Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forget Pass Çalışıyormu ?

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

said:
Sayk0, 22 Ekim 2005 21:31 tarihinde demiş ki:
Power Şifrem gelmiyor sende denermisin mailine şifreni yollıcaklarmı ?

+99999999999999999999999[signature][hline]Nolur bu imza için PM ye cevap yazın :( :( ;
Yaw ben hangi charı kasacaıma karar vermedim
Roque archery mi olsam yoksa roque assasin mi yoksa warriormu sizce hangisi ii nolur yardım edin :(((

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 22 Ekim 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
said:
Sayk0, 22 Ekim 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
daha net açıklama yaparmısın ?
+9999999 fialn demek hacklısın katılıyorum filan bu arada şifrende türkce karakter varsa örnek ğ ı ü filan o zaman oyuna girmiyor siteye giriyor haberin olsun

yok ben hala sorunumu anlatamadım : )
ben şifremi değiştirmek istedim ip olarakta japon ip aldım sanırım her değiştirmeye çalıştığımda değiştirilemedi hatası verdi site Fakat hepsinde değiştirmiş ve buda 50 kez yazdım değişik şifre hiçbiri aklımda değil Forget password diyorum siteye mailime şifrem gelmiyor aranızda siteden şifresini istiyen varmı son günlerde mailine şifre geliyormu 2 arkadaşın accontu ile denedim onlarada gelmedi acaba sorun sadece bizdemi yoksa genelmi onu öğrenemedim bi türlü :([signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 22 Ekim 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
said:
DeBuffAndHeal, 22 Ekim 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
said:
Sayk0, 22 Ekim 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
daha net açıklama yaparmısın ?
+9999999 fialn demek hacklısın katılıyorum filan bu arada şifrende türkce karakter varsa örnek ğ ı ü filan o zaman oyuna girmiyor siteye giriyor haberin olsun

yok ben hala sorunumu anlatamadım : )
ben şifremi değiştirmek istedim ip olarakta japon ip aldım sanırım her değiştirmeye çalıştığımda değiştirilemedi hatası verdi site Fakat hepsinde değiştirmiş ve buda 50 kez yazdım değişik şifre hiçbiri aklımda değil Forget password diyorum siteye mailime şifrem gelmiyor aranızda siteden şifresini istiyen varmı son günlerde mailine şifre geliyormu 2 arkadaşın accontu ile denedim onlarada gelmedi acaba sorun sadece bizdemi yoksa genelmi onu öğrenemedim bi türlü :(
tamam sende tekrar japon IP si alarak dene[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz olumsuz geldi bana hatta kızma ama saçma geldi denedim ama yinede olmadı sen siteden şifreni mailine istesene Göndericeklermi önceden istediğim anda geliyordu mailime şifre[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...