Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2:LOD için en iyi mod

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

Diablo 2: LOD için ben baldurs gate, hell on earth ve middle earth modlarını yükledim. En beğendiğimde hell on earth dü (ama bunu yükleyince bilgi. 5 gün sonra falan bozuldu. Bende kendi bilgi. ye yüklemedim bişey olur gene diye. Onun için tam oynama fırsatı bulamadım aslında).
Sizce başka güzel mod var mı? (Eğer varsa nerden bulabileceğimi de söylerseniz iyi olur)[hline]flyblast, 05 July 2003 13:38 tarihinde demiş ki:
[/b]
Ramazan ayında yediği çörek bile questleri geri getiremezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Belphegor, 30 July 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
Diablo 2: LOD için ben baldurs gate, hell on earth ve middle earth modlarını yükledim. En beğendiğimde hell on earth dü (ama bunu yükleyince bilgi. 5 gün sonra falan bozuldu. Bende kendi bilgi. ye yüklemedim bişey olur gene diye. Onun için tam oynama fırsatı bulamadım aslında).
Sizce başka güzel mod var mı? (Eğer varsa nerden bulabileceğimi de söylerseniz iyi olur)[hline]flyblast, 05 July 2003 13:38 tarihinde demiş ki:
[/b]

bu modları biraz anlatabilirmisin oyunda ne gibi değişiklikler var grafikler nasıl
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar hell on earth de birşey olmadı.rahatlıkla oynayabilirsiniz.açıklıyorum....

Baldur's Gate:
Diablo 2'yi grafik olarak olmasa da,oynanış olarak baştan aşağıya değiştiriyor bu mod henüz beta aşamasında.Herşeyden önce,oyunun iç yapısındaki sayısal değer değişiyor.Böylece Diablo 2'nin özellikleri birazdaha BG gibi AD&D kurallarına uygun hale geliyor.Ama konu olarak çok başarılı değil.Diğer değişiklik ise karakterlerde isim değişikliği.Sorceress ve Necromancer 45.level'da alınabilen Supreme Skill'ler eklenmiş ve Inquisitor'un Auro skiller çıkartılmış.

Hell On Earth 2(en iyisi):
Bu en popüler olan mod'un yeni versiyonu yeni çıktı.Bu da BG gibi karakter tiplerini değiştiriyor yeni karakterler Tribal Lord , Dark Mage , Spellcastress , Magehunter , Holy Knight , Rogue , Northman. Karakter skilleri değiştirilmiş , yüzlerce yeni iyem eklenmiş ayrıca artık 125.CLvL'a kadar çıkabiliyorsunuz. Unique yaratıklar daha zorlaştırılmiş.
Moda yeni eklenen itemlerden en ilgi çeken rune swordlar. Yunan tanrılarının ruhlarını taşıyan bu kılıçlar aşırı güçlü. Ayrıca büyü skillerini artıran sphere ve greater sphereler, yeni eşyalar yapabilmenizi sağlayan Isla's Magic Box da büyük değişiklikler arasında.

Middle Earth:
Bu modun en ilginç yanı tabii ki de JRR Tolkien'in artık fanatizm seviyesini aşmış derecede sevenleri olan Orta Dünyadaki karakterleri içermesi. Açıkçası modu çok fazla anlatmaya değecek yeni bir yanı yok. Karakter gene değişmiş: Dunadan , Rohirrim gibi kitapları okumuş olanların hemen hatırlayacağı karakter türleri eklenmiş. Eğer ismen de olsa Orta Dünyada geçen bir oyun istiyor ama bulamıyorsanız, bakmaya değecek çalışma olabilir.[hline]flyblast, 05 July 2003 13:38 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Belphegor, 30 July 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
[/b]

LGS de 600 puan yap sonra oyun oyna iyiymiş beeee[hline]_NoelBaba_, 04 July 2003 19:19 tarihinde hiç birşey dememiş:
Sosyal ağlarda paylaş

inekledik işe yaramadı mı sana ne oldu? benim durumumdan iyimi?çöpçu olucan...nolacak 1 defa orta sonda LGS için 1 defada lise2 ve lise sonda ÖSS için ineklesen? ayrıca 821 puan ineklemek değil hem sosyal yaşamına önem verip hemde çalışmaktır kısacası normal olandır...[hline]_NoelBaba_, 04 July 2003 19:19 tarihinde hiç birşey dememiş:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Hell On Earth 2 yi oynamıştım. Çok güzel. Öldürdüğünüz her unique yaratıktan 2 tane falan sarı eşya çıkıyo. Bazende en güçsüz adamdan bile çkabiliyo (ilk act de ki fallen dan falan)
Çok güzel bi mod. Oynamanızı tavsiye ederim. Sadece yeni eşyalar için bile baştan sona oynamaya değer bence[hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...