Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık Lütfen Okuyun ve Dikkat Edin Türkleri İstiyorlarmı İstemiyorlarmı Görün...

DiABoLiK

Öne çıkan mesajlar

Eğer 3 üncü bir parti programı kullanırsanız (kosp ve makro programları) serverlarımızdan banlanıcaksınız vede accountlarınız bloklanacaktır. Biz her zaman serverlarımızda hile programları kullananları arıyoruz eğer hile programı kullananları tespit edersek serverlarımızdan sonsuza dek banlayacagız!!! KOSP kesinlikle K2network,Mgames,Noah System veya bu şirketlerin ortaklarının bir ürünü değildir. Eğer bu programı kullanmaya devam ederseniz kaybeden siz olacaksınız...

[spo1=DEVAMI BURADA....][/spo]

Arkadaşlar herşey ortada gavur anlamaz matığını bırakalım ve ciddi düşünelim. Adamlar akıcı bir türkçeyle herşeyi yazmış ve Tüm Tartışma forumlarını eliyorlar. Yani burasıda emin olun inceleniyor. Ciddi anlamda yönetici arkadaşları düşünmeye ve güvenilir olmaya davet ediyorum. Şimdi sizlere tek bir soru soruyorum.

Sizce neden KNİGHT ONLİNE WEB SİTESİNDE TÜRKÇE LİNKİ KONULDU??? Neden PORTEKİZCE RUSÇA ALMANCA YADA SLAW DİLLERİ KONULMADI???

1- Amerika türkiyeyi müttefiki görüyor.

2- Avrupa ülkesi olarak görülen TÜRKİYENİN dili tanınsın isteniyor.

3- Amerika bizide özgürleştirecek.

4- Yoksa gerçekten biz bunları yapıyoruzda uyarılmak içinmi.

Lütfen yapıcı yorumlarınızı bekliyorum...

Sosyal ağlarda paylaş

Buna yapıcı bi yorum yapılamaz. K2nin ne düşündüğü açıkçası benim umurumda bile değil... Adamlar, Türklerin potansiyel para kaynağı olarak görüyor. Bunun dışında bizim kara kaşımıza kara gözümüze vuruldukları filan yok.

Basit ticaret hamlesi... Daha fazla müşteri çekmek için, Türkçe açıklamalar yapılıyor. Bugün Türkler K2network' e düşündüğünüzden daha fazla para akıtıyor...

Bunu Amerika, Türkiyeyi müttefiği olarak görüyor, bilmem ne yapıyor diye yorumlamak yanlış olur.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

Diabolik o anlamda söylememiş zaten,sizce böyle böyle olduğu içinmi,yoksa 4.şık olduğu içinmi demiş,evet doğru yaklaşmış.Murtaza'da doğru yaklaşmış,evet ticari açıdan en büyük kitle Türk'ler,doğal olarak Türkçe yazıyorlar.

Sonuç olarak K2 ye kafam girsin diyerekten sizleri sevgiyle selamlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

walal bende murtzaya katılıorum sen bıraz daha sıyası boyuta kacmıssın sonucta bu bı oyun ve avrupada da bu oyunla veya onlıne oyunlarla ılgılenenlerın basında ıspanya ve turkıye gelıor.Bunun ıcın ve ayrıca osmanlı ıstılası gıbı KE yı de ıstıla eden turklere bır nebze yakarıs (hıle yolarıyla)[signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

muttefik olarak gorme gibi bir isim almish olsa bile birinin bir yerden cikari warsa ondan o cikarini ya ona yakinlasarak elde eder ya da zorla elde eder.
Bu iki duruma ornekler amerika-irak ve amerika-turkiye.
UP ile mis gibi paralari goturuyorlar.Turkleri sevdigi anlamindan ote parayi sewme anlamini ortaya cikariyor bu da.
Su akarken kovalarini doldurmaya calisiyorlar hepsi bu..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

