Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aptal gm(beramus)

darklander

Öne çıkan mesajlar

Kac aydir ugrasiyom pazarda saatler harciyorum sonunda kendime gore saglam para ve item yapiyorum ama bu yeni gelen salak napiyo gidiyo hepsini siliyo. Eger su yeni gm yi taniyan bilen msnde konusan varsa solesin ona tum sulalesi hakkinda iyi dileklerimi iletsin. Simdi lvl 62 ciplak bi assasinim var. Adam bari paralari sildin (ki paralarda pazarda gecirilen gunlerin sonunda kazanilmisti) ustumdeki en salak itema kadar veya kasadaki rogue goblin half platelere kadar niye siliyonn?

Sanirim bu da benim akillanmam oyunu birakmam icin ders oldu.
rog shell helmet+7/12
rog shell pouldron +6/10
rog chitin gerisi +7/12( chitinleri ben upgrade ettim)
kekuri ring
+9 dex ring
lycoan pendant
+7 dex earings
ironx+8
mirage dagger+7(iki tane ikisinide ben yapmistim)
crimson takim +6/10
glacier blast
salamander +7/56
mp+9 kupe yuzuk belt( eski mage charimin itemlari )
GIDEN ITEMLARDAN HATIRLADIKLARIM BUNLAR BIDE 550M NAKIT PARAM GITMIS BURDAN GM ILE KONUSAN VARSA TUM SULALESINE IYI DILEKLERIMI ILETSIN BEN

painkiller_caotic (Beramus)
Sosyal ağlarda paylaş

soyulmus olsam kasamdaki hersey gitmez. Benim kasam son derece duzensizdir ne bulursam degerine bakmadan atarim kasaya. Kasadaki +3 yuzukler bile gitmis kim ugrasir 8 sayfa dolusu itemi baska chara aktarmaya?

O yuzden hacklendigimden cok GM nin sildigini dusunuyorum.Premium olmadigi icinde adamlara bisey yazamiyorum. Forumlarda kapali bi bagirsaydim da rahatlasaydim bari:( Neyse bahane ariyodum oyunu birakabilmek icin fena da olmadi aslinda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...