i.neliktir diyorum.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

ben bugunlerde 3vs1 dede görüom ilision atanları :D aralarında illa bi spike bi thrusta yatanlar var onu alayım dion adamlar inadına ilision atıo :Pp tabi light feet topuk ama bu ara pot parasından cok cure parası harcıom :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 26 Ekim 2005 22:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hocam ben bu oyunda cashlen para yapıp +6 mirage ı zor bulan bi insanım öle çok parada bi oyuna yatırmam o yüzden paperım shelli adama dalarken ilision atmıcamda ne zmn atıcam???[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wastyrx, 26 Ekim 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
hocam ben bu oyunda cashlen para yapıp +6 mirage ı zor bulan bi insanım öle çok parada bi oyuna yatırmam o yüzden paperım shelli adama dalarken ilision atmıcamda ne zmn atıcam???

illusion atman bişeyi değiştirmez zaten senin hertürlü ölürsün :)[signature][hline]_________________
--------------------
Name__: Grry
Server__: Ares
--------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hocam ben bu oyunda cashlen para yapıp +6 mirage ı zor bulan bi insanım öle çok parada bi oyuna yatırmam o yüzden paperım shelli adama dalarken ilision atmıcamda ne zmn atıcam???

aynıyım bende. papera döndüm yoksa para yetişmiyo zaten parada kazanamıyoruz onun için paperla full ap zorluyoruz. hele ki paperken illusion yemek ne demek sende bilirsin herhalde.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün czdeydim biri bana bişi attı malice falan bi baktım ilizyon :D lupin war bendede adamda peper di adama 3 wurdum ben işte onu anlamadım iliz yon atıcaksan dalıcaksın indireceksinde neden sen yatıyon teketek bi wariora karşı ? asasin çok sağlam olman lazım 3 shard +8 li elemandan rahat kaçar sağlam bi warior işiniz zor :D[signature][hline]Server : Diez
Nick : DEWIL_MAC_CRY
Clan : LasomrA
Job : Blade Master
Lvl : 6x
np : en son 27k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grry, 26 Ekim 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
said:

illusion atman bişeyi değiştirmez zaten senin hertürlü ölürsün :)

asdasdasda :D[signature][hline]server:Ares
Level 62 %13 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:55k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

illusion kullanılmalı ama nasıl....
eğer adamla 1vs1 gerçekten kapışacak isen rakibin atağını belli bi süre kesip o kişi ile gerçekten combat yapacaksan illusion kullanılmalı.. Eğer uyusluğuna atıp kaçıcaksan sen kendini orda resmen NOOB ilan edersin...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...