Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slide from china town...

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

Tekrar söylüyorum Onur...
o SS deki durum, LAG' den dolayı. Sonuçta bizim oynadığımız oyun counter-strike değil... Bu oyuna yüzlerce kişi aynı anda giriyor.

Ya bazen cafe'ye gidiyosun bi bakın abi oynarken. yanyana oynadığın adamı, arkanda görüyosun. Ama onun PC' ye bakınca geride olan adamın sen olduğunu görüyosun...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

lag olabilir, cunku bildiginiz adamin elindeki long spear. avantajlarindan birisi uzun mesafeden vurabilmesi ama sagolsun baglantilarimiz yuzunden fazlasiyla lag'e sahibiz. birde oyunda inanilmaz sekilde grafik buglari var. mesela acin frapsi kaydedin cz'de felan. hareketleriniz ayni gorunuyor fakat bir baskasinin ekranindan cok farkli. hic alakasi olmayan hareketler cikiyor. mesela magelerin animasyonu felan.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 12 Temmuz 2005 01:36 tarihinde demiş ki:
o SS deki durum, LAG' den dolayı. Sonuçta bizim oynadığımız oyun counter-strike değil... Bu oyuna yüzlerce kişi aynı anda giriyor.

Ya bazen cafe'ye gidiyosun bi bakın abi oynarken. yanyana oynadığın adamı, arkanda görüyosun. Ama onun PC' ye bakınca geride olan adamın sen olduğunu görüyosun...

Peki ümit lag diyelim.Lag oldu eleman slide a başladı 10 metre uzaktan .Peki lag ben ölene kadar mı sürdü?Ben 6 dan bowl girişinde öldüm abi eleman devam etti slide a 10 metre uzaktan aradaki mesafe hep buydu.Normalde lag olduğunda sana vuran kişi lag geçince yaklaşır sanırım ve bu olay olduğunda hiç kimse yavaşlamadı,durmadıda.Ob girişinden gelmeye başladılar bende kaçıyordum.Birden eleman slide a başladı ss deki mesafeden ve 6 dan bowl girişine kadar devam etti.Hiç durmadan ,takılmadan ,yavaşlamadan.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

AGa valla aynı şeyi banada yapıyolar:D
BEramsta oynuyorum savaşcının ismini hatırlamıyorum.
Bowlada adamdan kaçmaya başladım,Bırakın silah mesafesini bi büyücü okadar uzktan cakar.Ben kurtuldum zannederken dmg ymeye başladım araka baktım adm o video daki gibi durup durup bişe yapıyodu ve dmg veriyodu.Durakladıgı halde aramzda hiç açılmıyodu.Valla anlamadım gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
banada çok oluoyo bu ya ben hep lagtır dedim gerçi lag yoktu ama gerçekten böle bi bug var galiba şimdi topiği görünce anladım[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 106.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 11 Temmuz 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
cheat olamaz cunku cok mantiksiz. boyle bir cheat yapabilmek icin damage range'i ile falan oynamak lazim bu da oyunun source code'u olmadan imkansiz.

aslinda sende o kadar uzakta gorulen bu arkadas kendi bilgisayarinda daha yakinda gorulur. o anki upload/download, lag gibi seyler etkiler bunu.

daha once cok gordum buna benzer seyler. mesela soyle soyliyim; eslant town'da uruklar tarafindan yatirilan ev arkadasimi kaldirmak icin resser goturdugumde 2 bilgisayardaki yerleri cok farkli gorunuyordu. o da bu kadar uzaktan nasil vurdu anlamadim diyordu fakat yattigi yer benim bilgisayarda uruklarin ortasiydi.

yani kisacasi o adam aslinda o kadar uzakta degil.

Dedikleri dogru olmakla beraber sole bir ornek vercegim..cafede 2 yan yana pc de arkadsla oyun oynuoruz..benim carim arkadasiimin onunda benim ekranima gore arada 2 3 m fark var..arkadasimin ekranina baktigimzda yan yana kosuoruz..baya bi sasirmisdim o da bunun gibi bise Burial..

[Bu mesaj Warum tarafından 27 Ekim 2005 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biras once skyssss la oynarken aynı şey benimde başıma geldi burial islak_tosbaga adlı arkadaşımıs da yapıyo bu olayı glich midir nedir. daha 5 dk olmadı czde başıma geldi. bide XXtaarrusXX (nickini tam hatırlamıyorum) die bi warrior daha war yapan.[signature][hline]nick :_ExCaLiBuR_
job :Shadow Vain
server :Ares
nation :Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 12 Temmuz 2005 01:36 tarihinde demiş ki:

Ya bazen cafe'ye gidiyosun bi bakın abi oynarken. yanyana oynadığın adamı, arkanda görüyosun. Ama onun PC' ye bakınca geride olan adamın sen olduğunu görüyosun...

