Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayat Mavi Gülmek Mi Gri?

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Hayat Mavi Gülmek Mi Gri?

Rüyamda çok değişik iki apartmanın arasındaydım duvarları eski çağ kalıntılarını andırır şekilde idi.Daha sonra bir eşek bana doğru yaklaşmaya başladı fakat bu eşek köpek gibi hareket ediyordu ne yapıcağımı bilmeden öylece bekledim geldi kokladı tüyleri bir beyaz yumak gibiydi.Daha sonra o iki apartmanın ilerisinde iki kız cocugu oturmus duvarın bır tanesının tepesınde duruyorlardı ıkısıde sarı saclı bır tanesının kırmızı bır sapkası vardı daha sonra esek e tekrar baktıgımda hemen yanında duvara yaslanmıs bır tahta gordum tahtaya dogru yaklastıgımda arkamda sımsıyah bır heykel gordum kocaman ve baya uzun du elını ıkıyana dogru acmıs oylece bakıyordu uyandım...
Etrafımda donuk bir suratı andıran odam ve yapayalnız ben vardım.Ayaklarım hala uykularındaymışcasına ınatçı bir ifade ile yorganın altından çıkmamak için benimle savaş veriyorlardı adeta.Hafifçe toparlandım soğuktan buz tutmuş olabiliceğini düşündüğüm taş beton a bastım.Bu soğuktum tüm uzuvlarımdan yeniden yere doğru aktı.Rüyamın o ezgisel sessizliği ve korkutucu olduğu kadar neşeli serominisi halen kulaklarımda çınlarken cep telefonuma uzandım.Arıyan soranın yanı sıra gizli numaralardan caldıranlarıda sayarsam onu geçiyordu.Kendi kendime ''bir insan gizli numaradan neden caldırır ki ?'' diye söylenerek odamın kapısını hafifçe araladım.Gözlerim halen uyku ile savaş verirken kör gibi hızlıca koridor a fırladım.Koridor herzamanki gibi sessizlikle takılıyordu.Onları rahatsız etmeden banyoya girdim.Aynada bana bakan bir başka birisi vardı.Yüzü ne bana gözleri şöyle dursun boyu bile benzemiyordu.Artık bu bana olağan gelmeye başladığını kendime bile itiraf ettim.Cep telefonum yine o garip muziklerden bir tanesi ile titremeye başladı.Gözlerim halen kapalı olduğundan üstün körü açma düğmesine bastım ama bunun bir mesaj olduğunu tam on kez açma düğmesinden sonra cevap gelmediğinde anladım.Mesaj da ''Alper Apt 10/9 '' yazıyordu.Hafif adımlarla koridora doğru göz kırptım.Odama girdim.İnce beyaz kıyafetimi ve yeni aldığım puma marka ayakkabılarımı ve bunları tastamam tamamlayan diesel pantolonumu giydim.Hafifce beyaz olan gömleğimin sırt tarafını iki taraftan yırttım.Sonraki bir karşılaşmada nede olsa yırtılıcağını bilir şekilde bu işlemi bitirdikten sonra.Ayakkabılarımı sıkıca bağladım.Saclarımı hafif bir jöle ile şekle soktuktan sonra aynaya bakmaz bir şekilde evden ayrıldım.Yanımdan geçen her türlü insan da aynı kalıp şeylerin olması beni hem neşelendiriyor hemde gülümsememe yol açıyordu.Arada sırada sokak aralarının yanından geçtiğimde mavi saçlı kızlara göz kırpmanın verdiği haz beni iyice kendime getiriyordu.Bahsedilen apartmanın kapısının önünde idim.Birazdan bir mesaj daha geliceğini bilir şekilde gözlerimi cep telefonuna dikmiş şekilde bekliyordum.
(Devam edicek)[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...