Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

char satarken dikkat yeni hack var

dumi

Öne çıkan mesajlar

az önce arkadas char satacaktı alacak kişi görsün die charın id ve passı verdi 10 saniye içinde invalid pasvord siteyede aynı şekilde zzzzzzzzzzzz 62 lvl char gitti[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

hayır dt felam vermedik sadece id ve pass gir bak die 20 saniye sürmedi invalid pass hem oyunda hem sitede
email bile deişmiş[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 24 Ekim 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
böyle bir programı bende duydum..id-pass verince d.tarihini veriomuş..aman dikkat ^^

o proglam diil fargot pass galiba :)....[signature][hline]Nolur bu imza için PM ye cevap yazın :( :( ;
Yaw ben hangi charı kasacaıma karar vermedim
Roque archery mi olsam yoksa roque assasin mi yoksa warriormu sizce hangisi ii nolur yardım edin :(((

Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 24 Ekim 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
az önce arkadas char satacaktı alacak kişi görsün die charın id ve passı verdi 10 saniye içinde invalid pasvord siteyede aynı şekilde zzzzzzzzzzzz 62 lvl char gitti

customer support a mesaj at premium aldıysan
ama sakın olaki satıodum charı gibi bi cümlü kullanma adam hacklemiş nasıl yaptı bilmiom fln de
kredi kartının son 4 rakamını yolla (premium aldıysan)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 106.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ooojeem, 27 Ekim 2005 07:39 tarihinde demiş ki:
ulen dumi nere gitsem karsimdasın yeter yaff ^^

daha cok cıkcaktım karşına 70 olabilseydim gm le takıştık accık hade hayırlısı :D ama ban yemessem su anda 67 %85 ne kaldı 70 e hell breaker +8 kasdaa laylay loom[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 27 Ekim 2005 15:47 tarihinde demiş ki:
said:
ooojeem, 27 Ekim 2005 07:39 tarihinde demiş ki:
ulen dumi nere gitsem karsimdasın yeter yaff ^^

daha cok cıkcaktım karşına 70 olabilseydim gm le takıştık accık hade hayırlısı :D ama ban yemessem su anda 67 %85 ne kaldı 70 e hell breaker +8 kasdaa laylay loom

Tabi bizimde %100 +7 ve %100 +8 upgrade scroll veren masterımız olsa bizdede olurdu :P[signature][hline]Nick : ::Bebop::
LvL : 65
Class : Shadow wain
Clan : EvilSide
Server : Malefes Beramus
Np : ...
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

ooojeem hp'ne dikkat et bence benden sana bi dost tavsiyesi cok kisi sana drain atmayı deniyo bir kisi denk gelirse banlanırsın söylemedi deme ..[signature][hline]Nick : ::Bebop::
LvL : 65
Class : Shadow wain
Clan : EvilSide
Server : Malefes Beramus
Np : ...
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

kanka salla yaff dunyaa drain atsa ne olur zaten drain daha fazla vuruyor spikeden yoksa yaramazlik yapmiyolar atanlarda zaten kendini biliyor daha az spike yıyolar benden ..salla miilette metal earning var bende rol inec olmusta ne yani. heerturlu ezerim onlarda ss varsa bendede dunyanin movise gmlere ve halka sunulmaya hazir su an merak etme sen bana bir sey olmas olursada herkese olur.bi oyundan bu kadar baydıgımı hatırlamıyom zaten..:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...