Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kinght online ı nasıl yükleyebilirim yardım pls help me

nartanem

Öne çıkan mesajlar

You are not authorized to view this page
You do not have permission to view this directory or page from the Internet address of your Web browser.

--------------------------------------------------------------------------------

If you believe you should be able to view this directory or page, please contact the Web site administrator by using the e-mail address or phone number listed on the www.knightonlineworld.com home page.

HTTP 403.6 - Forbidden: IP address rejected
Internet Information Services

--------------------------------------------------------------------------------[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten bende oyun tamam da ben server secımınde takılıyorum ordan sonra ılerlemıyor bagırıp duren o orc varya orada listede kalıyorum seciyorum ama connect yapmıyor[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Aha Hackshild diye mavi bir kutu actı sonrada data/zone.tdb falan dıye bır eror daha verdı sımdıde client calısmıyor en son pacth var 1303[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...