şaka gibi ya dostu msen derin devlet adamı falan olmalısın :P
neyden ne çıakrttın ya harbi helala çocuk yazar bunu ancak.
bu uygulamayı bizim ülkemizde ingilizce bilen seviye olamdıı için ve türkler batırdıgı için çıkardılar.
türk gm gelcek çünkü oynayan turklerin %95i ingilizce bilmiyor şaka gibi ya..türkçe yazı koymalarını n1 sebebi uytarma amaçlı 2. sebebi oyunun %80 90 ı türk tabiki rusca fln koymucaklarda türkçe koycaklar.potansiyel müşteriyiz gelirlerinin bi %60 70 i bizdendir en aşağı.ayrıca türkçe koymalarını nen büyük sebebide ingilizce bilen türklerin ço kaz olması.rus tur carttır curttur bunların hepsi ana dili gibi biliyo utanç verici bi kültürel yapımız var malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Evet evet şaka yapmış arkadaş bi oyunla adam Siyeset e daldı .
Yabancılarında amacı buydu oyunla türklerin moralini bozup iç isyan çıkartmak :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 102.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 25 Ekim 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence tamamen yanlıs bır dusunce senınkı mıllet oyunda macro kullanıyor ve ve bu makro ıcın ayda 9 usd para odenıyor (kosp)
ısın ılgınc yanı bunu k2 network satıyor sanıyorlar ve kullanım yayılıyor kullanan arkalar da satan k2 ozaman banlmazlar dıye dunuyor ve oyunda bol bır solentı cıkıyor
fırmada bu konusulanlara karsı cvp yazma ıhtıyacı hıssetmıs ve turkce negusel ıngılızce bılmıyenere duyrulur nıtelıgınde tamamen olay budur baskada bır amac yada dusunce olamaz[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 25 Ekim 2005 06:56 tarihinde demiş ki:
Buna yapıcı bi yorum yapılamaz. K2nin ne düşündüğü açıkçası benim umurumda bile değil... Adamlar, Türklerin potansiyel para kaynağı olarak görüyor. Bunun dışında bizim kara kaşımıza kara gözümüze vuruldukları filan yok.

Basit ticaret hamlesi... Daha fazla müşteri çekmek için, Türkçe açıklamalar yapılıyor. Bugün Türkler K2network' e düşündüğünüzden daha fazla para akıtıyor...

Bunu Amerika, Türkiyeyi müttefiği olarak görüyor, bilmem ne yapıyor diye yorumlamak yanlış olur.

Aynen katılıyoruumm[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Np :30k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 25 Ekim 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
bunun çok basit açıklaması var tabiki para.bu oyunu en çok oynayanlar türkler olduğu için adam oyunu cazip gösterecek.en çok para kopardığı millet türkler en çok oynayan millet de türkler.biz olmazsak adamlar iş yapamaz...

LoL!!! eskiden türkler azdi gavurlar fazlaydi oynadikca oynasin geliyordu öle gelip ks yoktu yok güc gösterisi yoktu küfür yoktu gavurlarin bize karsi bi kini yoktu simdi ise yarisindan fazlasi kacti turk server bosuna acildi bence 1 yila kalmaz serverlar böle giderse 1 tane gavur birakmicaz ya dün en basiti adam gelmis ks yapiyor party lvli +57 gibi bi sey adam ancak +40 en son sıkıldılar sürekli ks ks bizimkiler ks yapmasana dedi adamin dedigi lafa bak ben güc gösteriyorum ks degil bu al sana türk mantigi adam bide kendini hakli cikariyor!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 25 Ekim 2005 06:56 tarihinde demiş ki:

Bunu Amerika, Türkiyeyi müttefiği olarak görüyor, bilmem ne yapıyor diye yorumlamak yanlış olur.

Kesinlikle katılıyorum kesinlikle! Saçma yorumlara gerek yok bence de. O zaman elektrikli alet üreticilerinin kullanım klavuzlarında türkçeye de yer veriyor??? Türkün dostu mu kalır? (basit bi mantık ama doğru)[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wayne, 25 Ekim 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
onların g*t ü türkleri banlamaya yermi ? bu oyunun % 95 ini türkler oluşturuor türkler den para kazanıo sazanlar ,kimi banlıo onlar

bu macro kullanmak ıcın ıyı bır savunma deıl [ben sımdı su macro kulanıyor demedım sakın yanlıs anlamayın]adamlar macro yapanı banlarız dıyorlar e bız türküz bızı banlayamazlar yanlıs
Sosyal ağlarda paylaş

razor gibi bi adam yüzlerce oyunu hackler piayasaya sürer
ftp lerde warezlerde bir tane türk ismi göremezsiniz ama nedense türkler bi KO ile göklere çıktı hack olayında
ii seviniyorum buna
azda olsa teknolojiden haberleri var bizimkilerin :P

şaka bir tarafa tr yapılan o yarım yamalak bozuk tr açıklamanın arkasında sadece ekononik sebepler old düşünüyorum. adamlar hangi kitleye hitap edeceklerini iyi biliyorlar.

ayrıca hack dupe olayında bizi aşmış nice millet var lütfen onları göz ardı etmeyin. bizimkiler sadece öğrendiğinin cılkını çıkarıp, içine etme konusunda uzman ...[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 25 Ekim 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
şaka bir tarafa tr yapılan o yarım yamalak bozuk tr açıklamanın arkasında sadece ekononik sebepler old düşünüyorum. adamlar hangi kitleye hitap edeceklerini iyi biliyorlar.

bence pek ekonomik degil.. oyunun buyuk bolumunu olusturan turklerin cok buyuk bir bolumu premium ya da knight cash almadan oynuyor bu oyunu. bence bunu yapmalarindaki neden yine buyuk cogunlugun ingilizce bilmemesi ve bundan yakinan insanlarin, olusan sorunlarin ardi arkasinin kesilmemesi.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...