Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iNLeR(Enler) YüZ KiŞiYe SoRDuK::)

DoGuKaNTuRKeY

Öne çıkan mesajlar

said:
forrazzi, 17 Ekim 2005 04:07 tarihinde demiş ki:
Yok be , adam hep iyi idi aslında..Tabi bi o kadar da ukala ve rahatsız..

Slackers , Nyu , NAGiSa üclüsü istilalarda Luferson Spawn noktasini tutuyorlar paso n00b kesiyorlar

000000 ve zaman zaman :Light: zaman zaman da _te*** (tam hatirlayamadim nickini ) ile Raon Camp Monument'e saldirip o civara gelenlere dadaniyorlar. Tilki kurnazligi tabi. Adamlar allah allah nidalari ile Linate'ye gitmiorlar .

000000'dan o kadar cekinmiyorum ama Slackers cidden cok sinsi bir Sin ...[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forrazzi, 17 Ekim 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
0000000 ile 1v1 yaptıkları ve yenişemedikleri die bi söylenti var hatta..Sonra zero kaçmış sanırım ^^

yok canim söylentidir o :D inanmam sormak lazim sahsa bizzat :D :D

sesim geliyor mu v2[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

orclardada ....

deat3 bişi gibi bi orc mage .... beramus .... bide infi ile vidi ... gercekten defansları harika ..... sanırım +8 complete set giyoyorlar. adamlar warrior gibi masallah eskiden 2 kez townda tanklık yaptıklarını gördüm novatown için ...[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Assasian
Level: 5x
Clan: InTouCHaBI3
Server: Diez
Np:1.xxx

Name: Kicken
Nation: Rogue/Human
Job: Archery
Level: 4x
Clan: ---
Server: Ares
Np:1xx
Sosyal ağlarda paylaş

infi hayvanında glass belt +4 var ares de hacklenipte başladı oraya ve guard towerlar flame damage vuruo... defansla alakası yok onun vurduğu damage in bi de bu arada imzan da baya kısaymış[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Clanless / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

BaNa GöRe forrazzi KE Nin EN KALiTELi PRieSTi BuNun Yaninda MorbidIyTwisted, HOLY_SEXy HuMaNDa iSe MooN ,Grid, Delphine...
WaRRiORSa KaRUS Ta MoNSTERKiLL BeNCe SS DeN DaHa SaGLaM dereque, SAmman, KlangZOR, CommanDer , PwnageFactor , TheLastWarrior.. HuMaNDa iSe F9 Favorim Ve DaHa Cok WaR ZeRo, ArCHaNGeL ,Krakatoa, ARNITSOS, FlameBoy The Sherif ... RoGue iSe HuMaNlarDa "0000000" Oynayisina Hayran OLdugum aDam Bi SeFerinde aBarTisiz 7- 8 Kisi Arasina Girdi Hepsini TemiZLedi Ve Bunun Yaninda latyz,GreyHawk Nefalat,TaM__TaM, SerT__CocuK KaRuSTa iSe BoBeRT 1 NuMara TaBi Benim DüsünCeMe GöRe SonRaSinda NY, FastFingaz Mage iSe HuManDa HURR1CaNe, Tyson , ::gel_pc_pc:: ,12 ,SHIGSY KaRuSTa iSe :x7: , MerliN1stt,Tranquility , TaLKatiVe ... BuNlar OyunCulugunu SevDigim Bazi Adamlar ..[signature][hline]GüN GeLeCeK..!
Sosyal ağlarda paylaş

Karus Mage : Elaki - Merlin1ist - Kandu
Karus Warrior : Kilikyalı - KlangZor - Dereque
Karus Priest :Forrazzi - Peleus -Hollysexy
Karus Roque : NyChris

El Morad Mage : KeigaL _Duma - Gel pc pc
El Morad Warrior :F9Devil - Flameboy -ArcAngel
El Morad Priest :Yusuke - Vivendicolor
El Morad Roque :0000000 - Minnimouse - Nefalat

Şahsi görüşüm[signature][hline]Name : AeneisF
Server : Ares
CLan : T®
NP :3xxxx
LvL :61
Job : Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Karus Mage :Merlin1ist,Lord_Mozart
Karus Warrior :Kilikyalı._SoulSIayer_,Tehliqe
Karus Priest :KeLLy,Bunny_BR
Karus Rogue :NyChris,Bobert

El Morad Mage :Filou_wife,MoiraineDamodred
El Morad Warrior :F9Devil,Krakatoa,::Arcangel::
El Morad Priest :IAmTheOne
El Morad Rogue :0000000,TaM___TaM
işte bana göre böyle
Sosyal ağlarda paylaş

sıralaman hemen hemen yakın ama arada noobslar var sert cocuk ve kimbupislik olmamalıydı ilaveden:holy_sexy i yi ve dereque olabilir nefalat ve latyz i olabilir tşkler güzel konu tebrikler böyle canlı konular pls :)[signature][hline]İnvite Karus Win
lvl:61 Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...