Lag ümit lag warum bu lag değil bahsettiğin şeyde değil speedglitching bunun adı kaç kişi banlandı bu yüzden.Ama geçmişte gündeme gelmişti ama insanlar ne olduğunu bilmedikleri için saçmalamışlar o günlerde.[signature][hline]Everything Dies
Sosyal ağlarda paylaş

delaydan olsa gerek.. glitch yapildiginda yapana normal gelir her$ey, ama dmgleri yiyen uzaktan vuruldugunu sanir..
ne bu yauu ? magemi 10 metreden cakicak..
birakin allah a$kina..
hatta glitchi yaparken skilleri vurduunda casting failed yazar, fakat bunlarin bi cogu kar$iya dmg olarak etki eder..[signature][hline]Name: TankerJR
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Np: 1xx.xxx
----------------------------
i$lenmemi$ cinayetlerin katili gibiyim..
Sosyal ağlarda paylaş

2 Tür var 1 sürekli görünmez olan asasinler-ki onlara kafayı taktım-2.si ise bu uzaktan döven warriorlar.kosp'a ban dupe'a ban ks'ye ban cz'de merchant'a ban ama bunlara ban yok ne iş???lanet olsun bunlara bu herifler yüzünden np kasamıyorum.Allah onların osuruk borularını düğümler işallah!!![signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

Burial_tr adamın yaptıgı jıngle bunun kısaca acıklaması bu konu neden bu kadar uzamıs anlayamadım ..

Jıngle ne dersen ise,bir nevi elle yapılan hile programı kullanmak yasak ama genelde herkez kullanıyo :)

Combonun ne oldugunu biliyosundur sanırım?Buda combo ancak vendorlarda satılan taslarla yada asit pot kullanılarak yapıldıgı icin normal kosusundan daha hızlı hareket ediyo dogal olarakta sana yetsiyo.Senin ekranında aranızda mesafe var görünüyo ancak jıngle yapan kisinin ekranında hemen önündesin ..

http://www.knightonlineworld.com/languages/policies.asp[signature][hline]Nick : ::Bebop::
LvL : 65
Class : Shadow wain
Clan : EvilSide
Server : Malefes Beramus
Np : ...
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Snip3R, 27 Ekim 2005 17:41 tarihinde demiş ki:
Burial_tr adamın yaptıgı jıngle bunun kısaca acıklaması bu konu neden bu kadar uzamıs anlayamadım ..

Jıngle ne dersen ise,bir nevi elle yapılan hile programı kullanmak yasak ama genelde herkez kullanıyo :)

Combonun ne oldugunu biliyosundur sanırım?Buda combo ancak vendorlarda satılan taslarla yada asit pot kullanılarak yapıldıgı icin normal kosusundan daha hızlı hareket ediyo dogal olarakta sana yetsiyo.Senin ekranında aranızda mesafe var görünüyo ancak jıngle yapan kisinin ekranında hemen önündesin ..

http://www.knightonlineworld.com/languages/policies.asp

Konuyu upladım eski bir başlık zaten o günlerde bu ss i postladığımda söylenilenler bunlar ne kadar komik değil mi?[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

Bence icler acısı bi durum bu kadar kisi knightonline'ın ne oldugunu biliyomu acaba neden oynuyolar merak ettim bu cevaplardan sonra .. :D[signature][hline]Nick : ::Bebop::
LvL : 65
Class : Shadow wain
Clan : EvilSide
Server : Malefes Beramus
Np : ...
Nation : Karus

[Bu mesaj Snip3R tarafından 27 Ekim 2005 21:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım, hala aynı şeyi söylüyosunuz...

Bu oyundan kaynaklanan birşey. Kimse uzaktan vurmak için bug filan kullanmıyor... Nasıl da ısrarlısınız şu hack olayı üzerinde.

edit: Hadi biraz daha açıkliim, lag derken oyundaki 4- 5 saniye gecikme değil...

Şöyle anlatiim. Bowl dasınız... Bi tane Death Knight kestiniz. Tek vuruşta indi... Arkanıza hiç bakmadan 3-4 saniye ilerleyin. Sonra kestiğiniz DK ya doğru çevirin pozisyonunuzu, sanki o an kesmişsiniz gibi yere düşecek DK... o SS deki olay da bunun gibi bişey.

Deneyin görün.

[signature][hline]****
**

[Bu mesaj Murtaza tarafından 27 Ekim 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 27 Ekim 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
Allahım, hala aynı şeyi söylüyosunuz...

Bu oyundan kaynaklanan birşey. Kimse uzaktan vurmak için bug filan kullanmıyor... Nasıl da ısrarlısınız şu hack olayı üzerinde.

edit: Hadi biraz daha açıkliim, lag derken oyundaki 4- 5 saniye gecikme değil...

Şöyle anlatiim. Bowl dasınız... Bi tane Death Knight kestiniz. Tek vuruşta indi... Arkanıza hiç bakmadan 3-4 saniye ilerleyin. Sonra kestiğiniz DK ya doğru çevirin pozisyonunuzu, sanki o an kesmişsiniz gibi yere düşecek DK... o SS deki olay da bunun gibi bişey.

Deneyin görün.

Tabi ümit tabi canım...senin dediğin gibidir mutlaka neden ben bazı orclara bişey söledimde sen onları savunur oluyosun.. DBluee de öle yapıyo dimi oda glicht yapmıyo dimi.. Adam kolunu oynatarak 30mt den scream çakıyo.. herifin charı felç olcak yakında sdjashfashfjas :D:D:D[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...