Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Linkin Park feat RapHiphopŞuBu

Polly

Öne çıkan mesajlar

Linkin Park bi ara severdim..Sound u iyi geliodu bana..Tam gaz şarkıları filan da vardı..Hatta hala Faint dinnerim sık sık..Ama sonra noldu bilmiorum..Önüne gelen rapçiyi sahneye alıp düet yapmaya başladı..Bundan sonra "öeh" oldum ve uzaklaştım..

Hala takip eden ve projeleri hakkında bilgisi olan var mı LP nin?[signature][hline]Remember not to think too much..

Garbage nedir, yenir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen yıl yaptıkları ilk açıklama yeni albüm hazırlıkları olduğu yönündeydi.

daha sonra firmaları warner'la yaşadıkları finansal sorunlar yüzünden olay mahkemeye yansımıştı, doğal olarak albüm gecikti.

yaptıkları ikinci açıklama, son 5 yıldır aralıksız tura çıktıkları için ( internette okuduğum bir habere göre2003 yılının 329 gününde turdalarmış) geçen yıl dinlenmek istedikleriydi.

grupta herkes dinlenirken, chester'ın deyimiyle "işkolik" olan mike kişisel albümünün hazırlığındaydı, ve uzun süredir internette reklamı yapılan fort minor albümünün çıkış tarihi olarak 22 kasım açıklandı, mike shinoda'nın çıkacağı turnelerin tarihleri belirlendi, hatta albümden üç parçanın videoları yayınlandı (believe me, remember the name, petrified)

videolar ve hip hop tarzında hazırlanmış albüm birçok fan için büyük bir hayalkırıklığı oldu (albümdeki şarkıların bir bölümünü ve videoları internette izlemek-dinlemek mümkün)

eskiden linkin parka diğer numetal gruplarından daha farklı olduğunu düşündüğüm için sempati duyardım, ama jay-z ile çıkardıkları ve berbat dışında herhangi bir sıfatla tanımlamanın pek de mümkün olmadığı o albümden sonra-collision course- grup için beslediğim sempatiyi kaybettim.

şimdilik herkes beklemede, bakalım linkin park nelerin hazırlığı içinde[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
helena, 26 Ekim 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
geçen yıl yaptıkları ilk açıklama yeni albüm hazırlıkları olduğu yönündeydi.

daha sonra firmaları warner'la yaşadıkları finansal sorunlar yüzünden olay mahkemeye yansımıştı, doğal olarak albüm gecikti.

yaptıkları ikinci açıklama, son 5 yıldır aralıksız tura çıktıkları için ( internette okuduğum bir habere göre2003 yılının 329 gününde turdalarmış) geçen yıl dinlenmek istedikleriydi.

grupta herkes dinlenirken, chester'ın deyimiyle "işkolik" olan mike kişisel albümünün hazırlığındaydı, ve uzun süredir internette reklamı yapılan fort minor albümünün çıkış tarihi olarak 22 kasım açıklandı, mike shinoda'nın çıkacağı turnelerin tarihleri belirlendi, hatta albümden üç parçanın videoları yayınlandı (believe me, remember the name, petrified)

videolar ve hip hop tarzında hazırlanmış albüm birçok fan için büyük bir hayalkırıklığı oldu (albümdeki şarkıların bir bölümünü ve videoları internette izlemek-dinlemek mümkün)

eskiden linkin parka diğer numetal gruplarından daha farklı olduğunu düşündüğüm için sempati duyardım, ama jay-z ile çıkardıkları ve berbat dışında herhangi bir sıfatla tanımlamanın pek de mümkün olmadığı o albümden sonra-collision course- grup için beslediğim sempatiyi kaybettim.

şimdilik herkes beklemede, bakalım linkin park nelerin hazırlığı içinde

bilgi için sağol..ayrıca kalın yazdığım yer demek istediğim olay..tabi yine bi "faint", "in the end", "numb" gelir mi bilinmez..[signature][hline]Remember not to think too much..

Garbage nedir, yenir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polly, 26 Ekim 2005 19:37 tarihinde demiş ki:
Linkin Park bi ara severdim..Tarzı iyi geliodu bana..Tam gaz şarkıları filan da vardı..Hatta hala Faint dinnerim sık sık..Ama sonra noldu bilmiorum..Önüne gelen rapçiyi sahneye alıp düet yapmaya başladı..Bundan sonra "öeh" oldum ve uzaklaştım..

Hala takip eden ve projeleri hakkında bilgisi olan var mı LP nin?

Uyardığın için saol alışkanlıktan yazmışım..[signature][hline]Remember not to think too much..

Garbage nedir, yenir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi çok daha güzel olmuş,duyarlı olmana sevindim..)

konuyla ilgili olarakta soliceklerim ise "konuyla alakam yoktur."
linkin park bana değil...
bi şey daha solemek istiyorum...yaa bu grubun gitaristi sıkılmıyomu yaa,tüm sarkılarda aynı riff'ler ve aşiri tek düze.iyi para veriyolar heralde:-)[signature][hline]Follow the Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

mike'ın solo projesi Fort Minor'un rising tied albümü çıktı ya da çıkacak yakında. ardından da tura başlayacak sanırım.

chester da solo albüm üstünde çalışıyodu.

LP fanıydım eskiden.. böyle bir 3 yıl kadar önce. gerçi reanimationdan sonrası yalandır benim için. ama sıkıldım, yeni işlerini de beğenmedim.. jayz bizi bozar.

illa yakından takip edecem dersen arada bi http://www.lpassociation.com a gir. en son haberler orda olur. ayrıca kanaatimce en harbi fan sitesidir dünya üstündeki. forumları da kalitelidir.[signature][hline]ALL I EVER WANTED WAS YOU TO MYSELF.

[Bu mesaj Sufenta tarafından 26 Ekim 2005 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Background larına baktıgımızda çok iyi sound veren stage lerini görüyoruz aslında.
Ama şuan match-up problemleri oldukları kesin.
Eski sound dan eser yok.

dime ?[signature][hline]"Gülün ve bütün dünya sizinle birlikte gülsün,ağlayın ama yalnız başınıza ağlayın."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 26 Ekim 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
Background larına baktıgımızda çok iyi sound veren stage lerini görüyoruz aslında.
Ama şuan match-up problemleri oldukları kesin.
Eski sound dan eser yok.

dime ?

iyi kasmışın,biraz daha kassan türkçe kelime kalmıcak icinde...[signature][hline]Follow the Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polly, 26 Ekim 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
@eternal:hö?

=)[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...