Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramusta Orc olmak isteyen Grade 1 CLan aranio

PartyCrasher

Öne çıkan mesajlar

Biz bi clan kurduk el morad olmak isteyenleri toplamak icin...Cünkü CZ de Karus oynamak bayiyo...Gidion hb nin yaninda beklion belki biri disari cikar diye adamlar 100 kisi olmadan cikmio town dan :) Oturup beklerken muhabbet oldu hadi human olalim diye ama Kural olarak El morad grade 1 bi clan ile yer deistirmemiz gerekiomus ilgilenenler varsa pm atsin[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 4xxxx
Clan : RedAlert
Sosyal ağlarda paylaş

Bold süx.[signature][hline][b]cats rulz =)
bir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacagım ; şu lanet kaderime sitemler edip tanrıya son defa yalvaracagım ; güzel gözlerin gelecek aklıma solup gideceğim en güzel çağımda ;sesin hep beni çağırdıgında , bu sokaklara haykırdıgında artık burada olmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gm bir orc clanını human yapmak için grade1 olmasını şart koşuyor su an ve aynı şekilde bir human grade1 clanında orc a gecirecek karşılıklı.. o yüzden grade 1 clan aranıyor human dan orc a geçecek.[signature][hline]
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 5xxxx
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

dur bakalım belki biz geceriz clanla konusayım bir okeylerlerse grade 1 yaparız clanı yer değişiriz sizin clan tagı ne onuda bi söyleyi verde[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PartyCrasher, 19 Ekim 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Sizin clanin adi neydi 1 haftadir cikmioz CZ'e...Bizim ki THEONE sembolümüz Bloody Beast...Sembolü yapmak icin skill bug kullandim :))
sembol ile skill bug arasındaki bağlantıyı anlamadım[signature][hline]:-O offffffffffffffffff :-O
Sosyal ağlarda paylaş

bizim cocuklar orc olmaktansa moradonda lvl 20 adama verrim daha ii dedi :D sanırım bi süreline bu işi bi kenara bırakcas :P[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Biz el moradlardan arkadaslarimiza söledik forum araciligi ile de söledik...Bize hic bi clandan cvp gelmedi... Hangi clan orc olcakmis ?? Bu arada KOSP yi herkes kullanio ben bi kere kullandim o da uyuz oldum icin... Normalde exp kasmak icin bile kullanmam....Ben iyi bi sey oldugu savvunmuorum ama delirttiler beni bende actim...[signature][hline]Nick :PartyCrasher
NP: 5xxxx
Clan : THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PartyCrasher, 22 Ekim 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
Biz el moradlardan arkadaslarimiza söledik forum araciligi ile de söledik...Bize hic bi clandan cvp gelmedi... Hangi clan orc olcakmis ?? Bu arada KOSP yi herkes kullanio ben bi kere kullandim o da uyuz oldum icin... Normalde exp kasmak icin bile kullanmam....Ben iyi bi sey oldugu savvunmuorum ama delirttiler beni bende actim...

2 gün önce, savaşta 5 li okları yağdıran babammıydı ?

Bir kere kullanmış sözde bırak bu ayakları :)

[spo1=Ne güzel 5li 5li][/spo][signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:135.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere kullandim neden kullandigimida yazdim... Aksam 7 deki savasta kullandim... Sabahki savasta kullanmadim yarinkinde de kullanmicam... Bi kere kullanmam bayagi bi etki yaratmis anlasilan :)[signature][hline]Nick :PartyCrasher
NP: 5xxxx
Clan : THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
koVaLaK, 20 Ekim 2005 23:01 tarihinde demiş ki:
orcktan humana geçmek için önce bi clan kurmak gerekiyo bunun grate 1 olması gerekmiyo ancak clanda bulunan herkesin gold piremiyum alması gerekiyo ve admine yalvarman gereki yo

işte artkın gerisini siz düşünün ben humanlardaki kosp kullananları yazmaya kalksam ecelim yetmez aq.
en başta o buraktr midir nedir hem savaşta commender olmuş hemde gelene gidene sallıyo 5li.
arkadaşın human charıyla oynarken esland da gördüm ben cz ye çıkmıyorum clanın lvl ortlamasını yükseltiyom diyo.
Kosp fixlese bir çok kişi apışıp kalacak oyunu dahi bilmeyen tipler pk dan tırsan tipler..bunlar..[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 6xxxx
Server : B
Clan: THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

PartyCrasher.
clan bizim TaicaidforLa gibi bi$ey hatirlamiom :p
sexy_totemius kurdu, orc olcaz dedi bizde girdik bakalim..
sali gununu beklioruz :)
konu dagilmasin..[signature][hline]Name: TankerJR
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Np: 1xx.xxx
----------------------------
i$lenmemi$ cinayetlerin katili gibiyim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...