Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Localhost

Wrapper

Öne çıkan mesajlar

öyle bir genelleme yok. apache ile de, IIS ile de hem php hem asp hem de asp.net uygulamaları geliştirebilirsin. fakat bazı hazır pack'ler içerisinde apache, php,mysql üçlüsünü barındırdığında, kurulumu kullanımı kolay oluyor, ondan tercih ediliyor.[signature][hline]oasis.gen.tr
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar hiç adam akıllı pack görmedim bu konuda. Denemedim ama belki zend'in kendi serverı ve client'i olabilir. Abria iyi ama o da pek güncellenmiyor. Phptriad kesinlikle tavsiye etmiyorum zaten. Sözde kullanım kolaylığı uğruna hata mesajlarını bile kapatmışlar php.ini'den. Kullanıcı ne yaptığını nerede hata yaptığını bile bilmiyor.

Az buçuk ingilizceniz varsa bir bilemediniz iki paragraf okuyarak kendiniz tek tek kurabilirsiniz bunları.

apache.org
php.net
mysql.com

sırası hiç farketmiyor. Kolay gelsin.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar siz php'yi ya da site yapmayı nereden öğreniyorsunuz ? Öyle birden vahiy gibi mi iniyor size ? Ben bir sürü kitap, tutorial devirdim. Ve hemen hepsinin başında apache, php ve alakalıysa mysql kurulumunu da anlatmışlardı. Bunun yanı sıra yine bir çoğunda alternatif server'lar da anlatılmaktaydı. Bu denli sorun olan şeyi anlamıyorum ben cidden. Siz hangisi deyince biz şu diyoruz ve siz yinede tekrar tekrar soruyorsunuz. Hiç mi okumadınız bu tip birşey ?[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu

[Bu mesaj Zopik tarafından 23 Ekim 2005 22:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...