Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alan yetkilisi...

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Merhaba herkese
WOW sitesinin staff forumlarinda verdigimiz karar ile ben hem staff forumu, hem de normal forum icin alan yetkilisi olarak secildim, ve severek kabul ettim. Ayni zamanda WoW sitesinin yeni editoruyum.
Hem bu haberi vermek istedim, hem de artik yeni kan tekrar geldigine gore, ve benim burdaki derslerim iki hafta icinde biticegine gore, agustosun ortasina gelmeden sitenin WoW kismini tamamen yenileyecegimizi soylemek istiyorum.
Hayirli olsun,

PS: Artik wow forumlarinda ben varim ona gore ;P[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

nıhayet wow a da kısmet cıktı tebrıkler kutluyorum
*sevıncten delıye doner fakat emota atmak zor geldıgınden duz yazar* :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler!
Volvied avatar mı ne diosaız artık şu yandaki resminiz beğendim

Donnie Darko:I can do anything I want
Tavşan kılıklı adam(Frank):and so can you[hline]Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor

May the force be with you!

Dem hibis think beat us
Dem hibis be wrong

Skini göremedim...
Sosyal ağlarda paylaş

manipulated dead ten alan yetkilisi olmaz :P[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

Volfi 'World of Warcraft' diye yeni bir forum actirsana yaw warcraft 3ten ayri. Ama cikmasina baya var daha bekleyelim biraz bakalim. Nasil olsa cikinca butun Turkiye (yalan heh) oynayacak. Hergun Blizzard'in sitesine bakmaktan allah dedim artik baslasin betasi.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir ayrilmayacak
World of Warcraft diye acilirken oyunla ayni adda olmasinin tek nedeni sitemizin Warcraft Dunyasina itafen bir site olmasi, yakind tarihcenin turkce hali eklenecek siteye.
Siteler ya da forumlar ayrilmaaycak, ne tartisacaksaniz burda tartisabilirsiniz bu forumun amaci o.[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

yazamazlar çünkü beta test bile başlamadı
ama skiller hakkında bilgi içeren bir yazı çevrilebilir[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane iyi soylemis
lutfen bize bu boyle mi diye sormayin, cunku kadromuz da beta tester yok, beta tester olsa bile blizzard beta testleri konusnda daima cok sikidir, sooletmez nooldugun oyunlarda. BIzim tek yaptigimiz bulabildigimiz kadar cok ve duzgun bilgiyi turkceye cevirip siteye gecirmek.
Soru sormayin, bekleyin 3 hafta (hatta 2 bucuk hafta) site yenilensin WOW hakkinda simdiye kadar bilinen herseyi turkce gorebiliceksiniz.[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

Ya maksatım işte arcanin soruyu sormaktı ztn daha oyunu göredmeden skiller hakkında bilgi veirn hangisi şöyle böyle yapar anlamında demek istememiştim içerik olarak skill içeriği gibi demekti maksat.[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Vestelden[Lancelot Ivanov]
Avaturkten [William Hurt] Diye Tanırlar beni...

_Evanescence_[Brint me to life]
Wake me up
I can't wake up
Save me from the nothing i've become...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...