Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bebeğim büyüdü

ozkolous

Öne çıkan mesajlar

el kadar olan şirin parisimi hatırlar bazılarınız büyüdü abla oldu 1.5 yaşına geldi ama...

evet ama...

sanki şirinliği biraz gitti :D
[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar

[Bu mesaj ozkolous tarafından 21 Ekim 2005 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ozkolous tarafından 21 Ekim 2005 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

simitçi kedisi
ben cins kedi almayı sevmiyorum dışarıda onlarca bakılmaya muhtaç hayvan varken ve hayvanların para karşılığı satılmasına karşı olduğum için forza simitçi kedisi :)[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi yapmışsın.. +1
Kedin çok şirin gerçekten.. Maşallaaaaaaaaah :D
Evet bebekken çok daha güzel oluyorlar. Aslında diger hayvanlar gibi iste.. Insanlar da öyle.. Bebekler herzaman daha şirinler :)[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
elalem kişisel e yazacak bişiler cıksın diye özel hayatına şekil veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

bu yer beni =) çok tatlı =)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozkolous, 21 Ekim 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
simitçi kedisi
ben cins kedi almayı sevmiyorum dışarıda onlarca bakılmaya muhtaç hayvan varken ve hayvanların para karşılığı satılmasına karşı olduğum için forza simitçi kedisi :)

seni sonuna kadar destekliyorum.bende geçen anneler günüde(8 mayıs) sokakatan yavru ve aç bi kediyi evime aldm ve beslemeye başladm.Hala da besliyorum.Adı da miskin.Sokak kedisi olmasına rağmen her gören miskine hasta kalıo.Tüyleri olması gerekenden daha yumuşak ve parlak :) Kısacası her bakımlı kedi, cins kedi olamak zorunda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aradhell, 21 Ekim 2005 19:20 tarihinde demiş ki:
simitçi kedisi?? çok güzel gerçekten

ya nerde olduğunu hatırlamadığım bi geyik oldu işte kasap kedisi diceğine bi arkadaşım simitçi kedisi dedi öle kaldı ondan sora
said:
twistedemo tam o sıralarda demiş ki:
tırnakları da uzundur bunun
brrrr

eet uzundu baya böle kağıt atıyodum vurmak için patisini kaldırdığında saplanıyodu fln ama kestim sorada azdı :D[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:

kanberdim bi zamanlar

[Bu mesaj ozkolous tarafından 24 Ekim 2005 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şuanda azmış bi durumda oluğu için pek güzel poz vermiyor bunlar elimde olanlar :)
[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:

kanberdim bi zamanlar

[Bu mesaj ozkolous tarafından 26 Ekim 2005 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ozkolous tarafından 26 Ekim 2005 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahahha :lol: Valla benim kedi de azmış durumdaydı.. Dün düzeldi :D Mevsimi sanırım.. Bilmiyorum pek zamanını.. Bu arada fotograflar hoş..[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
elalem kişisel e yazacak bişiler cıksın diye özel hayatına şekil veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

ya bizimki artık çok alıştı azgınlık durumuna 1.5 yaşında ama 7 keremi ne azdı daha çiftleştirmekte nasip olmadı(bu sefer işala) rahat takılıyor arada bir kıçını yere indiriyor ama allahtan artık hafif sıyrıklarla atlatıyoruz :D[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...