Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bosslar niye koyulmuş bu oyuna

koVaLaK

Öne çıkan mesajlar

ya kasmayın adam dogru söyleyebilir(herne kadar cz de kessemde :D) zira benim hp full itemle +undying 6500 (priestim) ap ye gelince oyyunda en yüksek ap herzaman warriorlardadır hp sinin hp set ss+7 gibi itemler giyip undying aldıktan sonra 6xx olması dogal sonra str seti giyersin massivesizde kesebilir budurumda(uykusu gelir talos sıkıntıdan ölür belki ama ölür) kovalak bekle 70 e kasıom az kaldı gelecem :D
hele bide dupeler dedikleri gibi silinip serverdaki tüm iron nec beltler silinsin off cz benim mekanım artık :D[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

TALOS tabiki bi warior bi healer kesilebilir baremus ve ben kestik çok massive le tabiki torment bitince town çekip friend le gelerek

massive 1920 heal li bi pri ve lvl 66 wariorla kesiliyor massive li
ama arada yatırabiliyor
ko da yatıramıyordu ama ke de biraz değişti
massive siz 2 1920 ile bile yalan olabiliyor talos seri combo yapabiliyor
o yüzden massive siz ve normal itemlarla
kesilebilecek bişey değil

ha +3 er uniq giyersen gogue da kesiyor

hotsauce yi keserken gördüm arkasında 2 healerla

olmıyacakl şey değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi adam massive siz diyo ve tek healer ile hp sininde 6 k oldun söylüyo hadi onu geçtim ap 2300 diyo bu adam lvl 62 bide,düşünüyorum hp nin bu kadar olması için bu adamın str zırhlarını çıkartıp hp ye gömülmesi gerekiyo ki hp set olursan o attack power iner 1800 lere 1700 lere belki 1600, ve adam 2300 ap var diyor,kendimden ve arkadaşımdan biliyorum 65 lvl bir warrior talosu massivesiz ve tek healer ile alabilir,ama unutmamak lazımki talos critical sık sık çakan bir boss,2k lık cricital attack üst üste gelince normal olarak öldürüyo...
Sosyal ağlarda paylaş

bak kendimden biliyorum,65 levelim,2200 e yakın attack power ım var canım 4k massive siz kesiyorum,unique lerimin hiç biri +3 falanda deil,roclarım yok hatta,1920 heal gelirken 720 hp potta basınca kurtarıyo tabi 65 lvl skilli gelen tüm hasarları
%10 azalttıgı için,ordan yırtıyorum,ama geçenlerde 2 kere talosta öldügüm oldu 2 cricital attack geldi 2000ve 2100 dü sanırım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...