Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez'de son dakika haberi ( Bomba Haber ) :D

LeoNSeA

Öne çıkan mesajlar

said:
Subzero_TRQ, 26 Ekim 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
a.k yaa öff biz alt clanıydık rebelde20 e yazık valla çok üzüldüm ii olmuş dienlerin de a.s iyim

ne kufur edıosun kardesım gıt sen onun gotunu yalamaya devam et inşallah elıme dusersın dıez de sana yalatırım o lafını[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi bişi sorcam güvendiğim bi arkadaşım bana şöle bi laf demişti rebelde lvl 66dan 70 4 günde atladı die böle bişiyi benden başka duyan war mı?? bide nie hep ilk Türk ne biliyorsunuz bir Türk ün yaptığını?? bi İsrail li ya da bi polonyalı afrikalı fln biri yapmış olamaz mı??? kesin bi kanıt warmı kısaca onu soriim saygılarımla....[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

yok ole 66 dan 70 4 gun felan adam delı gıbı cz de kasıodu ko dayken hatta keye gectıgımız de 1 hafta boyunca adamla raıba da apos kestık :D geyıgı ıyıydı[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeoNSeA, 26 Ekim 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
yok ole 66 dan 70 4 gun felan adam delı gıbı cz de kasıodu ko dayken hatta keye gectıgımız de 1 hafta boyunca adamla raıba da apos kestık :D geyıgı ıyıydı
günde kaç saat kastınız ve eminsin dimi sürekli cz de exp kastığından?[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*

[Bu mesaj wastyrx tarafından 26 Ekim 2005 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wastyrx, 26 Ekim 2005 21:24 tarihinde demiş ki:
said:
LeoNSeA, 26 Ekim 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
yok ole 66 dan 70 4 gun felan adam delı gıbı cz de kasıodu ko dayken hatta keye gectıgımız de 1 hafta boyunca adamla raıba da apos kestık :D geyıgı ıyıydı

kaç gün kastınız ve eminsin dimi sürekli cz de exp kastığından?

evet 62 den sonra kastıgını gordum ama 62 e kadar gormedım nerden geldı felan yalan soylemısım olmayım 62 den sonra kastıgını gordum[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 26 Ekim 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
ne haliniz varsa görün be!

biz Eternity tekrar kuruldu diyoz takan yok. uyuz insanlar ya illa tartışacaklar!
bi yukarıdaki yazıyı okudun mu acaba bide tartışıomu gibiyiz??? + kurulduysa ne mutlu size ben sadece merakımı gideriyorum bide daha saygılı olursan ii olur...[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sabah 5 gibi boss geziyom sq ile samma buldum trollde. Hemen çaardım arkları geldiler. Sammayı yedik. Sq da malice yoktu kesemedi warior yattı. Sonra resldeik tekrar dalacaz. Pat diye etenityden bi adam geldi. Hemen tp scrolla 2 warior 2 healer geldiler. Biri rebelde20 biri talaz. Önce biz girdik sq ya. Ben vt atıp bekledim warior tank yapıyo. Talazla rebelde20 girdiler sq ya. Onlar girince bende girdim diğer healerla yanı cafedeyiz dedim bana bas heal. Sq bitti kutuyu biz aldık anlamadığım bi şekilde. Drainden yada önce biz girdiğimiz için heralde. Bi ton küfür ettik rebelde20 ye. Zaten adam keser kesmez kutu çıkmayınca tüydü. Bu rebeldenin bana yaptığı ilk ks deildi. DAha öncede bowlda bach keserken girip kutuyu çaldıydı ve drop rol demişti. Uyuz oluyodum bu herife. Hacklendiğini az önce cafede duydum. Ne yalan söleyim iyi olmuş ipneye dedim. Ama bi yandanda yazık lvl 70 e. Hem acıdım hemde oh olmuş dedim. Keşke hiç ks yapmayan bi tip olsaydıda. Hacklendiğine iyi olmuş demeseydim. yaptığı ks de iyi deil hackenmeside.[signature][hline]I gladly obey.
Sosyal ağlarda paylaş

hacklenen charlardan batman ile rebeldenin trade block banları var idi. bu aksam banları acıldı ertesinde bu hack olayı gerceklesti. DT ile sifre degistirmişler. sence de GM mi yaptı bunu?[signature][hline]status: blocked
server: diez
job: mage
nation: karus
level: 6x
np: 35xxx
clan: yok onu bulamadım işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bende bi yandan sewindim bi yandan üzüldüm bunun olduğuna o adamın toparlanması uzun sürmez hiç zannetmiyorum çünkü sağlam adamın arkası olmasa o kadar lvli haybeye kasamaz ewet çok ks ciydi orası doğru bizim boslarada az ks yapmadı ama şunu duyunca şaşırdım 960 heal ile tk ya girmiş adam çok ölüyor aynı zmanada çok öldürüyor :D iyiolmuş çünkü itemleri gitmiş sewindim bi ara oyunda olmucak inş kötü olmuş bunu duyan orclar czde artık daha rahat koşacak kısacası rebelde20 toparlanana kadar meydan boş deyip allah ne werdiyse :D[signature][hline]Server : Diez
Nick : DEWIL_MAC_CRY
Clan : LasomrA
Job : Blade Master
Lvl : 6x
np : en son 27k
Sosyal ağlarda paylaş

adamın itemler gıttı noob oldu itemlerı olsaydı su anda karsında olsaydı topuklayıp arkana bıle bakmadan uçmuştun bile :D ben de sevmiyorum rebelde yi ama adamın arkasında bu kadar da laf edilmez[signature][hline]Nick : LeoNSeA

[Bu mesaj LeoNSeA tarafından 27 Ekim 2005 06:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi ona bakarsan neler var,dün ko oyna-mayan bir arkadaşım msnden söyledi,izmirde bir kafede ethernity clanından elemanlar oynuyormus,hepsinde para 999999999999 muş falan fistan.Boşver yani:D
ethernity eternity olcaktı galiba,herneyse işte=)

[Bu mesaj Buzi tarafından 27 Ekim 2005 09:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...